صفحه 27 از 31 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

سلام دوستان . من اطلاعاتی در مورد رشته آنالیز ورزشی در دانشگاه های امریکا می خوام. کسی میتونه کمک کنه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام دوستان
    کسی میدونه برای تحصیل در مقطع ارشد در رشته های ورزشی آیا نیاز به لیسانس مرتبط هست؟
    فرضا با لیسانس زبان انگلیسی امکان ادامه ارشد در رشته های ورزشی هست؟ و اگر مدارک مربیگری و قهرمانی مرتبط ورزشی باشه چطور؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

دانشگاه ها و کشور ها فرق میکنن. معمولا برای مقاطع بالاتر که تمرکز روی تحقیقات هست، شرط رشته مرتبط رو حذف میکنن. یعنی اگه فرد بتونه یه جوری ثابت کنه که اون پیش نیاز هارو بلده (با مقاله، مدرک عملی، یا ...)، اونها هم ممکنه پذیرش رو بدن. بهترین کسی که میتونه به سوال شما جواب بده، مسول تحصیلات تکمیلی هر دانشکده ست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hattori_Hanzo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه برای تحصیل در مقطع ارشد در رشته های ورزشی آیا نیاز به لیسانس مرتبط هست؟
    فرضا با لیسانس زبان انگلیسی امکان ادامه ارشد در رشته های ورزشی هست؟ و اگر مدارک مربیگری و قهرمانی مرتبط ورزشی باشه چطور؟؟

Junior Member

با سلام یه سوال دارم کسی اطلاعی داره رشته ای هست بشه تو حوزه پزشکی برای ارشد ادامه بدیم با لیسانس تربیت بدنی؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش هاتحصیل درمقطع کارشناسی کشور ترکیه

سلامه به همه دوستان .من درحال حاظر در مقطع کاردانی رشته تربیت بدنی درحال تحصیلم و میخواهم برای کارشناسی در یکی از دانشگاه های کشور ترکیه ادامه تحصیل بدم ...
    اما هیچ‌اطلاعاتی راجب به چگونگی پذیرش دانشگاه ها و یا مدارک مورد نیاز ندارم ؟؟؟
    و نمیدونمم کدوم دانشگاه های ترکیه رشته تربیت بدنی دانشجو میگیرن؟

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش هاتحصیل درمقطع کارشناسی کشور ترکیه

با سلام و تشکر بی اندازه از زحمات بی منت شما عزیزان، ازتون راهنمایی میخواستم
    مدتیه دارم به این فکر میکنم که آیا با شرایط من امکان مهاجرت برام وجود داره یا خیر، وحتی اینکه از چه طریقی و به چه کشوری برام مناسبه ؟

شرایطم رو میگم و ممنون میشم اگه هرکدوم از شما دوستان میتونید راهنماییم کنید .

پسری هستم 28 ساله
    هنوز کار مشخص و درآمد ثابتی پیدا نکردم ،راستش شرایط جالبی ندارم و امید زیادی به بهبود اوضاع هم ندارم .
    لیسانس تربیت بدنی رو سال 91 گرفتم با معدل 17.30 از دانشگاه پیام نور اصفهان
    فوق لیسانس تربیت بدنی گرایش حرکات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی رو خردادماه 93 گرفتم از دانشگاه دولتی شهرکرد (بدون ارایه پایان نامه و مقاله و پروژه علمی(آموزش محور)
    مدرک مربیگری شنا ، مربیگری فوتبال ، مربیگری والیبال ، همچنین مدرک ماساژ ورزشی و غریق نجات دارم ( تو هرکدوم از این زمینه ها حدود یکی دوسال تجربه کار دارم ولی چون جاهایی که کار میکردم مراکز خیلی خاصی نبوده و طبق قرارداد خاصی نبوده، سابقم احتمالا جایی ثبت نشده و سند و مدرکی واسه ارایه سابقه کار ندارم .مگر اینکه بخوام یه گواهی ازشون بگیرم )
    حدود دوسال هم سابقه تدریس بعنوان مربی و معلم ورزش در مدارس غیر انتفاعی و دانشگاه دارم
    متاسفانه هیچ سرمایه و پشتوانه مالی ندارم، فعلا حتی درآمد خاصی هم ندارم، و حتی نمیدونم چقدر سرمایه لازمه و چه هزینه هایی داره برام .
    بیرون از ایران دوست و آشنایی ندارم و تا به حال هیچ سفری بیرون از ایران نداشتم .
    سطح زبان انگلیسیم خیلی جالب نیست و تازه دارم شروع میکنم به تقویت زبانم .
    احتمال این هست که تا چندماه آینده عقد کنم، و شاید حدود 2-3 سال آینده ازدواج کنم .
    فکر میکنم اگر امروز تصمیم به مهاجرت بگیرم حداقل 2-3 سالی طول میکشه تا مدرک زبان بگیرم و کمی پول پس انداز کنم .
    و سوالاتم از شما دوستان :
    1- طی این 2-3 سال به نظرتون باید برای مهاجرت از طریق تحصیلی یا کاری چه کارهایی انجام بدم تا شرایطم بهتر بشه؟ بیشتر روی چی کار کنم ؟(لازمه سابقه کارم رو تو زمینه خاصی بالا ببرم یا مدرک و مهارت خاصی کسب کنم یا .... ؟)
    2- اگه هدفم واسه دو سال دیگه مشخص باشه باید از الآن کشوری که میخوام برم رو واسه خودم مشخص کنم یا فعلا فقط سعی کنم شرایطمو بهتر کنم ؟ و کجا رو بهم پیشنهاد میکنید ؟
    3- به نظرتون برای بنده مهاجرت از طریق تحصیلی راحت تر و ممکن تره یا ازطریق کاری ؟(از طریق تحصیلی برام بهتره و شرایط بهتری ایجاد میکنه یا از طریق کاری ؟ )
    4- اگه از طریق تحصیلی اقدام کنم تو چه مقطعی بهتره که تحصیل کنم ؟ شرایط من برای چه مقطعی مناسبه ؟
    5- از طریق کاری تو چه رشته شغلی باید اقدام کنم ؟
    6- به نظرتون نامزد کردن یا ازدواج کردن تو برنامه مهاجرتم نقش مثبت داره یا سخت ترش میکنه ؟ و اگه تصمیم قطعی به مهاجرت بگیرم ازدواج روقبلش پیشنهاد میکنید یا خیر ؟

پیشاپیش تشکر میکنم از حسن توجه شما عزیز دل

سلام
    من لیسلنس گرافیک دارم ولی ۷ سال هستش که personal trainer هستم و certificate های زیادی در این زمینه از فدراسیون دارم
    میخواسنم بدونم چه رشته ای در کلنادا یا امریکا باید تحصیل کنم که بتونم به کارم ادامه بدم اونجا
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

https://www.theguardian.com/educatio...ue-tables-2018
    دوستان کسی خواست درشته های علوم ورزشی در انگلستان رو بررسی کنه در قسمت course واژه sport رو وارد کنه وتمامی اطلاعات رو بدست بیاره

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز لطفا اگر اطلاعات دقیقی ازشرایط بورسیه شدن در مقطع PhD در دانشگاه علوم ورزشی کلن آلمان دارید و یا شخصیرو میشناسید که در این مقطع تو این دانشگاه در حال تحصیل هستش، خواهش میکنم بهم پیام بدین.
    پیشاپیش خیلی متشکرم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Namju نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز لطفا اگر اطلاعات دقیقی ازشرایط بورسیه شدن در مقطع PhD در دانشگاه علوم ورزشی کلن آلمان دارید و یا شخصیرو میشناسید که در این مقطع تو این دانشگاه در حال تحصیل هستش، خواهش میکنم بهم پیام بدین.
    پیشاپیش خیلی متشکرم
    سلام
    من شخصی نمی شناسم ولی این لینک و این چک کنید. کانال دانشگاه در یو/ تو/ ب ببینید. موفق باشید
    اسم کانال این هست:deutsche sporthochschule köln

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)