صفحه 2 از 31 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

.سلام من هم برای PhD اطلاعات می خوام . 100% دانشگاهی که بورس یا فاند داشته باشه و اجازه کار هم داشته باشم در اون کشور. معدل ارشد 21-17 و لیسانس و ارشد هر دو از دانشگاه دولتی.
    2تا مقاله همایش داخلی و یه کنفرانس داخلی بین المللی و یه کنفرانس خارجی. چند تا مقاله دیگه هم فعلا دارم کارمیکنم و 5 سال سابقه تدریس دانشگاه ، زبان مدرک ندارم اما مشکلی نیست میتونم بگیرم و باید ثبت نام کنم.
    رشته ورزشی شنا و کارت مربی گری و داوری شنا درجه 3 و نجات غریق درجه 1 ، چند تا کارت 3 دیگه هم دارم که زیاد مهم نیست بسکتبال والیبال و بدمینتون ...
    گرایش های مورد علاقه روانشناسی ورزش ، رفتار حرکتی ، فیزیولوژی ورزش و آسیب ، طب ورزش ، بیومکانیک ورزشی

نقل قول نوشته اصلی توسط omid991 نمایش پست ها
    .سلام من هم برای PhD اطلاعات می خوام . 100% دانشگاهی که بورس یا فاند داشته باشه و اجازه کار هم داشته باشم در اون کشور. معدل ارشد 21-17 و لیسانس و ارشد هر دو از دانشگاه دولتی.
    2تا مقاله همایش داخلی و یه کنفرانس داخلی بین المللی و یه کنفرانس خارجی. چند تا مقاله دیگه هم فعلا دارم کارمیکنم و 5 سال سابقه تدریس دانشگاه ، زبان مدرک ندارم اما مشکلی نیست میتونم بگیرم و باید ثبت نام کنم.
    رشته ورزشی شنا و کارت مربی گری و داوری شنا درجه 3 و نجات غریق درجه 1 ، چند تا کارت 3 دیگه هم دارم که زیاد مهم نیست بسکتبال والیبال و بدمینتون ...
    گرایش های مورد علاقه روانشناسی ورزش ، رفتار حرکتی ، فیزیولوژی ورزش و آسیب ، طب ورزش ، بیومکانیک ورزشی
    سلام آقا امید. ظاهرا شما شرایطت خیلی مثل منه (از نظر سابقه تدریس و شنا و معدل ) من هم واسه رفتار می خوام اقدام کنم.
    تا اونجا که من فهمیدم بدون مقاله ISI کار سخت میشه. واسه همین الان دارم با استادام کار می کنم بلکه بتونم یه چند تا مقاله و همایش خارجی داشته باشم برای بهبود رزومه. آمریکا از همه جا بهتره ولی فکر اقامت رو باید از سر بیرون کرد. تازه معدل بالا هم می خواد + نمره GRE زبان بالا که خودش نسبتا کار سختیه. کانادا بورس های بهتری میده دانشگاه های سطح بالایی هم داره. ولی هواش سرده . تو استرالیا وضعیت بورس خیلی رقابتیه. نیوزیلند هم تعداد بورس هاش انگشت شماره. نروژ هم دانشگاه هاش رایگانه ولی من هر چی تو دانشگاه آگدر که رشته ما رو داشت نگاه کردم دکترا ندیدم. کشور های اسکاندیناوی هم باید یه زبان دیگه غیر از انگلیسی بلد باشی. البته بعضی دانشگاه ها دکترا به انگلیسیه ولی خوب دونستن یه زبان دیگه هم لازمه.
    شما اگه اطلاعات بهتر و کامل تری پیدا کردی به من هم بگو. شما واسه کی می خوای اقدام کنی؟

Junior Member

Thumbs up پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

سلام نرگس خانم، ببخشید دیر جواب میدم به 2 دلیل 1- سایت هک شده بود 2- سایت وقتی یه نفر تو مطلبی که مینویسه یه ای میلی بده آدم سر میزنه ( تازه الان دیدم پستتون رو ) (مثل facebook ) باید باشه حتما ، یه کم می گردم اگه بود فعالش کنم.
    من احتمالا برا شهریور 90 آیلتس بدم و ببینم چی پیدا میشه تو این فرصت.
    ضمنا US نمره GRE می خواد که آزمون روایی و اعتبار آنچنانی به نطر من نداره و بیخود وقت گذاشتنه . به جاش مقاله کار کنه آدم بهتره
    من استرالیا با یه استاد صحبت کردم رو پروپوزال گفت با هم به توافق می رسیم حتی بهم گفت بهت TA هم می دم + اینکه کار های دیگه هم پیدا کردم اما شهریه دانشگاه چون بالا بود هر جور حساب کتاب کردم نمی شد چون هزینه زندگی هم اونجا خیلی بالاست
    راستی ایرلند رو هم یه مرور بکنین بد نیست .موفق باشید.

سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز. مخصوصا آقا امید. باید بگم من ایمیلم رو واسه تون گذاشتم ولی پستم رو حذف کردن.
    حتما همه دارین به نوعی به تلاش تون ادامه میدین. خوب من که دارم سعی می کنم، مخصوصا روی زبانم که listening ام از همه ضعیف تره.
    بین همه کشورها ظاهرا هنوز دانشگاه های نروژ رایگان هستند. من که هر چی گشتم دکترای رشته خودمون رو تو هیچ دانشگاهی پیدا نکردم. کسی می دونه که دانشگاهی تو نروژ این مقطع رو ارائه می کنه یا نه؟
    ممنون میشم که به من هم بگین. اگه از دانشگاه های رایگان دیگه هم خبر دارین دریغ نفرمایید.

Junior Member

سلام دوستان.من لیسانس کامپیوتر دارم ولی‌ می‌خوام برای فوق‌لیسانس در رشتهٔ تربیت بدنی اقدام کنم.من GREEN CARD دارم و بازیکن حرفه‌ای تیم ملی‌ بودم.برای امتحان TOEFL و GRE هم دارم اقدام می‌کنم.کسی‌ می‌دونه داشتن رزومه ورزشی در مقطع فوق لیسانس در آمریکا آیا به من کمک می‌کنه یا خیر؟و آیا می‌تونم به ۱۰۰ دانشگاه اول آمریکا امیدوار باشم یا نه؟

سلام آقا امیر. به این فروم خوش اومدی.
    تا جایی که من می دونم واسه آمریکا مخصوصا تو تحصیلات تکمیلی رزومه عملی خیلی مهم تره. مثل معدل خوب، داشتن مقاله های ISI ،شرکت تو کنفرانس های خارجی و ... . حالا اینکه واسه شما به عنوان یک شهروند آمریکا و با وجود رزومه ورزشی خوب چه تسهیلاتی قائل میشن رو نمی دونم. در ضمن رشته لیسانس شما هم غیر مرتبطه . به نظرم می تونی با استادا تو دانشگاه هایی که مد نظرته مکاتبه کنی و از خودشون بپرسی. تو فروم آمریکا هم می تونی سئوالت رو بپرسی.

Junior Member

سلام دوستان. تربیت بدنی ارشد آسیب حوندم هر دو تاش از دانشگاه دولتی بالا. معدل کارشناسی و ارشدم 19 و هر دو مقطع شاگرد اول بودم. نمره زبان ندارم ولی احنمالا آذر امتحان میدم. کنگره داخلی 2 تا مقتاله و در حال حاضر دارم 2 ا isi می نوسم ترجیحا میخام از کانادا اپلای کامل بگیرم. تا حالا اقدام نکردم. از راهنماییتون در مورد مراجعه و سر زدن بقسمت های مختلف ممنون و سپاسگذارم. د

نقل قول نوشته اصلی توسط anohe نمایش پست ها
    سلام دوستان. تربیت بدنی ارشد آسیب حوندم هر دو تاش از دانشگاه دولتی بالا. معدل کارشناسی و ارشدم 19 و هر دو مقطع شاگرد اول بودم. نمره زبان ندارم ولی احنمالا آذر امتحان میدم. کنگره داخلی 2 تا مقتاله و در حال حاضر دارم 2 ا isi می نوسم ترجیحا میخام از کانادا اپلای کامل بگیرم. تا حالا اقدام نکردم. از راهنماییتون در مورد مراجعه و سر زدن بقسمت های مختلف ممنون و سپاسگذارم. د
    شرایط خیلی خوبی داری، یادت باشه وقتی میری توی سایت دانشگاه ها حتما علاوه بر قسمت مربوط به تربیت بدنی قسمت graduate رو هم ببینی چون بعضی وقت ها شرایطی که graduate department می ذاره از شرایط دانشکده مربوطه سخت تر هست با بر عکس(نمره زبان)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir416 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من لیسانس کامپیوتر دارم ولی‌ می‌خوام برای فوق‌لیسانس در رشتهٔ تربیت بدنی اقدام کنم.من GREEN CARD دارم و بازیکن حرفه‌ای تیم ملی‌ بودم.برای امتحان TOEFL و GRE هم دارم اقدام می‌کنم.کسی‌ می‌دونه داشتن رزومه ورزشی در مقطع فوق لیسانس در آمریکا آیا به من کمک می‌کنه یا خیر؟و آیا می‌تونم به ۱۰۰ دانشگاه اول آمریکا امیدوار باشم یا نه؟
    آقا امیر این لینک دانشگاه ecu استرالیاست که بدون سوابق تحصیلی قبلی و با داشتن 5 سال سابقه ورزشی حرفه ای می تونی اونجا تحصیلات تکمیلی بخونی. ولی آمریکا رو نمی دونم.
    http://www.ecu.edu.au/future-students/postgraduate/how-to-get-into-ecu/entry-pathways/professional-experience

سلام

کسی رنکینگی از دانشگاه ها- مربوط به تربیت بدنی نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)