صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 77

موضوع: اوضاع کار | مشاغل دانشجویی | مشاغل غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | مشاغل دانشجویی | مشاغل غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

سلام .من29سالمه. به هلند علاقه دارم و همیشه به خاطر اینکه فکر میکردم کار نمیشه پیدا کرد و نمیشه اقامت گرفت بهش فکر نکرده بودم.برای دکترا میخوام بیام و رشته م مهندسی کامپیوتره و ارشد دارم از دانشگاه ازاد با معدل 19:10
    تافل دارم میگیرم و سابقه کارم 7 سالی دارم تخصصی البته
    حالا دوتاسوال دارم. میتونم بعد دکترا اونجا کار پیدا کنم و بمونم راحت؟
    و همسرم راحت میتونن باهام بیان و اصولا مشکلی پیش نمیاد برای ویزا دادن به کسایی ک متاهلن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز

سلام دوستان.. سوالی درباره کار در هلند داشتم.. من خودم میخوام برای دکترای معماری در هلند فاند بگیرم و همسرم میخواد کار کنه.. با توجه به اینکه همسرم تجربه کاری زیادی در زمینه نظارت ساختمان و گواهی نامه های معتبر داره میتونه برای کار در شرکت ها اقدام کنه؟ کلا امیدی هست برای کار در هلند؟

Junior Member

سلام وقتتون بخیر

دوستان شرایط کاری برای رشته های علوم سیاسی در هلند به چه صورته؟

آیا هلند این شرایط رو داره که از ایران بهش کالا صادرات کنیم؟

Junior Member nmn آواتار ها

سلام دوستان.
    سوالی داشتم و امیدوارم جوابمو بگیرم. آیا همسر دانشجو اجازه کار در هلند رو دارند؟
    این سوال رو از دانشگاه پرسیدم و اونا لینک اداره مهاجرت هلند رو برام فرستادن و اونجا نوشته شده همسر دانشجو اجاره کار نداره
    میخواستم بپرسم کسی تجربه ای نداره؟ واقعا نمیشه کار کرد؟
    ممنونم

سلام،
    تا اونجائیکه من اطلاع دارم اگر دانشجوی دکترا باشید، همسرتون میتونن به صورت تمام وقت کار کنن اما در مورد مقاطع دیگه، اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    سوالی داشتم و امیدوارم جوابمو بگیرم. آیا همسر دانشجو اجازه کار در هلند رو دارند؟
    این سوال رو از دانشگاه پرسیدم و اونا لینک اداره مهاجرت هلند رو برام فرستادن و اونجا نوشته شده همسر دانشجو اجاره کار نداره
    میخواستم بپرسم کسی تجربه ای نداره؟ واقعا نمیشه کار کرد؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط 8521413 نمایش پست ها
    سلام،
    تا اونجائیکه من اطلاع دارم اگر دانشجوی دکترا باشید، همسرتون میتونن به صورت تمام وقت کار کنن اما در مورد مقاطع دیگه، اطلاعی ندارم.
    سلام و ممنون از پاسختون.
    دانشگاه این لینک رو به من دادند:
    https://ind.nl/en/family/Pages/Spouse-or-partner.aspx
    در قسمت right to work نوشته (بدون اینکه اشاره ای به مقطع داشته باشه):
    Your partner has a residence permit for study. You are not allowed to work. Your residence permit states 'arbeid niet toegestaan' ('work not allowed').
    از طرفی هم شنیدم که افراد دارند اونجا کار میکنن، حالا نمیدونم قضیه چیه؟!! اگه کسی میدونه ممنون میشم که راهنمایی کنید

خواهش میکنم، من الان پشت کارت رزیدنت پرمیت خانمم رو نگاه کردم، اینجوری نوشته بود:

verblijf als familie- of gezinslid bij "my name". arbeid vrij toegestaan. TWV niet veriest. een beroep op algemene middelen kan gevolgen hebben voor het.

این جمله نشون میده که همسر من :دانشجوی دکترا» اجازه کار داره.

سلام و ممنون از پاسختون.
    دانشگاه این لینک رو به من دادند:
    https://ind.nl/en/family/Pages/Spouse-or-partner.aspx
    در قسمت right to work نوشته (بدون اینکه اشاره ای به مقطع داشته باشه):
    Your partner has a residence permit for study. You are not allowed to work. Your residence permit states 'arbeid niet toegestaan' ('work not allowed').
    از طرفی هم شنیدم که افراد دارند اونجا کار میکنن، حالا نمیدونم قضیه چیه؟!! اگه کسی میدونه ممنون میشم که راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط 8521413 نمایش پست ها
    خواهش میکنم، من الان پشت کارت رزیدنت پرمیت خانمم رو نگاه کردم، اینجوری نوشته بود:

verblijf als familie- of gezinslid bij "my name". arbeid vrij toegestaan. TWV niet veriest. een beroep op algemene middelen kan gevolgen hebben voor het.

این جمله نشون میده که همسر من :دانشجوی دکترا» اجازه کار داره.
    ممنونم لطف کردید. یعنی میتونه قانون عوض شده باشه؟ نمیفهمم راستش !!!! نمیدونم چطور میشه مطمئن شد.. چون مسئله مهمیه

خواهش میکنم.
    تا اونجائیکه من اطلاع دارم، دوره دکترا در هلند صرفا به عنوان یک مقطع تحصیلی محسوب نمیشه و بیشتر یک شغل هست، شاید به همین دلیل هست و در واقع کسی که برای دوره دکترا به هنلد میاد، در واقع اقامت موقت با اجازه کار تمام وقت برای خودش و همسرش دریافت میکنه. اما این موضوع برای دانشجویان مقاطع لیسانس و فوق لیسانس صادق نیست و خود دانشجو اجازه کار پاره وقت در حد فکر میکنم 10 ساعت در هفته داره و همسرش اجازه کار نداره. باز هم این مطالبی که عرض کردم از شنیده ها و اطلاعات پراکنده خودم هست، برای اطلاع دقیق تر به نظرم بهتره به IND ایمیل بزنین و بپرسین.
    موفق باشید.

ممنونم لطف کردید. یعنی میتونه قانون عوض شده باشه؟ نمیفهمم راستش !!!! نمیدونم چطور میشه مطمئن شد.. چون مسئله مهمیه