صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

دوستان کسی اطلاعاتی راجع به رشته تربیت بدنی و رنکینگ دانشگاهها در این رشته داره؟
    واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنید!!

پیش فرض رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

با سلام به همه دوستان عزیر . هر چی گشتم در ارتباط با رشته تربیت بدنی موضوع مشابهی پیدا نکردم . از اونجا که در گیر و دار گرفتن پذیرش و تحقیق در مورد دانشگاه های معتبر در رشته تربیت بدنی هستم به نظرم رسید که خوبه بچه هایی که در این زمینه کار کردند تو این انجمن اطلاعات شونو بذارن تا ما هم استفاده کنیم.
    دست همگی درد نکنه.

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

من فارغ التحصیل ارشد گرایش عمومی هستم. سراسری خوندم. اطلاعاتم ایناست.
    معدل لیسانس: 5/17
    معدل ارشد: 5/17
    مدرک زبان: آیلتس 5/6
    مقاله: یک کنفرانس داخلی + 3 تا مقاله مروری که می دونم هیچ کدوم ارزشی ندارند.
    یک کتاب ترجمه
    چند تا مدال و حکم قهرمانی کشور که اونا هم از نظر علمی نمی تونن ارزشی داشته باشند.
    یک مقاله چاپ شده داخلی تو نشریه حرکت دانشگاه تهران

در حال حاضر واسه دکترا اونم نیوزیلند یا استرالیا می خوام اقدام کنم. 100% با بورس. به نظر نمی رسه موفق به گرفتن بورس بشم. واسه همین یه سال و خورده ای می خوام به خودم فرصت بدم واسه کار کردن روی مقاله های isi. در مورد دانشگاه های استرالیا یا otago نیوزیلند یا حتی سایر کشورها اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم.

منهم در مورد این رشته سوال داشتم، من هر چقدر سعی کردم تو دانشگاه های استرالیا دپارتمان مربوطه رو پیدا کنم نشد!! ولی در دانشگاه های بقیه جاها خیلی راحت میشه دپارتمان مربوطه و شرایط مورد نیاز رو پیدا کرد.

اما در مورد سوالتون! اگه توی فرم بگردین میفهمین که مدال و حکم قهرمانی می تونه خیلی امتیاز باشه اگر در حد حرفه ای کار کرده باشید، دانشگاه های خارج از کشور Athletic Program خیلی مهمه و با علاقه دنبال می کنند
    مثالشم که معروفه، همون بسکتبالیست ایرانی که از رایس آمریکا پذیرش گرفت.

در مورد مقاله در حالت کلی مقاله های داخلی چندان هم بی تاثیر نیست! و امتیاز خوبی هست ولی باید ببینید جو بچه های هم رشته ایتون چه جوره! یعنی معمولا مقاله بین المللی دارن یا نه؟
    مدرک زبان رو باید با دانشگاه مقصد چک کنید که مینیمم چقدره، خیلی جاها 7 هست

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    منهم در مورد این رشته سوال داشتم، من هر چقدر سعی کردم تو دانشگاه های استرالیا دپارتمان مربوطه رو پیدا کنم نشد!! ولی در دانشگاه های بقیه جاها خیلی راحت میشه دپارتمان مربوطه و شرایط مورد نیاز رو پیدا کرد.

اما در مورد سوالتون! اگه توی فرم بگردین میفهمین که مدال و حکم قهرمانی می تونه خیلی امتیاز باشه اگر در حد حرفه ای کار کرده باشید، دانشگاه های خارج از کشور Athletic Program خیلی مهمه و با علاقه دنبال می کنند
    مثالشم که معروفه، همون بسکتبالیست ایرانی که از رایس آمریکا پذیرش گرفت.

در مورد مقاله در حالت کلی مقاله های داخلی چندان هم بی تاثیر نیست! و امتیاز خوبی هست ولی باید ببینید جو بچه های هم رشته ایتون چه جوره! یعنی معمولا مقاله بین المللی دارن یا نه؟
    مدرک زبان رو باید با دانشگاه مقصد چک کنید که مینیمم چقدره، خیلی جاها 7 هست
    سلام siboo جان. من تونستم دانشگاه های QUT و WESTERN رو تو استرالیا واسه رشته مون پیدا کنم. تو نیوزیلند هم دانشگاه OTAGO تو مقطع دکترا رشته ما رو تو تمام گرایش ها داره. آمریکا که مهد رشته ماست. ولی موضوع اینه که من به همراه همسرم باید برم و فکر نمی کنم گرفتن ویزای کاری واسه ایشون راحت باشه. شما چیزی میدونید؟
    فکر نمی کنم مقام کشوری تو رشته رزمی اونم تو مقطع دکترا خیلی کارساز باشه. بیشتر مقاله اونم INTERNATIONAL ملاکه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

منم دانشجوی ارشد فیزیولوژیم .تو این چند وقتکه تو مود اپلایو اپلای کردنم به این نتیجه رسیدم که حکمای قهرمانی زیاد تو مقطعه تکمیلی تاثیر محسوسی نداره بیشتر پشتوانه علمی مد نظره . به نظر من رو دانشگاه های امریکام کارکنی بدنیست دستت نسبت به استرالیا و نیوزیلند بازتره.خودمن الان تو گیروداره اپلای فرستادن واسه کلورادوی شمالیم اگه یه سربه ncaa.org بزنی اکثردانشگاههایی که رشترو دارن پیدا میکنی http://ncaa.org/wps/wcm/connect/publ...AA/Who+We+Are/
    ریکام خوبم تاثیرگزاره

نقل قول نوشته اصلی توسط farazzz نمایش پست ها
    منم دانشجوی ارشد فیزیولوژیم .تو این چند وقتکه تو مود اپلایو اپلای کردنم به این نتیجه رسیدم که حکمای قهرمانی زیاد تو مقطعه تکمیلی تاثیر محسوسی نداره بیشتر پشتوانه علمی مد نظره . به نظر من رو دانشگاه های امریکام کارکنی بدنیست دستت نسبت به استرالیا و نیوزیلند بازتره.خودمن الان تو گیروداره اپلای فرستادن واسه کلورادوی شمالیم اگه یه سربه ncaa.org بزنی اکثردانشگاههایی که رشترو دارن پیدا میکنی http://ncaa.org/wps/wcm/connect/publ...AA/Who+We+Are/
    ریکام خوبم تاثیرگزاره
    فراز جان شما می خوای با هزینه خودت بری یا می خوای حتما بورس بگیری؟ میتونی معدل و نمره زبانت رو بگی؟ اگه تحقیقی تو این زمینه کردی می تونی بگی که آیا اگه موافقت دانشگاه رو بگیرم می تونم به همراه همسرم برم؟ شرایط ویزا و نمره زبان و ... واسه آمریکا چه طوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

نقل قول نوشته اصلی توسط narges_phy_edu نمایش پست ها
    فراز جان شما می خوای با هزینه خودت بری یا می خوای حتما بورس بگیری؟ میتونی معدل و نمره زبانت رو بگی؟ اگه تحقیقی تو این زمینه کردی می تونی بگی که آیا اگه موافقت دانشگاه رو بگیرم می تونم به همراه همسرم برم؟ شرایط ویزا و نمره زبان و ... واسه آمریکا چه طوره؟
    سلام
    منم اگه خدا بخواد 100در صد دنبال فاندم.معدل کارشناسیم 15.5 ترم بعدم ارشد دفاع میکنم الانم معدلم حوالیه 17.5.از نظر نمره زبان دانشگاه با دانشگاه فرق داره ولی ibt 80 ielts 7 حداقلشون واسه مقطع تکمیلی.من خودمم اسفندماه امتحان تافل دارم.
    در مورد همسرتون اگه تو سایت بگردین اطلاعات کاملی پیدا میکنین ولی تا اونجا که من اطلاع دارم همسرو به عنوان همراه میشه برد ولی فاند فقط به یک نفر تعلق میگیره که البته اگه فول فاند باشین تا حدودی زندگی 2 نفر کاور می کنه .
    از لحاظ ویزام کاری به مراتب اسون تر نسبت به رشتهای فنی مهندسی در پیش داریم با پرسجویی که من کردم چه از لحاظ گرفتن ویزا چه از نظر زمان کلیرنس.
    در تایید حرق شما که امریکا مهد این رشتس اینو بگم که بیشتر از 400 دانشگاه و کالج فقط درامریکا این رشترو ارائه میکنن که عضو انجمن ملی ورزشهای امریکان و این سوای دانشگاههایی هست که عضو نیستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط farazzz نمایش پست ها
    سلام
    منم اگه خدا بخواد 100در صد دنبال فاندم.معدل کارشناسیم 15.5 ترم بعدم ارشد دفاع میکنم الانم معدلم حوالیه 17.5.از نظر نمره زبان دانشگاه با دانشگاه فرق داره ولی ibt 80 ielts 7 حداقلشون واسه مقطع تکمیلی.من خودمم اسفندماه امتحان تافل دارم.
    در مورد همسرتون اگه تو سایت بگردین اطلاعات کاملی پیدا میکنین ولی تا اونجا که من اطلاع دارم همسرو به عنوان همراه میشه برد ولی فاند فقط به یک نفر تعلق میگیره که البته اگه فول فاند باشین تا حدودی زندگی 2 نفر کاور می کنه .
    از لحاظ ویزام کاری به مراتب اسون تر نسبت به رشتهای فنی مهندسی در پیش داریم با پرسجویی که من کردم چه از لحاظ گرفتن ویزا چه از نظر زمان کلیرنس.
    در تایید حرق شما که امریکا مهد این رشتس اینو بگم که بیشتر از 400 دانشگاه و کالج فقط درامریکا این رشترو ارائه میکنن که عضو انجمن ملی ورزشهای امریکان و این سوای دانشگاههایی هست که عضو نیستند.
    سلام فراز جان. شما منو خیلی امیدوار کردی . من اصلا به آمریکا فکر هم نمی کردم. می بخشی می پرسم شما مقاله ISI هم کار کردی؟ کتاب؟ همایش های بین المللی؟ من یه سال و خورده ای به خودم فرصت دادم تا یه مقدار روی رزومه م در مورد مقاله و کتاب و همایش و کلاس زبان کار کنم. چون اونجوری که فهمیدم بدون اینا نمیتونم بورس بگیرم. شما چی فکر می کنی؟

Junior Member

.سلام من هم برای PhD اطلاعات می خوام . 100% دانشگاهی که بورس یا فاند داشته باشه و اجازه کار هم داشته باشم در اون کشور. معدل ارشد 21-17 و لیسانس و ارشد هر دو از دانشگاه دولتی.
    2تا مقاله همایش داخلی و یه کنفرانس داخلی بین المللی و یه کنفرانس خارجی. چند تا مقاله دیگه هم فعلا دارم کارمیکنم و 5 سال سابقه تدریس دانشگاه ، زبان مدرک ندارم اما مشکلی نیست میتونم بگیرم و باید ثبت نام کنم.
    رشته ورزشی شنا و کارت مربی گری و داوری شنا درجه 3 و نجات غریق درجه 1 ، چند تا کارت 3 دیگه هم دارم که زیاد مهم نیست بسکتبال والیبال و بدمینتون ...
    گرایش های مورد علاقه روانشناسی ورزش ، رفتار حرکتی ، فیزیولوژی ورزش و آسیب ، طب ورزش ، بیومکانیک ورزشی

صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)