صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: سفارت آمريكا اصل نامه پذيرش رو از من مي گيره؟

Junior Member

پیش فرض سفارت آمريكا اصل نامه پذيرش رو از من مي گيره؟

سلام

من مي خواستم بدونم سفارت آمريكا اصل نامه پذيرش رو از من مي گيره؟ چون من براي بار اول دارم با معافيت تحصيلي مي رم قبرس بعد كه برگشتم دفاع مي كنم و مي رم دنبال كارام (وزارت علوم، نظام وظيفه و ...). حالا اگه سفارت اين نامه رو از من بگيره كه من بدبخت مي شم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت آمريكا اصل نامه پذيرش رو از من مي گيره؟

نمی گیره

1st of all you already have an answer:

نقل قول نوشته اصلی توسط snouri
    نمی گیره
    My experience 3 years ago in toronto visa post:z

No they don't

becareful that at the end, when you go to pickup you visa they put your I-20 in a sealed envelop and give it back to you (you should give that letter to the officer at the port of entery to US), so make a copy of that thing.....z
    Read, Think, then Talk....z

سلام. من سه شنبه تو قبرس مصاحبه داشتم. یک سری مدارک می خواستند که می باید به ترتیبی که نوشته شده بود مرتب می کردیم و تحویل می دادیم. admission letter هم جزو آنها بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

سلام. من هم در اين رابطه يه سؤال دارم:

اصلِ‌ نامه ي پذيرشي كه دانشگاه (Virginia Tech) با پست براي من فرستاده شبيه كپي اه. يعني واقعاً‌ كپي اه (كيفيت كپي ش خيلي خوبه، اما امضاش نشون مي ده كه كپي اه). جالب اينجاست كه من به خانومي كه مسئول صدور I20 بود (و در مورد ويزا كاملاً اطلاعات داشت) تأكيد كردم كه اصل نامه ي پذيرش رو براي مصاحبه ي سفارت لازم دارم و خواستم كه يك بار ديگه همراه با I20 اين رو هم برام DHL كنن. اما دوباره همون نامه رو فرستاده ن. اين نامه از طرف graduate school اه و با نامه ي پذيرشي كه دانشكده (اسكنش رو) برام ايميل كرده و توش در مورد جزئيات پذيرش توضيح داده فرق مي كنه. مي خواستم ببينم منظور از نامه ي پذيرش كدوم يكي از اين نامه هاست،‌ و اين كه نامه اصل نيست مشكلي ايجاد نمي كنه؟

خيلي ممنون.

annita
    Guest

سلام
    من اصل نامه پذیرش را ندارم
    باید بگم برام بفرستند نمیشه اسکن رنگی کرد و بعد پرینت رنگی؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

(در راستاي سوال بالا)

من به اون مسئول صدور I20 ايميل زدم و ازش پرسيدم. اون گفت توي آمريكا امضاي ديجيتالي هم امضاي رسمي محسوب مي شه و چون كسي كه بايد اين نامه ها رو امضا كنه وقت نداره اين همه نامه رو امضا كنه مال همه رو به اين صورت مي فرستند. پس همين "اصل" حساب مي شه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Virginia Tech

سلام،

تامه پذیرش چندتا دانشگاه دیگه هم که برای من اومده امضای مشابه کپی داره که به نظرم هیچ مشکلی نداره و همونطور که به melodyssa جواب دادن یک مساله عادی هستش! نامه پذیرش VT هم یک نامه دو صفحه ای هستش که اول اسکنش و بعدا اصلش برام فرستاده شد(این نامه رو Karen P.DePauw امضا کرده).
    An ounce of action is worth a ton of theory
    Friedrich Engels

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

جواب پست‌های بالا قدیمی هست و میخوام دوباره همین سوال رو بپرسم که: به غیر از I-20، آیا اخیرا سفارت‌خانه‌ها‌ نامه‌ی پذیرش رو میخواند؟ اصلا جایی به نشان دادن این نامه نیاز میشه؟ یا فقط نشان دادن I-20 کافیه؟

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    جواب پست‌های بالا قدیمی هست و میخوام دوباره همین سوال رو بپرسم که: به غیر از I-20، آیا اخیرا سفارت‌خانه‌ها‌ نامه‌ی پذیرش رو میخواند؟ اصلا جایی به نشان دادن این نامه نیاز میشه؟ یا فقط نشان دادن I-20 کافیه؟
    والا اونقدری نشنیدیم طی این دو سال اخیر غیر از قبرس جای دیگه بخواهد اگر دارید ببرید همراه خودتون. مهم I20 هستش که مدرک قانونی حساب می شه.
    موفق باشی
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)