صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 77

موضوع: اوضاع کار | مشاغل دانشجویی | مشاغل غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | مشاغل دانشجویی | مشاغل غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

دوستان سلام ، من دانشجو پراسپکتیو دانشگاه Tu/e در مقطع کارشناسی برای رشته Computer Sciecne هستم ، از اونجایی که میدونید در مقطع کارشناسی بورسی نمیدن باید هزینه ها رو خودم بدم و با وجود اینکه خانواده ساپورتم میکنن ولی میخوام در کنار تحصیل یک کار نیمه وقت داشته باشم چون 10 ساعت در هفته حداقل تصور من میگه زیاد به درس یک دانشجو ضربه نمیزنه.

اولا که چه شغل هایی برای شرایط من هست؟ آیا میشه با دانش برای Web Programming به عنوان یک دانشجو تازه کار پاره وقت پیدا کرد؟
    تو این مدت بهتر رو چه مهارت هایی کار کنم تا به وسیلش بتونم اونجا راحت تر شغل پیدا کنم ، ممنون میشم از دوستان اگر راهنمایی کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbh نمایش پست ها
    دوستان سلام ، من دانشجو پراسپکتیو دانشگاه Tu/e در مقطع کارشناسی برای رشته Computer Sciecne هستم ، از اونجایی که میدونید در مقطع کارشناسی بورسی نمیدن باید هزینه ها رو خودم بدم و با وجود اینکه خانواده ساپورتم میکنن ولی میخوام در کنار تحصیل یک کار نیمه وقت داشته باشم چون 10 ساعت در هفته حداقل تصور من میگه زیاد به درس یک دانشجو ضربه نمیزنه.

اولا که چه شغل هایی برای شرایط من هست؟ آیا میشه با دانش برای Web Programming به عنوان یک دانشجو تازه کار پاره وقت پیدا کرد؟
    تو این مدت بهتر رو چه مهارت هایی کار کنم تا به وسیلش بتونم اونجا راحت تر شغل پیدا کنم ، ممنون میشم از دوستان اگر راهنمایی کنند
    سلام امیدوارم موفق باشید ببخشید میخاستم ازتون بپرسم تقربا هزینه تحصیل در هلند چطوری؟ البته من برای مستر تمایل دارم اپلای کنم که برای این هم بورس شدن سخت هست و از طرفی هم شنیدم هزینه ها در هلند بالا هست.
    ممنونم از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام ، تا جایی که من میدونم دانشگاه به دانشگاه ، مقطع به مقطع و رشته به رشته متفاوت هست ولی برای دوره من شهریه سالیانه 10000 یورو عنوان شده و هزینه زندگی هم برای یکسال 9000 یورو در نظر گرفته شده. بله دوست عزیز هلند مقداری گرون هست ولی با توجه به سطح علمی دانشگاه هاش و نسبت به بسیاری از کشور ها از جمله آمریکا به صرفه تر هست. من از دانشگاه MSU پذیرش داشتم و اون با اینکه در رشته من رنکش ازTu/e که 83 هست بیشتر بود و 93 بودش ولی هزینه تحصیل اگر بورس دریافت نمیکردی چیزی در حدود 220 میلیون بطور سالیانه بود. بنظرم هلند اتفاقا بسیار نسبت به کشور های دیگه به صرفست ولی در کل خب بخوایم نسبت به ایران مقایسه کنیم که بنظرم مقایسه درستی نیست بله گرون هست.

هرچند بنظر من این وضعیت تنها تا زمانی ادامه خواهد داشت که شما به یورو درآمد بدست بیارید و بعد از اون او سختیش غالبا از بین میره. ولی تا زمانی که درآمد برسید باید پشتوانه داشته باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Tech--Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbh نمایش پست ها

با سلام

بهترین راه از طریق گرفتن پروژه کار اموزی برای شرکت هاست. البته میتونی از سایت های مختلف نظیر indeed مشاغل پاره وقت رو پیدا کنید. در صورت دانستن زبان هلندی هم که کارت برای پیدا کردن کار پارت تایم خیلی راحت تر است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط golvtn نمایش پست ها
    سلام امیدوارم موفق باشید ببخشید میخاستم ازتون بپرسم تقربا هزینه تحصیل در هلند چطوری؟ البته من برای مستر تمایل دارم اپلای کنم که برای این هم بورس شدن سخت هست و از طرفی هم شنیدم هزینه ها در هلند بالا هست.
    ممنونم از شما

دوست عزیز

این لینک پست ۲۷۱ رو بخونید امیدوارم بهتون کمک کنه
    توی همون فروم میتونید اطلاعات کامل تری هم توی پست های دیگه پیدا کنید

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | مشاغل دانشجویی | مشاغل غیر دانشجویی و

سلام به دوستان ، می خوام بپرسم که بازار کار واسه دکترای کامپیوتر (تخصص هوش مصنوعی ) در هلند چطوره؟؟ اینده ای دارد یا نه؟
    ممنون از راهنمایی همه دوستان

پ.ن : علی آقا شما هم نظر بدید ممنون میشم چون الان در حال تحصیل در هلند هستید
    ویرایش توسط lord67 : June 28th, 2017 در ساعت 08:03 PM
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | مشاغل دانشجویی | مشاغل غیر دانشجویی و

نقل قول نوشته اصلی توسط lord67 نمایش پست ها
    سلام به دوستان ، می خوام بپرسم که بازار کار واسه دکترای کامپیوتر (تخصص هوش مصنوعی ) در هلند چطوره؟؟ اینده ای دارد یا نه؟
    ممنون از راهنمایی همه دوستان

پ.ن : علی آقا شما هم نظر بدید ممنون میشم چون الان در حال تحصیل در هلند هستید

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    این سوال از بیس غیر منطقیه اگه انتظار جواب قطعی براش داشته باشید.
    کسی از الان نمیدونه 5 سال دیگه بعد دکترای شما بازار کار چی میشه. نه هلند نه ایران نه هیچ جای دیگه ی دنیا
    جواب این سوال نباید چیزی باشه که شما زندگیت رو روش جلو ببری
    اما در کل:

1. شما با دکترا به هر حال برای خیلی از شغل ها over qualify میشی و این چیزیه که هست و واقعیته (هرچند هلند اتفاقا نسبت به خیلی از کشورها بهتره و سر کار صنعتی رفتن دکتراها یه جورایی توش جا افتاده---به هر حال دکترا گرفتن پوزیشن های شغلی صنعتی شما رو خواه ناخواه محدود تر میکنه ولی دلیلی نمیشه که نا امید باشید چون خیلی از دکتراها هم سر کار رفتن و میرن). مگه اینکه هدف شما فقط اکادمیا باشه که اونم سختی هاش خودشو داره. اسون نیست ولی نشدنی هم نیست.
    2. این مورد خیلی بستگی به توانایی های زبانی شما مخصوصا انگلیسی و به طور خاص هلندی داره. شما زبان هلندی رو نیتیو بلد باش من به شما میگم با احتمال بالایی کار پیدا میکنید سوای اینکه رشته تون چی باشه. این توانایی هم اسون نیستن و نشدنی هم نیستن
    3. رزومه کاری شما خیلی مهمه قاعدتا. مطمینن یه رزومه کامل و سنگین درصد بیکار موندنش خیلی خیلی پایینه
    4. به طور خیلی خیلی کل تخصص هوش مصنوعی الان توی بازار خواهان داره. اینو یه سر به پوزیشن های شغلی لینکدین اگه بزنید خیلی راحت متوجه میشید. بنابراین میتونه نکته مثبتی باشه براتون

تمام حرف های بالا خیلی خیلی کلیه و هزکسی هم که دقیق ترشو بهتون گفت برای 5 سال دیگه بدونید که داره اشتباه میکنه!!!
    در کل:
    با رزومه خوب و توانایی زبانی هلندی قاعدتا نباید یه دکترا بیکار بمونه

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. شرایط کار گردن برای بیوتکنولوژی توی هلند چطوره؟ در مقایسه با آلمان کدوم شرایط کار بهتری دارن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط GEMgirl نمایش پست ها
    سلام دوستان. شرایط کار گردن برای بیوتکنولوژی توی هلند چطوره؟ در مقایسه با آلمان کدوم شرایط کار بهتری دارن؟

دوست عزیز

این سوال شما جوابی نداره و بهتره روی هیچ جوابی برای این سوال نتیجه گیری برای زندگیتون نکنید

شرایط کاری توی هر دو کشور در این زمینه خوبه (این ؛خوبه؛ هم خودش کتابی برای تفسیرش باید نوشت!)
    درضمن تا پایان تحصیلات شما معلوم نیست چه اتفاقاتی میفته
    ولی در کل با ظرایط رزومه ای مناسب که بتونید مطرح کنید خودتون رو حتما براتون کار خواهد بود (شرایط رزومه ای خوب هر جای دنیا که باشه میتونه به کار پیدا کردن منجر شه)

کلا بیوتکنولوژی نه تنها توی اروپا که کل دنیا در حال پیشرفته. هلند و المان هم دو تا از بهترین های اروپا هستند
    به صورت خیلی خیلی خیلی جنرال هم شاید شاید و شاید اینتگریت شدن توی جامعه هلندی راجت تر از المانی باشه برای یه ایرانی (این جمله کاملا نظر شخصیه و بهتر بگم حس شخصیه و هیچ دلیل و مدرکی هم برای اثبات یا ردش نیست!!! بنابراین فقط بشنوید و تصمیم گیری روش نکنید)

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

این سوال شما جوابی نداره و بهتره روی هیچ جوابی برای این سوال نتیجه گیری برای زندگیتون نکنید

شرایط کاری توی هر دو کشور در این زمینه خوبه (این ؛خوبه؛ هم خودش کتابی برای تفسیرش باید نوشت!)
    درضمن تا پایان تحصیلات شما معلوم نیست چه اتفاقاتی میفته
    ولی در کل با ظرایط رزومه ای مناسب که بتونید مطرح کنید خودتون رو حتما براتون کار خواهد بود (شرایط رزومه ای خوب هر جای دنیا که باشه میتونه به کار پیدا کردن منجر شه)

کلا بیوتکنولوژی نه تنها توی اروپا که کل دنیا در حال پیشرفته. هلند و المان هم دو تا از بهترین های اروپا هستند
    به صورت خیلی خیلی خیلی جنرال هم شاید شاید و شاید اینتگریت شدن توی جامعه هلندی راجت تر از المانی باشه برای یه ایرانی (این جمله کاملا نظر شخصیه و بهتر بگم حس شخصیه و هیچ دلیل و مدرکی هم برای اثبات یا ردش نیست!!! بنابراین فقط بشنوید و تصمیم گیری روش نکنید)

موفق باشید
    خیلی ممنونم که پاسخ دادید. حتما اینو هم درنظر میگیرم که هیچی قطعی نیست و ممنونم.
    من کارشناسی پرستاری هستم. و میخوام ارشد بیوتکنولوژی بخونم. اگه واقعا تلاشمو کنم و رزومه قوی ای داشته باشم تو بیوتکنولوژی، شانس پذیرش و فول فاند گرفتن از دانشگاه های رنک بالا مثل ETH سوسیس رو دارم؟
    نمیدونم رشته شما چی هست و چقدر درمورد بیوتکنولوژی اطلاع دارید. اگه دانشگاه هایی که بیوتکنولوژی رو در مقطع دکترا دارن بهم معرفی کنید ممنون میشم. مثلا همین الان مطمئن نیستم که ETH دکترای بیوتکنولوژی رو داره یا نه.
    دنبال دانشگاهی هستم که مکانیک و بیوتکنولوژی رو هر دو داشته باشه. و یکم پیدا کردن دانشگاه رو سخت کرده.