صفحه 10 از 31 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

پست های قبلی را بخونید. اگر واقعا فکر میکنی تو ایران وقت تلف کنیه، خوب خودتو زود برسون به استاندارد همونجا ها. اینها زبان را کم کم ۷۹ تافل میخواهند و چون همه معمولا این مینیمم را میاورند، مطمئنا نمره درخواستی شان بالاتر است. امکانات پژوهشی کم هست اما بهانه خوبی برای کار نکردن نیست. این روز ها همه چی بین رشته ای شده. نباید انتظار داشت که یک دانشکده ورزش، تمام امکانات مجهز یک آزمایشگاهی را داشته باشد. خارج از ایران هم یک کار تحقیقاتی که میخواهد انجام شود، چندین استاد از چندین دانشکده باهم همکاری میکنند.
    شما که رفتی و دیدی که این رشته در نروژ هست، خوب از مسوول تحصیلات تکمیلی شون میپرسیدی که برای دکتری هم برنامه دارند یا نه. این دیگه ساده ترین کاری هاست که بدون کمک باقی میتونی انجام بدی. انتظار بیجایی هست اگر توقع داشته باشی یک نفر انجا دکتری بخونه و اینجا هم عضو باشه که جواب شما رو بده.
    اگر از این موقعیت راضی نیستی، خوب خودتو بکش بالا. غر زدن و بد گفتن از بقیه مگه کاری رو درست میکنه؟ آسیب شناسی ها کاری نکردن که نکردن، خوب تو خودت بکن. همین مقاله مروری که اینجوری با اکراه ازش اسم میبری، جزو سخت ترین و زمان بر ترین کار هاست. فول فاند و اسکولارشیپ رو به کسی میدن که واقعا تاپ باشه.
    بچسب به کار ببینیم چیکار میکنیا.

با سلام
    من ارشد مدیریت دارم
    2تا کتاب چاپ کردم
    حدود 30 تا مقاله ی علمی پژوهشی و isc
    و 3 تا isi
    سوال من اینه که با این شرایط میتونم از دانشگاه های خارجی مخصوصا اسپانیا بورس بگیرم. مدرک زبان هم ندارم
    سپاسگذارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

از اسپانیا خبری ندارم. اما جائی که من هستم معمولا وزارت علوم آنها، هر سال درخواست فرستادن پروپوزال میکنه و همه دانشجهای دکترا یک پروپوزال ۱۰۰۰ کلمه ای را مینویسند و معمولا پروژه را برای سه یا چهار سال طراحی میکنند. معمولا در جولای پروپوزال ها را میفرستند و در سپتامبر نتیجه ها میاید. به دلیل بحران اقتصادی هر سال شرایط گرفتن بورس برای دانشجو های خارجی سخت تر میشود. اما نا امید نباشید، اگر استادی را انتخاب کردید، با او تماس بگیرید و در مورد بورس کشوری بپرسید. خودش شما را راهنمائی میکند و منابع مالی احتمالی را معرفی میکند.

مدرک زبان نداری؟ آنجا کسی با شما فارسی حرف نمیزند. از ما گفتن!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwertyuiop71944 نمایش پست ها
    از اسپانیا خبری ندارم. اما جائی که من هستم معمولا وزارت علوم آنها، هر سال درخواست فرستادن پروپوزال میکنه و همه دانشجهای دکترا یک پروپوزال ۱۰۰۰ کلمه ای را مینویسند و معمولا پروژه را برای سه یا چهار سال طراحی میکنند. معمولا در جولای پروپوزال ها را میفرستند و در سپتامبر نتیجه ها میاید. به دلیل بحران اقتصادی هر سال شرایط گرفتن بورس برای دانشجو های خارجی سخت تر میشود. اما نا امید نباشید، اگر استادی را انتخاب کردید، با او تماس بگیرید و در مورد بورس کشوری بپرسید. خودش شما را راهنمائی میکند و منابع مالی احتمالی را معرفی میکند.

مدرک زبان نداری؟ آنجا کسی با شما فارسی حرف نمیزند. از ما گفتن!!!
    جناب شما الان خودتون بورس هستین؟؟یا شهریه پرداخت میکنین؟؟اگر ممکنه یکم از شرایط خودتون و نحوه گرفتن پذیرشتون به ما بگید و یه سوالم دارم دانشگاهی که شما توش مشغول تحصیل هستین رشته فیزیولوژی ورزشیم در مقطع دکتری داره؟؟و سوالی که از همه مهم تره امکان کار کردن براتون وجود داره یا نه؟؟چون شنیدم با ویزای دانشجویی نمیشه کار کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moghadam8475 نمایش پست ها
    با سلام
    من ارشد مدیریت دارم
    2تا کتاب چاپ کردم
    حدود 30 تا مقاله ی علمی پژوهشی و isc
    و 3 تا isi
    سوال من اینه که با این شرایط میتونم از دانشگاه های خارجی مخصوصا اسپانیا بورس بگیرم. مدرک زبان هم ندارم
    سپاسگذارم
    اگر کتاب هات ترجمه باشه بعید میدونم جزور رزومت حساب شه چون از نظر اونها زبان و همه باید بلد باشن ولی اگر کتاب هات تالیفین باشه که به احتمال زیاد باید ترجمش کنی به انگلیسی براشون بفرستی تا ارزیابی کنن تو ایرانه که ترجمه کردن کتاب برای دانشجوی دکتری رزومه هست وگرنه تو کشورهای دیگه ترجمه ارزشی نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

به زودی کار هائی که خودم انجام دادم رو پست به پست میفرستم.
    اینجا رشته فیزیولوژی ورزش هم داره.
    امکان کار کردن هست، اما نه وقتش هست و نه انرژی. مهم تر از همه مساله زبان هست. معمولا توقع دارند که به زبون خودشون حرف بزنید و نه انگلیسی. توی اسپانیا هم همینجوریه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

تمام کارهائی که در این مدت انجام دادید رو جزو رزومه حتما بنویسید. شما جای اونها، نه فکر کنید و نه تصمیم بگیرید. کتاب ترجمه کردن کار سخت و زمان بری هست و حتما به عنوان کار حساب میشه. اسم کتاب و ناشر رو توی رزومه بنویسید. توی این مدت هم جلد کتاب رو ترجمه کنید، لازم نیست کل کتاب ترجمه شه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

نحوه تماس با اساتید خارجی:
    ۱- من هم اشتباه کرده ام. ایمیل های قدیمی خودم را نگاه داشته ام تا بدانم که خود من هم ناشی گری انجام داده ام.
    ۲- تجربیات من، الزاما درست نیستند.
    ۳- به حروف کوچک و بزرگ اول کلمه ها، اسم اساتید، القاب آنها توجه کنید. از شما انتظار میرود که اینها را رعایت کنید. هر چند به روی شما نیاورند. وقت بگذارید و این موارد را رعایت کنید.
    ۴- سلام کردن اول نامه لزومی ندارد. برای احترام از واژه "Dear" در اول نامه استفاده کنید و سر اصل مطلب بروید.
    ۵- برای معرفی خودتان، یک خط کافی است. اسم، نام مقطع تحصیلی، دانشگاه و کشور.
    ۶- قدم بعدی، ابراز علاقه مندی به زمینه تحقیقاتی استاد مربوطه و توضیح در مورد کار های خودتان است. مثلا بگید که فلان مقاله او را خوانده اید و در حال کار بر روی این موضوع برای پایان نامه خودتان هستید. علاقه مندی خودتان را تا میتوانید ریز و جزیی کنید. اگر سوالی در مورد کار پژوهشی و دارید، بپرسید.
    ۷- سپس در مورد رفتن به آنجا و امکان تحصیل زیر نظر او سوال کنید.
    ۸- در آخر لیست نمره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و رزومه را ارسال کنید. این سه مورد را حتما بفرستید. اساتید منتظر ایمیل بعدی شما نمیمانند. هر اثری میخواهید برجا بگذارید، در همین ایمیل اول باید بزنید. برای فرستادن لیست نمره، یک فایل وورد ساده درست کنید و اسم درس، میزان واحد، و نمره تان را از ۲۰ وارد کنید. بالای فرم هم بنویسید که این فرم غیر رسمی است.
    ۹- در پایان ایمیل، اطلاعات تماس خود را وارد کنید. سعی کنید ایمیل را از ایمیل دانشگاهی تان بفرستید. این روز ها بیشتر دانشگاه ها، ایمیل آکادمیک به دانشجو ها میدهند.

Dear Dr. John Doe,

My name is Amin Amini and I pursuing my MSc degree at Tehran University, Tehran, Iran.
    I read your article titled "Physical Activity and Incidence of Atrial Fibrillation in Older Adults" and I found it close to my research interests. I am working on the role of Physical Activity and their effects as ergogenic aids on older adults. I am also interested in Cardiovascular adaptation with exercise.
    I would like to come to UNCG to continue my post graduate studies and I would like to know more about the possibility of studying under your supervision.
    With this letter, I've attached my BSc and MSc transcripts and my current CV.

Thank you so much for your considerations
    Regards

---------------------------
    Amin Amini
    MSc student of Exercise Physiology
    Tehran University, Tehran, Iran
    Phone: +989120000000
    Email: amin.amini@sport.ut.ac.ir

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

سایت EducationUSA، این ویدئو معرفی رشته علوم ورزشی رو از دانشگاه Northern Michigan University گذاشته.
    http://link.brightcove.com/services/...=1244583679001

Junior Member

واقعا ممنون که بی منت اطلاعاتتونو در اختیار ما گذاشتین فقط یه سوالی دارم اونم اینه که شما موفق به دریافت بورس هم شدین یا با هزینه شخصی خودتون مشغول تحصیل هستین؟؟و یه سوال دیگم دارم اونم اینه که از نامه ای که گذاشتین فهمیدم شما هم دانشگاه تهرانی بودید ایا این نکته هم توی گرفتن پذیرشتون تاثیر داشت؟؟توی رشته های فنی دانشگاه تهران تقریبا توی کشورهای مختلف شناخته شدست به خاطر پشتکاری که دانشجوهای فنی دارن و بازده خوبی که بعد از رفتن به دانشگاه مورد نظرشون ولی در مورد رشته تربیت بدنی نمیدونم چه طرز فکری در مورد دانشگاه تهران وجود داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)