نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: قضیه امتحان selectividadبرای ورود به دانشگاهای اسپانیا چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business / UKM

پیش فرض قضیه امتحان selectividadبرای ورود به دانشگاهای اسپانیا چیه؟

سلام
    من برای دندانپزشکی از اسپانیا دارم پذیرش میگیرم،گفتن 1سال اونجا زبان میخونم و بعد قبول شدن در امتحان DELE باید امتحان Selectividadرو بدم که اصلا نمیدونم در چه حدیه!! یعنی من اینو قبول بشم هر رشته ای بخوام میرم؟ کسی اطلاعاتی داره؟ایرانیا مخشون میکشه دیگه؟ )))))

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : قضیه امتحان selectividadبرای ورود به دانشگاهای اسپانیا چیه؟

DELE خودش یه امتحان زبان اسپانیایی هست مثل آیلتس که 4 تا بخش مهارت های زبانی رو داره به علاوه یه بخش گرامر. من تا اونجایی که شنیدم (البته در مورد رشته ی خودم ) بعضی دانشگاههای اسپانیا به شما کورس های زبان ارائه می کنن و بعد در پایان کورس امتحان DELE باید بدید که اگه قبول شدید اجازه ی ادامه تحصیل توی اون رشته رو دارید. اما اینکه selectividad بخواد یه قسمتی از این امتحان باشه من تا به حال نشنیدم. اگر اسم و آدرس سایت دانشگاهتون رو بگید شاید بتونم کمکتون کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business / UKM

بله درسته! این 2تا امتحان جدا هستند! من از آزمون selectividad اطلاعاتی ندارم! به من گفتن توی شهر Malaga بعد 1سال زبان خوندن در یکی از دانشگاههای این شهر و قبولی در DELEوارد یه دوره 3ماهه میشم که شامل دروسی از قبیل biology/chemistry/envirement/spanish language/spanish hitory/second language هست و بعد قبولی در این امتحان(selectividad) میتونم وارد یکی از دانشگاههای دولتی اسپانیا در رشته دندانپزشکی بشم!!! اما اینارو من فقط از 1موسسه شنیدم و اصلا نمیدونم شانس قبولی چقدره یا سطح امتحان چجوریه!!!
    راستش میترسم برم بعد 1سال و3ماه دست از پا درازتر برگردم!!!
    مگر راه بهشت دشوارتر و مخوف تر از راه جهنم است؟چگونه ممكن است؟

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

آهااااااان! در این صورت امتحان selectividad همون کنکور اسپانیاست که مثل ایران خودشون این امتحان رو میدن تا برن دانشگاه. راستش من نمیدونم شانس قبولی یه خارجی توی این امتحان چقدره اما چیزی که مشخصه اینه که وقتی از شما بخوان این امتحان رو بدین یعنی اینکه فرقی بین پذیرش به شما و خود اسپانیایی ها نمی خوان بذارن. این یه کمی کار رو سخت می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط education نمایش پست ها
    سلام
    من برای دندانپزشکی از اسپانیا دارم پذیرش میگیرم،گفتن 1سال اونجا زبان میخونم و بعد قبول شدن در امتحان DELE باید امتحان Selectividadرو بدم که اصلا نمیدونم در چه حدیه!! یعنی من اینو قبول بشم هر رشته ای بخوام میرم؟ کسی اطلاعاتی داره؟ایرانیا مخشون میکشه دیگه؟ )))))
    ببخشید میتونم بپرسم از کودوم دانشگاه پذیرش گرفتید؟
    چه شرایطی داشتید ؟ و اینکه شهریه دانشگاه چقدر هست؟
    چون من خودم دنبال این رشته هستم. ممنون

Member

لطفا ادامه بحث رو در تاپیک تحصیل در اسپانیا پیگیری کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentist

از بچه ها کسی دندانپزشک هست تو برسلونا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من هم دارم میرم بارسلونا یک سال یک دوره امپلنت اگر کسی هست خوشحال میشم ۲ ماه دیگه میرم

بچه ها کسی الان درحال حاضرهست ک داره پزشکی یا دندان پزشکی اونجا میخونه??واز پایه و از کالج رفته باشه?من دارم اقدام میکنم لطفا فقط افرادی ک اونجا هستن جواب منو بدن که دقیق اوضاع رو بگن برام نه طبق چیزایی ک شنیدن.باتشکر

Junior Member

سلام . کسی اینجا هست پزشکی اسپانیا رو بخونه ؟ لطفا بگین پروسه پذیرش گرفتنتون چجوری بوده و چه مدارکی مورد نیازه . برای دانشگاهای خصوصی شرایط پذیرش و هزینه ها چقدر میشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)