صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: سفارت آمريكا اصل نامه پذيرش رو از من مي گيره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت آمريكا اصل نامه پذيرش رو از من مي گيره؟

از طرف دانشگاه نامه ی پذیرش ایمیل شد و من هم تایید کردم که شرایط رو قبول دارم.... آیا باید بگم که نامه رو بهم پست کنند یا پرینت نامه برای سفارت یا کلا کافیه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bio نمایش پست ها
    از طرف دانشگاه نامه ی پذیرش ایمیل شد و من هم تایید کردم که شرایط رو قبول دارم.... آیا باید بگم که نامه رو بهم پست کنند یا پرینت نامه برای سفارت یا کلا کافیه؟
    ممنون
    نامه پذیرش (I-20) باید براتون پست بشه. اگه با پست سریع (DHL, FEDEX, TNT) به دلیل مسایل تحریم نمی تونن براتون بفرستن و میگن با پست معمولی میفرستیم شما بهشون بگید دست نگهدارن تا شما با "کاراپست" در ایران هماهنگ کنید که بره I-20 تون را از دانشگاه (امریکا) پیک آپ کنه بیاره واستون.
    ...نگران نباش فقط ذهنت را از هدفت اشباع کن و مرتبا اهدافت را بنویس. مگذار از ترس فلج شوی چه بسیارند مردمانی که به علت ترس از رویاهای خود بازمانده اند.

Junior Member MOHCIL آواتار ها

سلام دوستان

من پاکت I-20 ام همراه با campus map و یه دفترچه توضیحات از دانشگاه رو گرفتم ولی خبری از نامه پذیرش در اون نیست! دو هفته قبلش استادم که رییس دپارتمان هم هست ایمیل زد و طی یک نامه رسمی با امضا الکترونیکی به من پذیرش با فاند داد و من هم همون روز اونو پرینت گرفتم و امضا کردم و اسکن کردم و براشون فرستادم! امضا من رو لازم داشت. حالا همون نامه رو که من امضا کردم و امضا استادم (البته نه به صورت فیزیکی و با خودکار) پاشه ببرم سفارت مشکلی هست یا نه! یا اینکه admission office یادش رفته برای من چنین نامه ای بفرسته! نکنه سفارت گیر بده که نامه اصل نیست و قبول نمی کنیم و از این حرفها. اگر کسی چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنه. ممنون. البته از دوجای دیگه پذیرش بدون فاند دارم همراه با I-20 برام نامه پذیرش فرستادند که امضا مسئول ادمیشن پاشه! چیکار کنم!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)