نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 269 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2688

موضوع: اطلاعات سفر به آنکارا جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید راجع به شهر آنکارا- هتل ها- و ...جهت سفر ویزا

اون مسجدی که arman گفت اسمش Kocatepe است که مسجده قشنگی بود. در مورد اتوبوسها هم باید بگه که دو نوع دارن. یه نوع کارتی هستن که اگه بخواید سوارشون بشید باید یز ایستگاه اتوبوس کارت خریده باشید و یک نوع پولی ها هستن که من همش اونارو سوار میشدم.
    در مرود توصیه های arman هم، اونارو جدی بگیرید. مثلا شب دوم که ما اونجا بودیم یهو با سروصدایی که از بیرون میومد بیدار شدیم و دیدیم یه عده دارن دعوا میکنن و حتی با وجوده اینکه یه ماشین پلیس هم اونجا بود، پلیس ها هیچ دخالتی نمی کردن و یکی از طرفهای دعوا بدجوری کتک خورد طوری که بیهوش افتاد رو زمین و ملت بردنش بیمارستان ( البته من اینو از اینجا میگه که من هتل ددمان بودم و روبروش یه بیمارستان است). کلا جاهای خلوت زیاد داره و سعی کنید اونجاها نرید چون در هر کشوری آدم عجیب غریب هست ولی در مجموع خیلی مردم خوبی داشت و شهر تمیزی بود. این هتل ددمان هم هتل بدی نبود ولی اصلا در حد هتل 5 ستاره نبود فوق فوقش 4 ستاره.
    مهم نیست که مرگ کِی و کجا به سراغ آدم میاد، مهم اینه که وقتی میاد اونجا نباشیم.

Junior Member

پیش فرض اطلاعات راجع به وسیله سفر به آنکارا( هواپیما، قطار، اتوبوس) و هزینه های آنها

سلام دوستان
    لطفا دوستانی که قبلا رفتن به ترکیه تجربیاتشون در مورد هزینه های وسایل مختلف و شرایط هر کدوم رو بگن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات راجع به وسیله سفر به آنکارا( هواپیما، قطار، اتوبوس) و هزینه های آ

کسی هست که تا حالا با قطار رفته باشه؟ هزینه اش چقدر در میاد؟ از کجا میشه رزرو کرد و آیا هر روز قطار داره؟

پیش فرض پاسخ : اطلاعات راجع به وسیله سفر به آنکارا( هواپیما، قطار، اتوبوس) و هزینه های آنها

تا انجایی که من میدانم

3 شنبه و 5 شنبه می رود و سه روز هم در راه است
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات راجع به وسیله سفر به آنکارا( هواپیما، قطار، اتوبوس) و هزینه های آنها

من فکر میکردم قطار باید راحت باشه، اما از چند نفر که با قطار رفته بودن پرسیدم، همه گفتن شک نکن که با اتوبوس آدم کمتر از قطارهای تهران-استانبول احساس خستگی میکنه !

Senior Member

در ضمن بلیط قطار رو هم از هرکدوم از نماینده های فروش بلیط قطار میتونین تهیه کنین. آدرس و تلفن چندتاشون تو سایت رجا هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات راجع به وسیله سفر به آنکارا( هواپیما، قطار، اتوبوس) و هزینه های آ

سوال من هم همینه. چون تو تابستون بلیت هواپیما حداقل 100 هزار تومان گرون تر شده. برای pick up ویزا هم معمولا تاریخ برگشت خیلی قطعی نیست برای همین اگر اتوبوس رو بشه مثل سیر و سفر همین جا همون روز تاریخش رو عوض کنیم خیلی خوبه ... من الان تنها تردیدم در مورد رفتن با اتوبوس حمل و نقل داخل شهر آنکاراست. ترمینال کجاست و چه جوری میشه به هتل رسید! چون اگر 2 بار بخوایم پول تاکسی بدیم اتوبوس میشه هم قیمت هواپیما !!

فاصله 2000 کیلو متری تهران به استانبول را با اتوبوس های شرکتهای سیر و سفر ، همسفر، گیتی پیما می توان طی کرد.

find the contact information and ask the agencies I think they can provide you with the precise information

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

میدونید تهران به آنکارا چند کیلومتره و با اتوبوس یا قطار چقدر تو راهیم؟

http://www.raja.ir/default.aspx?Cult...nationalTranis

شماره تلفن 139 سیستم اطلاع رسانی رجاست که 24 ساعته اپراتورهاش پاسخ همه سوالات در مورد سفر با قطار رو میدن. در کل شاید زیاد اتوبوس با قطار از نظر زمانی خیلی فرق نکنه ولی قطار ایمن تره نسبت به تصادفات جاده و اتوبوسها و خوابش هم خیلی راحت تر از صندلی اتوبوسه، و منظره های راهش میگن خیلی خیلی قشنگه. در ضمن یه جایی برای عبور از دریاچه وان چند ساعت سوار کشتی هم میشید!!
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)