نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 259 از 269 نخستنخست ... 159209249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,581 تا 2,590 , از مجموع 2688

موضوع: اطلاعات سفر به آنکارا جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سازه - دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يه ايده اى به ذهن ما رسيده كه در حد تهيه بليط و ... برنامه ريزى رو طبق اون انجام داديم و اگه انشالله قسمت باشه اون ور سال عمليش قراره بكنيم. اينجا مطرحش مى كنم چون ممكنه بعضى از دوستان هم خوششون بياد و بخواند اين كار رو انجام بدند.
    وقت سفارت ما يه پنجشنبه است، بليط رو از ايران اير براى چهارشنبه عصر به آنكارا گرفتيم و برگشت رو از استانبول آخر شب جمعه.
    قرارمون هم بر اينه كه پنجشنبه با قطار سريع السير ساعت١٨:٤٥ از آنكارا بريم استانبول. هتل رو هم در استانبول در منطقه بوستانچى رزرو كرديم كه نسبتا به ايستگاه آخر قطار نزديكه و از طرفى براى جزاير بويوك آدا هم از نزديكيش فرى هست. اين جورى ميشه جمعه اين جزاير رو گشت عصر هم با فرى به سمت مركز شهر رفت و نهايتا هم فرودگاه. البته ما چون جزاير رو نديديم برامون جذابيت داره...
    به اميد سفرهاى آسان و پربار
    وقت خوش
    میشه بگین بلیط قطار سریعالسیر از انکارا به استانبول چند هست و از کجا میشه خرید؟ چند ساعت با این قطار سریعالسیر تو راهید از انکارا به استانبول. منم میخوام بعد از مصاحبم برم استانبول. ممنون از راهنماییتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

دوستان سلام.
    من بارها توی فروم خوندم که سه روز برای آنکارا کافیه. آیا ممکنه که مثلا کسی 4 روزه مثلا کلیر شه؟ قانون خاصی داره که همه متفق القول روی 3 روزه است نظرشون؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

Junior Member

دوستان اکثر پست های 2 سال اخیر رو خوندم. یک سوال خیلی مهم برای من بی جواب مونده:

آخرین مهلتی که می شه برنامه سفر رو هماهنگ کرد قبل از تاریخ روز مصاحبه کی هست؟
    منظورم اینه که اگه مثلا تاریخ x مصاحبه باشه مثلا x-n که بشه مطمئن بود بلیط و تور و... گیر میاد کی هست؟ تقریبی؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط usphys نمایش پست ها
    دوستان اکثر پست های 2 سال اخیر رو خوندم. یک سوال خیلی مهم برای من بی جواب مونده:

آخرین مهلتی که می شه برنامه سفر رو هماهنگ کرد قبل از تاریخ روز مصاحبه کی هست؟
    منظورم اینه که اگه مثلا تاریخ x مصاحبه باشه مثلا x-n که بشه مطمئن بود بلیط و تور و... گیر میاد کی هست؟ تقریبی؟

با تشکر
    سوال شما خیلی کلی هست و بستگی به زمان اقدام (مثلا در مواقع پیک مسافرت باشه یا نه) و سایر شرایط که مدنظر دارین بستگی داره. به نظر من حدود یک تا دو هفته فاصله باشه خوبه. هر چند تا چند روز قبل سفارت هم احتمالا بشه برای بلیت هواپیما و هتل اقدام کرد.

موفق باشی

سلام
    70 لیر
    4 ساعت
    آنلاین یا از ایستگاه قطار میشه خرید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin نمایش پست ها
    میشه بگین بلیط قطار سریعالسیر از انکارا به استانبول چند هست و از کجا میشه خرید؟ چند ساعت با این قطار سریعالسیر تو راهید از انکارا به استانبول. منم میخوام بعد از مصاحبم برم استانبول. ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام
    کسی می تونه بگه از اینجا چند لیر با خودمون ببریم آنکارا؟ یعنی به طور میانگین هزینه ی روزانه ی ناهار و شام و احتمالاً تاکسی و این جور چیزا چقدر میشه؟

Junior Member

سلام. بهترین راه برای رفتن از فرودگاه آنکارا به کیزیلای یا بلوار اتاتورک چیه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید که وقتم خیلی کمه

نقل قول نوشته اصلی توسط campbell نمایش پست ها
    سلام. بهترین راه برای رفتن از فرودگاه آنکارا به کیزیلای یا بلوار اتاتورک چیه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید که وقتم خیلی کمه
    درود بر شما،
    اتوبوس های 442 هست که تقریبا چیزی شبیه اتوبوس های درون شهری هستن ولی این خوبی رو دارن که شما رو میبرن به کیزلای (Kizilay) که مرکز شهر هست و بعد از حدود یک ساعت میرسین. سه تا ایستگاه اصلی داره این اتوبوس ها: فرودگاه، ترمینال آشتی و کیزلای. اولش که سوار میشین و بلیت میگیرن از راننده، بهش بگین کیزلای که حواسش باشه و به شما بگه. البته خودش وقتی برسه اعلام میکنه معمولا. کیزلای یک میدان بزرگ و شلوغه که تقریبا هرچی احتیاج داشته باشین دو رو برش هست. بلوار آتاتورک هم که سفارت آمریکا در اون قرار داره ختم میشه به همین جا.

منبع: گفته های m.ost عزیز

سلام دوستان
    برای رفتن به انکارا می تونین تور بگیرین و یا شخصی خودتون هتل رزرو کنین ولی فکر نکنم تفاوت چندانی کنه
    تور فقط یه ترنسفر فرودگاه تا هتل براتون داره
    اگر خواستین یه هاستل هست نزدیک میدان کیزیلای deep hostel فکر کنم که قیمتاش ارزون تر از هتله و فکر کنم اتاق دو تخته شبی 80 لیر(کل اتاق که تختی میشه 40 لیر) و یک تخته 55 لیر و 4 تخته بصور خوابگاهی هر تخت 35 لیر که البته صبحانه نداره ولی محل پخت و پز داره ، البته خودم نرفتم و دوستم رفته بود
    یه خوابگاه هم تو صفحات پیش دوستان معرفی کردن که قیمت هاش خوب بوده و صبحانه و شام هم میداده که فکر کنم اگه چند نفری باشین خیلی جای خوبی برای موندن هستش
    البته دوستانی که اخیرا همین محل ها رفتن توضیح بدن بهتره
    هتل هم من ایتپ بلوار رفتم که نسبتا خوب بود و تا سفارت 10 دقیقه راه بود
    غذا هم پیشنهاد من اینه که یه چیزی همراه خودتون ببرین ولی از نظر هزینه ها تقریبا یکمی از ایران بیشتر بود(شاید یک و نیم برابر ولی دقیقا نمیدونم) البته بستگی به جاش داره که کجا باشین. فقط خوراکی و مثلا اب از سوپری بگیرین بهتره تا دکه و ...
    نزدیک هتل ایتپ یه سوپری خوب بود
    در مورد مقدار پولی که همراهمون ببریم که بستگی به خود فرد داره ولی خوب من یک 100 لیری خریدم که اونجا تو بانک چنجش کردم و همون رو خرج کردم و دیگه خرج دیگه ای نکردم ولی خوب برای اطمینان پول همراهتون باشه بهتره
    تویه هتل هم صبحانه از ساعت 7 صبح تا 10 میدن که اگر ساعت مصاحبتون زودتره مثلا 7:30 میتونین برین مصاحبه و برگردین صبحانه بخورین
    از تو یخچال هتل هم معمولا میگن هیچی نخورین چون نوشیدنی هایی که اونجاست خیلی گرون تر حساب میکنن
    محل خرید انکا مال هم برین که میتونین از میدون کیزیلای مترو سوار شید و راحت برین، البته فکر کنم خانم ها یه یک روزی کامل وقت بزارن برای رفتن به اونجا، من خودم نمیخواستم برم ولی خوب وقتی رفتم دیدم که به گردشش هم می ارزه
    تنها مساله انکارا اینه که زبان انگلیسی متوجه نمیشن و خواستین یه چیزی بخرین باید پول نشونشون بدین تا خودشون حساب کنن ))))))
    ولی بخواین قیمت بپرسین به ترکی میشه
    Pardon, Fiyati kach? ولی خوب حالا اینو بدونین فاییده ای نداره چون نمیفهمین اونا چی میگن
    و نکته کنکوری کار اینه که اب و هوای انکارا خیلی مزخرفه و سرد و گرم میشه و بارون میاد و ابری و افتابی میشه پس بهتره لباس مخصوص هوای بارونی یا چتر داشته باشین همراهتون یا هواشناسی رو چک کنین که دقیقا همون روز مصاحبتون بارون نیاد
    و در مجموع تجربه ی خوبیه
    سفر خوش بگذره

Junior Member

دوستان یه سوالی. من فردا دارم میرم آنکارا. امروز رفتم صرافی لیر بگیرم همه پول درشت می دادن زیر دویست لیر نداشتن. حالا برای دادن کرایه تاکسی یا اتوبوس باید چکار کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)