صفحه 30 از 31 نخستنخست ... 202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamsi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    اگه امکانش هس راهنماییم کنید
    من امسال رشته تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان قبول شدم ولی از الان میخوام تلاش کنم واسه بورس شدن بتونم اپلای بگیرم
    میخوام ببینم از کسایی که تجربه دارن چه کارهایی انجام بدم تا به نتیجه برسم
    یه سوال دیگه هم اینه که میشه تو مقطع ارشد بورس تحصیلی گرفت از اون کشور یا خیر؟
    ممنون
    مگه دانشگاه فرهنگیان تعهد چند ساله نداره؟؟ ایا میتونید تعهد رو بخرین؟؟

بله تعهد داره
    ۸ سال هست و اینکه میتوان خرید
    حالا کاری با اون ندارم فقط میخوام راهنماییم کنید ک واسه بورس گرفتن از خارج تا پایان مقطع کارشناسی یا ارشد چ کارهایی باید انجام بدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamsi نمایش پست ها
    بله تعهد داره
    ۸ سال هست و اینکه میتوان خرید
    حالا کاری با اون ندارم فقط میخوام راهنماییم کنید ک واسه بورس گرفتن از خارج تا پایان مقطع کارشناسی یا ارشد چ کارهایی باید انجام بدم!
    شما نیاز به رزومه و مدرک زبان دارین. باید مقاله بنویسید تا بتونید برای ارشد یا دکتری فاند بگیرین

Junior Member

سلام دوستان
    من امسال میخوام ارشد بخونم اما نمیدونم چه گرایشی بهتره؟ البته خودم بین گرایش بیومکانیک ورزشی و حرکات اصلاحی موندم کدومو انتخاب کنم .
    البته من لیسانس گرایش فیزیولوژی ورزشی خوندم .
    من میخوام دکتری خارج از کشور اقدام کنم و دوست دارم رشته ای که ارشد میخونم جوری باشه که وقتی برای دکترا اقدام کردم به در بسته نخورم و بشه اسکالرشیپ گرفت و بتونم در اینده اقامت بگیرم و بازار کار خوبی داشته باشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید و بگید کدوم کشور ها بهتره ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

گرفتن بورس تحصیلی ربطی به رشته ای که در فوق لیسانس خوندید نداره. بلکه به رزومه خوب و مقاله و نمره زبان بستگی داره. گرفتن اقامت هم ربطی به درس خوندن تو یه رشته خاص نداره. گرفتن کار در محیط آکادمیک سخت تر و سخت تر میشه, اما یه طرف اینکه کار گیرتون بیاد, خودتونین. یعنی اینجوری نیست که بیومکانیک بخونی و بلافاصله کار پیدا کنی و اونی که فیزیولوژی خونده, کار پیدا نکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط paris845 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امسال میخوام ارشد بخونم اما نمیدونم چه گرایشی بهتره؟ البته خودم بین گرایش بیومکانیک ورزشی و حرکات اصلاحی موندم کدومو انتخاب کنم .
    البته من لیسانس گرایش فیزیولوژی ورزشی خوندم .
    من میخوام دکتری خارج از کشور اقدام کنم و دوست دارم رشته ای که ارشد میخونم جوری باشه که وقتی برای دکترا اقدام کردم به در بسته نخورم و بشه اسکالرشیپ گرفت و بتونم در اینده اقامت بگیرم و بازار کار خوبی داشته باشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید و بگید کدوم کشور ها بهتره ؟؟

Junior Member

سلام ممنون میشم اگر به سوال من پاسخ بدین
    من ترم آخر کارشناسی تربیت بدنی ام با معدل 17 و دارم ایلتسمم میگیرم و در حال تکمیل مقاله هام هستم...میخواستم بدونم برای مقطع ارشد کدوم یک از دانشگاه های اروپا بورسیه تحصیلی میدن یا رایگان هستن و انگلیسی زبان هم هستن؟

Junior Member vidreneh آواتار ها

دوستان بنده رشته ام مدیریت هست
    ارشد میخوام تغییر رشته بدم و برم یکی از گرایش های تربیت بدنی(فیزیولوژی یا اسیب شناسی)
    میخواستم بدونم برای رزومه ام گرفتن مدرک مربیگری بدنسازی (درجه 1 و بین المللی) امتیاز به شمار میره؟
    عاقلانه هست تغییر رشته بدم تو ارشد؟من اصلا علاقه ای به مدیریت ندارم

سلام هدف نهایی شما چیه؟؟ خوب قطعا مدرک مربیگری اگه داشته یاشین خوبه و تا اونجایی که میدونم فقط مدارک بیم المللی مورد قبوله نه مدرک درجه دو و سه. شما اول هدفتو بگو

نقل قول نوشته اصلی توسط vidreneh نمایش پست ها
    دوستان بنده رشته ام مدیریت هست
    ارشد میخوام تغییر رشته بدم و برم یکی از گرایش های تربیت بدنی(فیزیولوژی یا اسیب شناسی)
    میخواستم بدونم برای رزومه ام گرفتن مدرک مربیگری بدنسازی (درجه 1 و بین المللی) امتیاز به شمار میره؟
    عاقلانه هست تغییر رشته بدم تو ارشد؟من اصلا علاقه ای به مدیریت ندارم
    سلام هدف نهایی شما چیه؟؟ خوب قطعا مدرک مربیگری اگه داشته یاشین خوبه و تا اونجایی که میدونم فقط مدارک بیم المللی مورد قبوله نه مدرک درجه دو و سه. شما اول هدفتو بگو

Junior Member

سلام دوستان، آیا ممکنه من رو برای PhD با Fund راهنمایی کنین؟

33 ساله
    من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم،
    ولی ارشد تربیت بدنی (گرایش رفتار حرکتی - رشد حرکتی) - معدل 18.5 (مقاله ندادم)

مربیگری بدنسازی از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران (بماند که واقعا مدرکشون به درد نمیخوره از بس علمشون قدیمیه)

متاسفانه IELTS (general) دارم چون میخواستم اکسپرس انتری کانادا شرکت کنم ولی امتیازها خیلی بالا رفت و نمیرسم بهش.
    L 8.5
    R 8
    S 7
    W 6.5
    Overall 7.5

من خودم میدونم که رشتم مرتبط نیست، ولی من قبل اینکه ارشد تربیت بدنی بخونم، 10 سالی میشد که به انگلیسی راجع به علم تمرین و فیتنس و بدنسازی میخوندم و توی دانشگاه هم اتفاقا از بچه هایی که مرتبط بودن خیلی بهتر بودم چون من درسامم به انگلیسی میخوندم.
    و من سال ها معلم و سوپروایزر انگلیسی در پیش دبستانهای دو زبانه بودم، چون کلا آدم خلاقی هستم این دوتا رشتمو باهم ادغام کردم و برای کودکان این 2 سال اخیر کلاس برگزار کردم.
    میخواستم بدونم که آیا این چیزا براشون مهمه که تو انگیزه نامه کمک کنه که من این همه سال درگیره این رشته بودم؟

سوال بعدی اینکه آیا فقط باید رفتار حرکتی بخونم؟ یا میشه گرایش های دیگرو هم خوند؟

ترجیه اصلی من کانادا هست (چون اقامت ایناش برام مهمه و دیگه دوست ندارم ایران بمونم)، اما آیا جاهای دیگه هم به نظرتون شانس بیشتری آدم میتونه داشته باشه؟

من خیلی خودم رو دست کم میگرفتم چون مقاله ندارم، اما بعدش از آدم های مختلفی شنیدم که داشتن مقاله مهمترین چیز نیست و میشه مانور داد اگر راجع به پایان نامه و کارایی که کردم تو ایران توضیح بدم بهشون شاید خوششون باد که اکتیو بودم تو رشتم. نظر شما چیه؟

ممنون میشم منو از سردرگمی خارج کنین. این شرایط اکسپرس انتری که تغییر کرد منو خیلی نا امید کرد...

مرسی بچه ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)