صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: تحصیل در رشته های علوم پزشکی و دندانپزشکی در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض تحصیل در رشته های علوم پزشکی و دندانپزشکی در هلند و مسائل مرتبط

شرایط اخذ پذیرش از هلند برای دندان پزشکان چطوره؟ایا کسی تا الان پذیرش گرفته؟؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش برای رشته های پزشکی و دندان پزشکی در مقطع تخصص از هلند

منم به شدت به جواب این سوال نیاز دارم - ممنون میشم از دوستانی که اطلاع دارن توضیح بدن

البته من سوالم راجع به تخصص در رشته پزشکی هست. اصلا هست دانشگاههایی که پزشکی بتونه تخصص بگیره آنجا و اینکه سیستم گرفتن پذیرششون چطوریه؟
    ویرایش توسط FanTasTic : October 4th, 2012 در ساعت 01:47 AM دلیل: ترکیب دو پست تقریبا مشایه و متوالی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentistry

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته های علوم پزشکی و دندانپزشکی در هلند و مسائل مرتبط

سلام سلام
    از بین دوستان عزیز کسی‌ هست که راجع به پذیرش واسه تخصصِ دندانپزشکی‌ در دانشگاههای هلند

اطلاع داشته باشه؟ من ۹ ماه دیگه فارغ‌التحصیل میشم ، آیلتسِ ۷ دارم ایران هم نیستم ، و چون ۲ سالِ آخر در کلینیک دانشگاه روی بیمار کار کردم احتمالا می‌تونم واسه سابقهٔ کار گواهیِ معتبر بگیرم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    راستش سوال من راجع به ادامه تحصیل پزشکی در هلند نیست، ولی یک جورایی در ارتباط با اون هست.
    من یک سال هست که از دانشگاه تهران در رشته پزشکی فارغ التحصیل شدم. همزمان با پزشکی یک مدرک معادل فوق لیسانس بهداشت عمومی هم دارم.
    در جال حاضر از یکی از دانشگاه های هلند، برای مستر اپیدیولوژی بالینی پذیرش دارم (با این شرایط که شهریه ندم + ماهی 835 یورو کمک هزینه هم دریافت کنم). همزمان با یک استاد در بوستون آمریکا هم مکاتبه کردم که بهم یک موقعیت تحقیقاتی (بدون حقوق) در آنجا بدهد. جهت ویزای آمریکا هم اقدام کردم در آنکارا اقدام کردم که باهاش موافقت شده است و تا چند هفته دیگر خواهد آمد. در آمریکا باید امتحانات USMLE را بدهم و در صورت موفقیت، پزشک بالینی شوم.
    با توجه به اینکه هر دو موقعیت مزایا و معایب خودشون رو دارن، قادر به تصمیم گیری در موردشون نیستم. میخواستم از دوستان خواهش کنم که نظرشون رو در این مورد بفرمایند.
    پیشاپیش از همتون به خاطر صرف وقت متشکرم.

دوستان کسی از کورس ها و شهریه های دانشگاه های پزشکی در هلند خبر داره؟!یا اصولا به چه طریق میشه برای گرفتن پذیرش در مقطع عمومی اقدام کرد؟!اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم!

سلام...
    ببخشید برا مقطع کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی پزشکی دانشگاهای هلند پذیرش میگیرند؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy in national univercity

سلام
    کسی در باره تخصص داروسازی در هلند اطلاع داره؟ آیا فاند می شه گرفت؟

Junior Member

سلام
    چرا کسی به این سوالات جواب نمیده؟؟؟؟؟ لطفا در مورد رشته medicine و dentistry توضیح بدین

Junior Member

سلام
    من خودم نمیخوام دندون بخونم ولی برای یکی آشناهام یه سرچ اولیه کردم.
    به نظرم بهتره یکی از دوستانی که میخوان دندون بخونن لیست دانشکده های دندونپزشکی هلندو در بیارن. من همینطوری گوگل کردم و لینک‌های زیرو دیدم. خلاصه مطالبش اینطوری میشه
    شهریه: حدودا سالیانه 7000 یورو الی 25000 یورو!! (البته قیمت دوره های انگلیش و دویچ با هم فرق داره)
    طول دوره: ۳ ساله
    نیازمندیها: داشتن دیپلم، داشتن نمره زبان معتبر
    اپلیکیش فی: حدودا 100 یورو
    لینک‌های مورد استفاده: لینک ۱ ، لینک ۲، لینک ۳، لینک ۴،
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من تمایل دارم در رشته دندان پزشکی در دانشگاه فو امستردام تحصیل کنم
    ایا رشته ی دندان پزشکی با زبان انگلیسی تدریس میشه یا نه؟.
    و نمره ی دیپلم بالای 18 مورد قبول هست و مدارس استعداد های درخشان امتیازی براشون هست؟
    آیا میشه با خود دانشگاه از طریق ایمیل ارتباط برقرار کرد؟

وقتتون بخیر و پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)