صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 77

موضوع: اوضاع کار | مشاغل دانشجویی | مشاغل غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | مشاغل دانشجویی | مشاغل غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

سلام وقتتون بخیر
    آیا برای رشته های مدیریت صنعتی، بازاریابی و تجارت بین الملل در این کشور شرایط مناسبی برای کار وجود دارد؟ و اینکه بعد از گرفتن دکترا در همان کشور امکان پیدا کردن کار راحت هست؟
    خیلی ممنونم

Junior Member

سلام
    خیلی ممنون میشم اگر کسی در رشته public policy تحصیل میکنه یا فارغ التحصیل شده اطلاعاتی در ارتباط با بازار کار این رشته بده.
    تا جایی که متوجه شدم دونستن زبان هلندی برای رشته های علوم انسانی جهت پیدا کردن شغل مناسب اهمیت زیادی داره
    اگر کسی فقط زبان انگلیسی بدونه چقدر شانس پیدا کردن کار در رشته های علوم انسانی داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال داشتم
    من دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت بیمه با معدل 18.71 از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران هستم. امروز با یکی از موسسات حقوقی در تهران که صحبت میکردم میگفت میتونند برای من با ویزای همراه همسرم و همچنین فرزند یکساله ام از یکی از دانشگاههای آمستردام پذیرش تحصیلی بگیرند(مجددا برای مقطع فوق لیسانس ، گویا برای مدرک دکترا باید دنبال یک استاد راهنما بود که مراحلش سخته) اما چیزی که بشدت ذهن من رو مشغول کرده اینه که چقدر احتمال داره پس از تحصیل بتونم کار تمام وقت اونجا پیدا کنم ؟
    آیا پیدا کردن کار پس از فراغت از تحصیل برای کسانی که اقامت موقت دارند وجود داره یا نه؟؟
    آیا سابقه کارم در ایران که مدت 12 سال مرتبط با رشته تحصیلی هست اونجا به درد میخوره؟ آیا مدت یکسال پس از تحصیل زمان مناسبی برای پیدا کردن کاری که بشه باهاش اقامت دائم گرفت هست یا نه؟ بدجوری این موضوع نگرانم کرده..
    ممنون میشم اگه کسی اونجا تجربه ای داره به من بگه تا اگه احتمالش کم هست زن و بچه رو اسیر و بی خانمون نکنم
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHOBERT نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم
    من دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت بیمه با معدل 18.71 از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران هستم. امروز با یکی از موسسات حقوقی در تهران که صحبت میکردم میگفت میتونند برای من با ویزای همراه همسرم و همچنین فرزند یکساله ام از یکی از دانشگاههای آمستردام پذیرش تحصیلی بگیرند(مجددا برای مقطع فوق لیسانس ، گویا برای مدرک دکترا باید دنبال یک استاد راهنما بود که مراحلش سخته) اما چیزی که بشدت ذهن من رو مشغول کرده اینه که چقدر احتمال داره پس از تحصیل بتونم کار تمام وقت اونجا پیدا کنم ؟
    آیا پیدا کردن کار پس از فراغت از تحصیل برای کسانی که اقامت موقت دارند وجود داره یا نه؟؟
    آیا سابقه کارم در ایران که مدت 12 سال مرتبط با رشته تحصیلی هست اونجا به درد میخوره؟ آیا مدت یکسال پس از تحصیل زمان مناسبی برای پیدا کردن کاری که بشه باهاش اقامت دائم گرفت هست یا نه؟ بدجوری این موضوع نگرانم کرده..
    ممنون میشم اگه کسی اونجا تجربه ای داره به من بگه تا اگه احتمالش کم هست زن و بچه رو اسیر و بی خانمون نکنم
    ممنونم
    سلام. من از کشوری دیگه از اروپا هستم اما میخواستم بگم پذیرش توی دانشگاه های هلند یه کم سخته. نیاز به نمره ی زبان بالا و معدل لیسانس بالا و حتی برخی موارد GRE دارید. بعدش میرسیم به ویزا گرفتن که نمیدونم آیا سخت گیر هستن یا نه با توجه به اینکه سنتون بالای 30 سال هست و خانواده دارید. اگه این مراحل را پشت سر بذارید و وارد هلند بشید بهتون قول میدم حتی چند ماه بعد از ورودتون درستون را ول کنید و برید سر کار. با توجه به اینکه سابقه ی کاری زیادی دارید. وضعیت کاری هلند بسیار عالیه. مطمئنم میتونید به راحتی کار پیدا کنید.

سلام
    من لیسانس کتابداری هستم و الان 17 سال سابقه کار دارم و خانم متاهل و 37 سالمه....قصد مهاجرت به هلند را دارم اما نمیخوام تحصیل کنم....می خوام بدونم برای اقامت و یا در صورت نیاز به کار برای من فرصتی هست یا خیر....تایپیکها رو که میخوندم بیشتر برای تحصیل بود اما من شرایط دیگه ای دارم و قصد ادامه تحصیل ندارم.لطفا کسی خبر داره از این موارد؟ برای مهاجرت چیکار کنم و اصلا برای من راه مناسبی هست یا خیر

Junior Member nmn آواتار ها

سلام دوستان عزیز.
    من از دانشگاه Twente پذیرش گرفتم. حال سوالم اینه که با توجه به اینکه شهر کوچیکه امکان پیدا کردن کار چقدر هست؟
    ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

سلام
    من فوق لیسانس معماری (طراحی شهری) دارم, هند مدرکمو گرفتم, سال 2012, معدل First Class و لیسانس معماری آزاد مشهد, معدل 15
    ده سال سابقه کار مرتبط دارم , در زمینه معماری و طراحی داخلی. رزومه و نمونه کارام قوی هستن.
    میخوام بدونم اوضاع کار معماری چطوره اونجا؟ میتونم در حین تحصیل کار مرتبط انجام بدم؟ بعد از فارغ التحصیلی کلا بازار کار معماری خوبه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    من اگر برسم به هلند با ویزا و اونجا از طریق آشنایی که دارم و کارفرماست ، امکانش هست برای من درخواست ویزا کار بده
    این روش امکان پذیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakay نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    من اگر برسم به هلند با ویزا و اونجا از طریق آشنایی که دارم و کارفرماست ، امکانش هست برای من درخواست ویزا کار بده
    این روش امکان پذیره؟
    سلام،

ویزای تایپ C که برای اقامت زیر 90 روز صادر می شود را نمی توانید به هیچ نوع دیگر ویزا تغییر دهید.
    اگر برای شما اجازه کار بگیرند که جدای از اینکه خودش پروسه دشواری هست؛ کارفرمای شما باید برای شما درخواست ویزای MVV بدهند که بعدش شما باید به سفارت یا VFS مراجعه کنید و درخواست ویزای نوع D بدهید. این ویزای اجازه اقامت موقت (معمولا 6 ماهه) محسوب می شود. شما بعد از ورود، با مدارک لازم به اداره مهاجرت مراجعه می کنید و آنها برای شما کارت اقامت قابل تمدید صادر می کنند.
    در نتیجه کارفرمای شما وقتی برای اجازه کار شما به IND درخواستشان را ارائه می کنند، شما باید خارج از اروپا باشید.

Junior Member

درود بر شما و ممنون برای توضیحات عالی
    من دارم ویزای کاری میگیرم از آلمان از یه شرکت آرایشی، ولی میخوام هلند برم برای کار . کارفرما هلند صاجب هتل هست که برای من میخواد درخواست ویزا کنه.باویزای کاری که من از آلمان میگیرم میتونم به هلند برم برای ویزا کاری دوستمون که هتلداره؟