صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 77 , از مجموع 77

موضوع: اوضاع کار | مشاغل دانشجویی | مشاغل غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | مشاغل دانشجویی | مشاغل غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

سلام به همگی
    آیا کسی که مستر از یک دانشگاه university of applied sciences در هلند میگیره، بعد از اتمام تحصیل می تونه راحت کار پیدا کنه؟ آخه این دانشگاها رنک بالایی ندارن، ولی از طرفی میگن که برای کار آماده می کنن دانشجو رو.
    ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط homaa021 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    آیا کسی که مستر از یک دانشگاه university of applied sciences در هلند میگیره، بعد از اتمام تحصیل می تونه راحت کار پیدا کنه؟ آخه این دانشگاها رنک بالایی ندارن، ولی از طرفی میگن که برای کار آماده می کنن دانشجو رو.
    ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
    سلام، بله هیچ مشکلی نخواهید داشت و پس از پایان تحصیلات جذب بازار کار خواهید شد. بر اساس تجربه شخصی عرض می کنم، کیفیت آموزش چه در هوخ اسکولها و چه در دانشگاهها فوق العاده است. حداقل هلند اینطور بود. شما متناسب به هدفی که از تحصیل دارید انتخاب می کنید برای Universiteit اپلای کنید و یا برای Hogescholen. در Universiteit ها شما بیشتر درگیر تئوری هستید و در Hogescholen ها با کارهای عملی. در مورد اول شما برای دکترا و تدریس در دانشگاه ها آماده خواهید شد و در مورد دوم، برای بازار کار. البته در مورد دوم نیز، مثلا با گذارندن یک دوره یک ساله دیگر پس از تحصیل، می توانید وارد دانشگاه شوید. درگیر رنک نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط C8H10N4O2 نمایش پست ها
    سلام، بله هیچ مشکلی نخواهید داشت و پس از پایان تحصیلات جذب بازار کار خواهید شد. بر اساس تجربه شخصی عرض می کنم، کیفیت آموزش چه در هوخ اسکولها و چه در دانشگاهها فوق العاده است. حداقل هلند اینطور بود. شما متناسب به هدفی که از تحصیل دارید انتخاب می کنید برای Universiteit اپلای کنید و یا برای Hogescholen. در Universiteit ها شما بیشتر درگیر تئوری هستید و در Hogescholen ها با کارهای عملی. در مورد اول شما برای دکترا و تدریس در دانشگاه ها آماده خواهید شد و در مورد دوم، برای بازار کار. البته در مورد دوم نیز، مثلا با گذارندن یک دوره یک ساله دیگر پس از تحصیل، می توانید وارد دانشگاه شوید. درگیر رنک نباشید.

کار در کجا؟ منظورتون ایران که نیست

برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    کار در کجا؟ منظورتون ایران که نیست

خیر منظورم ایران نیست.

سلام
    من در ایران کارمند بانک هستم ایا می تونم تو کشور هلند کار متناسب با شغلم پیدا کنم و از ایران مهاجرت کنم ؟سنم ۳۷ ساله

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    سلام
    من در ایران کارمند بانک هستم ایا می تونم تو کشور هلند کار متناسب با شغلم پیدا کنم و از ایران مهاجرت کنم ؟سنم ۳۷ ساله
    قبل از شروع پروسه مهاجرت، باید چند سوال را از خودتان بپرسید.
    ۱- من چه تخصصی دارم که در کشور مقصد به آن نیاز است؟
    ۲- چرا یک بانک در هلند باید به جای استخدام یک هلندی من را استخدام کند؟
    ۳- آ یا سطح زبانم به اندازه ای خوب است که بتوانم با تمام مشتریان به درستی و بدون سوء تفاهم ارتباط برقرار کنم؟
    ۴- آیا به آموزش اضافی یا تخصصی برای کار در یک بانک هلندی نیاز دارم؟
    ۵- از چه طریق خودم را می توانم به هلند برسانم؟ آیا مجوز کار در هلند خواهم داشت؟
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام وقت تون بخیر
    من کارشناسی ارشد مامایی گرایش آموزش مامایی هستم و همسرم پزشک عمومی.
    برای مهاجرت به هلند و مشغول به کار شدن باید ویزای تحصیلی بگیریم و بعد معادلسازی مدرک انجام بشه؟
    قبل از مهاجرت باید مدرک زبان هلندی رو بگیرم و بعد برای ویزا اقدام کنم؟
    برای دوره معادلسازی باید هزینه ایی پرداخت بشه؟ و آزمونش هزینه ایی داره؟
    همزمان با گذراندن دوره معادلسازی آیا اجازه کار غیرمرتبط با رشته وجود داره؟

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678