صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 163

موضوع: سوالات مرتبط با اسکان | اجاره خانه | اجاره بها | خانه دانشجویی در هلند و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض یافتن هم خانه ای | هم اتاقی در هلند و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

لطفاً درخواست‌های خود برای یافتن هم‌اتاقی در هلند را با پاسخ به این موضوع مطرح نمایید.

لطفاً در درخواست خود نام شهر و ترجیحا نام دانشگاه را فراموش نکنید و اگر محدودیت زمانی خاصی برای پیدا کردن هم‌اتاقی دارید، لطفاً در درخواست خود بنویسید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 . لطفا در هنگام ارائه درخواست خود از نگارش اطلاعات تماس از قبیل ایمیل و شماره تلفن اکیدا خودداری نمایید .

2 .لطفا سوالهای مرتبط با نحوه اسکان و اقامت و نیز خانه های دانشجویی را در تاپیک سوالات مرتبط با اسکان | اجاره خانه | اوضاع خانه دانشجویی در هلند و مسائل مرتبط مطرح نمایید .
    ویرایش توسط FanTasTic : October 4th, 2012 در ساعت 02:35 AM دلیل: بروزرسانی متن
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

پیش فرض سوالات مرتبط با اسکان | اجاره خانه | اجاره بها | خانه دانشجویی در هلند و مسائل مرتبط

دوست عزیز سلام
    ممنون از اینکه وقت میگذاری و این میل رو میخونی. البته من سعی میکنم این mailرو به همه دانشجویانی که رفتند و در هلند مشغول به تحصیل شدند بفرستم بنابر این ازت خواهش میکنم که اگر خودت هم نتونستی جواب این mailرو بدی به اونهایی که میشناسی و میتونن کمک کنن این متن رو forwardکنی
    یک دختر ایرونی که حالا ممکنه من باشم یا هر خانم دیگه از دانشگاه delphواسه فوق در رشته معماری پذیرش میگیره، دانشگاه علاوه برforceو تعجیلی که رو این دختر وارد میکنه که بابا یالا پول رو تا اول جولای به حساب بریز تازه دانشگاه میگه معلوم نیست که من بتونم accommodationواسط جور کنم و بدون جا یا همونaccommodation هلند بهت ویزا نمیده
    حالا این دختر میگه اگه خوابگاه نشد من چه کار میتونم بکنم؟ میتونم یک خونه دانشجویی بگیرم؟خرجش چطوره؟
    به نظر شما چرا دانشگاه در صفحه سایتش این مسئله رو گفته آیا مسئله جا و مکان اونجا اینقدر وحشتناکه؟
    بعد اگر من پول با همه بدبختیم جور کردم و به هر دلیلی نتونستم ویزابگیرم چطوری این پول بهم بر گردونده میشه و اصلا چه تضمینی هست با این قطع رابطه سیاسی و تحریم پولم به دستم برسه؟
    ضمنا بگم که این دختر هر چی به دانشگاه نامه نگاری میکنه اونها جواب را اونقدر دیر میفرستن که نشه کاری کرد
    به نظر شما چه میشه کرد
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم
    شما میتونین جوابهاتون رو به این آدرس هم mail کنین .البته لطفاsubject اش روhelp for delph بزننین
    ویرایش توسط Arash_Mohebi7 : December 13th, 2011 در ساعت 02:20 PM دلیل: حذف ایمیل

Banned

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد خانه دانشجويي در هلند

اصلاً همچين چيزی که گفته ايشون درست نيست!اين هزينه رو دانشگاه های هلند ميگيره که نزديک 17000 يورو هست واسه اينه که بفهمه طرف ميتونه يکسال زندگی کنه يا نه!پول شهريه رو برميداره بقيه رو ميريزه تو يه حساب به محض ورود به دانشگاه تحويل دانشجو ميده!
    ايشون حرفاش کلاً عجيب هست!يکی اينکه ميگه فرض کن من يا يه دختری اين سؤال رو داره بعد ميگه email بزنين جواب رو به اين email و تازه ميگه که سابجکت رو چی بايد بنويسيم!
    تاپيکی بود که همه اين اطلاعات توش بود حتی دختری هست تو همون تاپيک که برای همين دانشگاه پول رو هم ريخته به حساب منتظر ويزا هست اصلاً هم بهش نگفتن تا خونه نگيری بهت ويزا نميديم!
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,4474.0.html

سلام
    منظورتون چیه؟
    وقت کردین یک سری به سایت دانشگاه deftبزنین تا مردم رو متهم به عجیب یودن نکنین مثل اینکه از دنیا بی خبرین 1.5 ماه پیش دانشکده معماری deftآتش گرفت و 11 ساعت در آتش سوخت
    اون قسمت عجیب پیامم هم واسه اینه که به سرعت جوابهای شما رو به این بنده خداforward کنم
    در ضمن این تاپیک قبلا به نام اورژاسی بوده که مسئول سایت تغییرش داده همین کافیه واسه یک آمی که اورژانسی دنبال کاری است بفهمین چه حالی داره
    بگذارین کارام تموم شه همه linkهای مربوطه رو رو سایت میگذارم چون از جوابتون بی نهایت دلگیر شدم
    آخه دوستان من الان واسه کار این دانشگاه کوفتی با وجود بستری بودن و استراحت مطلق بودن 3 روز و شبه که مثل آدم نخوابیدم تا واسه عزیزترین کسم کاری انجام داده باشم
    این حرفهای عجیب هم آقای محترم، از سیاست و روابط اتخاذی واسه هر کشور ناشی میشه
    به همه دوستان میگم اگه راهنمایی میتونین بکنین لطفا به آدرس email بفرماین اینجوری راححتتر میتونم داده ها رو طبقه بندی کنم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط salam_to_all

سلام
    منظورتون چیه؟
    وقت کردین یک سری به سایت دانشگاه deftبزنین تا مردم رو متهم به عجیب یودن نکنین مثل اینکه از دنیا بی خبرین 1.5 ماه پیش دانشکده معماری deftآتش گرفت و 11 ساعت در آتش سوخت
    اون قسمت عجیب پیامم هم واسه اینه که به سرعت جوابهای شما رو به این بنده خداforward کنم
    در ضمن این تاپیک قبلا به نام اورژاسی بوده که مسئول سایت تغییرش داده همین کافیه واسه یک آمی که اورژانسی دنبال کاری است بفهمین چه حالی داره
    بگذارین کارام تموم شه همه linkهای مربوطه رو رو سایت میگذارم چون از جوابتون بی نهایت دلگیر شدم
    آخه دوستان من الان واسه کار این دانشگاه کوفتی با وجود بستری بودن و استراحت مطلق بودن 3 روز و شبه که مثل آدم نخوابیدم تا واسه عزیزترین کسم کاری انجام داده باشم
    این حرفهای عجیب هم آقای محترم، از سیاست و روابط اتخاذی واسه هر کشور ناشی میشه
    به همه دوستان میگم اگه راهنمایی میتونین بکنین لطفا به آدرس email بفرماین اینجوری راححتتر میتونم داده ها رو طبقه بندی کنم

ببين دوست عزيز بنده اون لينک رو دادم که شما بری بخونی و شايعه درست نکنی!
    ميدونی اگه دانشگاهDelft از ايرانی ها ميخواست که برای ورود به دانشگاه اجاره نامه نشون بدن الان تاپيک شما 10 صفحه جلو ميرفت!
    پس اين اتفاق فقط برای شما افتاده که دور از ذهن هم هست!
    شما که ميخوای email بزنن طبقه بندی کنی نميتونی از توی تاپيک اينکار رو بکنی؟
    پست اولی که فرستادی نوشتی "يک دختر ايرانی که ممکنه من باشم" اصلاً ميشه اين جمله رو تحليل کنی؟ما توی اين انجمن پر بار مشکلی با دختر يا پسر بودن فرد نداريم!
    که شما اين رو مينويسی!
    عجيب بودن پست شما چندين دليل داره!
    حالا از اينها که بگذريم شما اگر واقعاً کارت گير کرده ميتونستی به اون دختری که توی اون تاپيک بود پيام خصوصی ميزدی که ببينی چرا به اون نگفتن اجاره نامه نشون بده به شما يا عزيزترينتون گفتن نشون بده تا بتونی بيای اين دانشگاه!
    وقتی ميگم عجيب هست نگو نيست!

Senior Member maryamf آواتار ها

خونه تو هلند یه کم گرونه.. خصوصا تو campus و اطرافش. ولی خونه اجاره کردن اگه پولش مسئله ای نباشه براتون فقط یه creditcard می خواد و نگرانی نداره.

فاندهای هلند اگه برای فوق هم وجود داشته باشه کلا خوبه و باهاش راحت زندگی می کنین.. ضمنا فعل یه اجاره نامه کوتاه مدت (مثلا 2 ماه) بنویسین تا بعد سر فرصت اونجا تصمیم بگیرین. من دیدم دانشجوهای هلندی جاهای خیلی خوبی توی شهر خونه دارن. اتفاقا پرسیدم که آیا این خونه ها برای دانشجوها گرون نیستن و جوابم این بود که وضع مالی دانشجوهای هلندی خوب هست..

تا جایی که من دیدم همه جا برای ویزا دادن accommodation می خواد. حتی هلند هم برای 2 شب از من خواسته بود.

ضمنا این قضیه که دانشگاه تضمین نکرده خوابگاه بده خیلی عجیب نیست. همیشه پیدا کردن اتاق تو خوابگاه سخت تر بوده چون تو دانشگاه هست.. ولی برای من هم تو شرایطی که معلوم نبود خونه on campus گیر بیارم یا نه، دروغکی نوشتن خونه برام در نظر گرفتن. البته می تونستن مثل مورد شما همکاری نکنن ولی همکاری کردن..

در مورد پولتون شاید بهتر باشه اینو از خود سفارت(شاید به صورت ناشناس) سوال کنین. چون باید توجیهی داشته باشن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در هلند

If there is any student of Twente university who lives near or in this city , please let me know for some information about accomodation, tnx in advance

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در هلند

از دوستان کسی عازم Utrecht نیست، من به دنبال یک هم اتاقی یا هم واحدی خانم هستم.

سلام

منشی گروهی که قراره برم توش کار کنم من رو تو یه سایتی برای خونه register کرده که فقط آپارتمانهای on campus داره که فوق العاده گرونند(بالای 600 یورو). اتفاقا چند تا بیشتر نمونده چون الان دیگه همه خونه ها رزرو شدن. قراردادشون هم دو ساله هست ولی هر وقت خواستم در بیام می تونم فقط باید از دو ماه قبلش به صاحبخانه اطلاع بدم.

از طرفی موندم که آیا یکیشون رو رزرو کنم و همین رو هم از دست ندم یا نه راه دیگه ای هم پیش روم هست؟! از دوستان هلندی کسی پیشنهادی نداره؟

Junior Member

سلام،
    من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم، اما من می خوام برم ماستریخت و اونجا single roomها ارزونتر هستند، حدود 300-400 یورو، شما کدوم شهر می خواین برین؟ هیچ سایت یا شرکتی برای اجاره خونه یا تک اتاق وجود نداره؟ چک کردین؟

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین