صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 180

موضوع: دانشگاههای نفتی اروپا

پیش فرض پاسخ : مهندسی نفت در نروژ

سلام
    بچه ها اینترست های اساتید رو واسه مقطع دکتری نفت اگه بخوام پذیرش بگیرم از کجای سایت یونی استوانگر باید پیدا کنم ؟ خیلی گشتم چیزی دستگیرم نشده
    اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای نفتی اروپا

سلام
    بچه ها اینترست های اساتید رو واسه مقطع دکتری نفت اگه بخوام پذیرش بگیرم از کجای سایت یونی استوانگر باید پیدا کنم ؟ خیلی گشتم چیزی دستگیرم نشده

سلام
    بچه ها دانشگاه

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط hayedeh2012 نمایش پست ها
    سلام
    سلام.منم خیلی دنبالشم ولی نیست.
    اما از پوزیشنها میشه فهمید
    از این لینک
    اما من انترست یکیشونو میدونم خواستی پ.خ بذار
    راستی شما گرایش و دانشگاهتونو میگید؟
    گود لاک

Member
    رشته و دانشگاه
    University

سلام
    مرسی از جواب شما دوست عزیز
    میگم معمولا اینترست های اساتید اونجا حول چه موضوعاتی هست ؟ پتروفیزیکی یا ....
    مرسی
    راستی من گرایش مخزن هستم
    مسلما EOR و موضوع CO2 seques. , Thermal Recovery و حتتتی Fractured

ولی من شنیدم الان موضوعات پتروفیزیکی تو بورس هستن و کار روی اونها خوب انجام می دن

Member
    رشته و دانشگاه
    University

ولی من شنیدم الان موضوعات پتروفیزیکی تو بورس هستن و کار روی اونها خوب انجام می دن
    خوب مسلما دیپارتمنتشون 3تا گرایشو داره من کل کار و اهمیت موضوعو گفتم از پوزیشنهای 1ساله اخیر و دوستم که اونجا بود فهمیدم !
    ببخشید میشه بفرمایید از کی شنیدین

Member
    رشته و دانشگاه
    University

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای نفتی اروپا

سلام
    بچه ها لطفا یکی به من بگه وضعیت پذیرش گرفتن واسه دکتری رشته ی نفت دانشگاه استوانگر چطوریه ؟ سخته ؟ شرایطش چی هست ؟ و اینکه این دانشگاه مدرک تافل هم قبول داره ؟
    به سایر متقاضیا وابستست ! هم تافل هم آیلتس. لطفا به سایت دانشگاه مراجعه فرمایید.

Junior Member arash_a2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc.petroleum engineering- Drilling and Production of Oil reservoirs-Islamic Azad University

سلام دوستان
    من دنبال پذیرش برای دکتری در رشته نفت در نروژ هستم . معدل لیسانسم 17.55 هست و شاگرد دوم دانشگاه هم بودم. الانم دانشجوی فوق لیسانس هستم و در ترم 3 به سر می برم تا الان هم معدلم 19.04 هست. یه 2 3 بار هم تو آزمون های آزمایشی آیلتس شرکت کردم که تونستم 6 بگیرم ولی متاسفانه هیچ مقاله ای ندارم. اینو بگم که من دانشگاه آزاد امیدیه و ماهشهر درس خوندم و گرایش لیسانسم بهره برداری و گرایش فوق لیسانسم حفاری و بهره برداری هست. به نظر شما من شانسی برای پذیرش دارم؟؟؟؟؟ خودم که هیچ امیدی ندارم ممنون میشم نظر شما رو هم بدونم

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_a2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال پذیرش برای دکتری در رشته نفت در نروژ هستم . معدل لیسانسم 17.55 هست و شاگرد دوم دانشگاه هم بودم. الانم دانشجوی فوق لیسانس هستم و در ترم 3 به سر می برم تا الان هم معدلم 19.04 هست. یه 2 3 بار هم تو آزمون های آزمایشی آیلتس شرکت کردم که تونستم 6 بگیرم ولی متاسفانه هیچ مقاله ای ندارم. اینو بگم که من دانشگاه آزاد امیدیه و ماهشهر درس خوندم و گرایش لیسانسم بهره برداری و گرایش فوق لیسانسم حفاری و بهره برداری هست. به نظر شما من شانسی برای پذیرش دارم؟؟؟؟؟ خودم که هیچ امیدی ندارم ممنون میشم نظر شما رو هم بدونم
    سلام.معدلتون عالیه اما به تنهایی کافی نیست!!!اروپا سابقه پژوهشی خیلی واسشون مهمه.حتی سابقه کار مهمتر.توی نروژ اگه فروم رو خونده باشی بر اساس باز شدن پوزیشن میشه نظر داد که اونهم به سایر متقاضیا بستگی داره.
    گودلاک!
    راستی خودمم دنبالشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)