با سلام خدمت دوستان
بنده فوق لیسانس رشته تربیت بدنی گرایش بیومکانیک ورزشی از دانشگاه خوارزمی می باشم و دوره لیسانس را از دانشگاه شهید باهنر کرمان اخد نموده ام معدل ارشد اینجانب 17.02 و معدل لیسانس14.21 می باشد وداری یک مقاله isi ,چهار مقالهiscو یک کتاب تالیف با اساتید برجسته طب فیزیکی و توانبخشی و اساتید برجسته بیومکانیک می باشم و دو طرح تحقیقاتی تمام شده که دارم مقالات isi انها را استخراج میکنم دار می باشم و همچنین چندین کارت مربیگیری نیز می باشم اما هدف من اپلای گرفتن از طریق سیستم رشته خود نمی باشم زیر من و دوتن از دوستان داریم یک کفش مخصوص برای افراد دیابتی طراحی میکنیم که تا به حال در درنیا ساخته نشده ما مرحله مدلسازی ان را تمام کردیم و برای ساخت ان نیازمند ازمایشگاه و مواد می باشیم حالا سوال بنده این است چگونه میتوان از طریق انیستوها و شرکت ها فعال در این زمینه برای ساخت کمک گرفت یعنی یه فرصت چندماه برای ساخت ان در خواست نمود؟ ایا تا بحال کسی از این طریق اقدام کرده است؟ و اینکه سیستمی برای افرادی که پروزه ناتمام و ایده ای برای ساخت دستگاهی دارند تعریف شده است؟؟؟ و سوال اخر اینکه با توجه به رزمه اینجانب ایا صلاح میدانید از طریق رزمه اقدام نمایم تا از طریق پیگیری این پروژه اقدام نمایم؟