نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 269 از 269 نخستنخست ... 169219259260261262263264265266267268269
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,688 , از مجموع 2688

موضوع: اطلاعات سفر به آنکارا جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت مصاحبه و دریافت ویزا آم

سلام دوستان.
    یه هتل خوب و با قیمت مناسب که در مرکز شهر باشه و به سفارت آمریکا نزدیک باشه سراغ دارین؟

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام ببخشید من یک سوال در مورد رفتن به انکارا برای مصاحبه دارم شاید هم خیلی مضحک باشه برای شما. زمانی که ما پاسپورت را تحویل سفارت میدهیم و میخوایم برگردیم ایران، چه مدرکی را باید به هواپیمایی یا در فرودگاه نشان دهیم برای سوار شدن به هواپیما؟ یا اینکه اگر ماندیم در ترکیه برای گرفتن ویزا با چه مدرکی میشود ماند و رفت به اداره پست برای گرفتن ویزا و پاسپورت؟

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط persianstudent نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یک سوال در مورد رفتن به انکارا برای مصاحبه دارم شاید هم خیلی مضحک باشه برای شما. زمانی که ما پاسپورت را تحویل سفارت میدهیم و میخوایم برگردیم ایران، چه مدرکی را باید به هواپیمایی یا در فرودگاه نشان دهیم برای سوار شدن به هواپیما؟ یا اینکه اگر ماندیم در ترکیه برای گرفتن ویزا با چه مدرکی میشود ماند و رفت به اداره پست برای گرفتن ویزا و پاسپورت؟
    بدون پاسپورت نمیتونید سفر کنید،باید بمونید و پاسپورت تون رو تحویل بگیرید یا از خدمات آژانسها برای پیکاپ پاسپورت استفاده کنید.

چند تا راه وجود داره که یکیشو دوستمون گفتن که میتونید بممونید تا پاسپورتتون آماده پیکاپ بشه! اما چند روز باید بمونید دیگه نمیدونم، روش دیگه اینه که قبل از مصاحبه تشریف ببرید سفارت ایران در ترکیه ، بعد از مصاحبه دوباره تشریف میبرید سفارت ایران تا برگه عبور بگیرید با برگه عبور میاید ایران و در نهایت به یکی از این شرکت ها اردر میدید پاسپورتتون رو براتون بیاره

خیلی ممنون از دو دوست عزیز برای پاسخ. ببخشید اینکه گفتید قبل مصاحبه هم باید برم سفارت ایران دلیلش چیه؟ میشه این صورت نگیره و بعد مصاحبه برم؟ چون من زمانی میرسم انکارا که فردا صبحش مصاحبه دارم و اصلا وقت نمیشه برم سفارت ایران.

خیلی ممنون از دو دوست عزیز برای پاسخ. ببخشید اینکه گفتید قبل مصاحبه هم باید برم سفارت ایران دلیلش چیه؟ میشه این صورت نگیره و بعد مصاحبه برم؟ چون من زمانی میرسم انکارا که فردا صبحش مصاحبه دارم و اصلا وقت نمیشه برم سفارت ایران.
    باید تشریف ببرید برای کارای اداریتون و یه سری فرم پر کنید روز بعدش که میرید سفارت آمریکا دیگه پاس ندارید که نشون سفارت ایران بدید برگه عبور بگیرید. کپی پاس و گپی شناس نامه و مصاخبتون میخوان ازتون...

سلام دوستان

من تو مرحله کلیر هستم. یه سوالی در مورد پست کردن مدارک از یه PTT در آنکارا به سفارت آمریکا و دریافت دوباره اون از همون دفتر پست دارم.
    تو فرم زرد رنگ نوشته شده که هزینه ارسال مدارک به سفارت رایگان هستش. میخواستم بپرسم چه چیزی رو به دفتر PTT نشون بدیم که ثابت کنه ارسال رایگان هست؟
    فرم زرد رنگ و برگه پرینت شده از هزینه DS 160 که در انتهاش پست انتخاب شده مون درج شده کافیه؟

سلام سفارت امریکا برای ویزا که میگه بین ۶ تا ۱۱ ماه طول میکشه، پاسپورت و تمام این مدت بعد از مصاحبه نگهمیداره ؟! برای ویزای لاتاری هم همینطورهست ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)