صفحه 11 از 31 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza6 نمایش پست ها
    واقعا ممنون که بی منت اطلاعاتتونو در اختیار ما گذاشتین فقط یه سوالی دارم اونم اینه که شما موفق به دریافت بورس هم شدین یا با هزینه شخصی خودتون مشغول تحصیل هستین؟؟و یه سوال دیگم دارم اونم اینه که از نامه ای که گذاشتین فهمیدم شما هم دانشگاه تهرانی بودید ایا این نکته هم توی گرفتن پذیرشتون تاثیر داشت؟؟توی رشته های فنی دانشگاه تهران تقریبا توی کشورهای مختلف شناخته شدست به خاطر پشتکاری که دانشجوهای فنی دارن و بازده خوبی که بعد از رفتن به دانشگاه مورد نظرشون ولی در مورد رشته تربیت بدنی نمیدونم چه طرز فکری در مورد دانشگاه تهران وجود داره
    من دانشگاه تهران نبودم. اون نامه رو برای مثال گذاشتم. نمیدونم دانشگاه تاثیر داشته یا نه. اینقدری که خود آدم و کارهایی که قبلا انجام داده و نمره هاش، خود دانشگاه فکر نکنم اثر داشته باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد بروجرد

با سلام خدمت همگی - من فارغ التحصیل کارشناسی شبانه دانشگاه قم با معدل 14.75 و فارغ التحصیل ارشد مدیریت ورزشی از دانشگاه آزاد با معدل 18 هستم و دارای یه کتاب تالیفی که نفر سوم و دو مقاله ISC که نفر سوم هستم و یه مقاله ISI که نفر سوم هستم و 7 مقاله پژوهشی که در همایش پذیرفته شده و چند حکم مربیگری و داوری هستم مدرک زبان ندارم ولی کلاس تافل رفتم ولی مدرک نگرفتم و میخاهم که برای دکترا تربیت بدنی بورسیه فال فاند بگیرم - سوالاتی که برام پیش اومده اینه که 1- ایا با این رزومه میتوان بورسه گرفت اگه میشه شانس کدوم کشور و دانشگاه اروپایی بیشتره/ ؟ 2- چطور میشه واسه بورسیه اقدام کرد؟ 3- بورسیه کشورهای کانادا و امریکا ترکیه رو بیشتر میخام اگه بشه 4- اگه مدارکی کم دارم لطفا راهنمایی کنید؟ 5- ایا کسی رو میشناسید که بورسیه دانشگاه کانادا یا ترکیه یا هر کشور ذیگه در رشته تربیت بدنی داشته باشه بهم معرفی کنید ؟ 6- روال و همچنین نحوه پذیرس رو واسم به طور کامل توضیح بدید واینکه چه ماهی از سال اقدام کنم و چه مدارکی تهیه کنم ؟ خدایی کمک کنید بد جوی به اطلاعات احتیاج دارم وحشتناک تو رو خدا کمک کنید پیشاپیش از اینکه بند ه حقیر را کمک و راهنمایی کردید ممنون باتشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1366manag نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی - من فارغ التحصیل کارشناسی شبانه دانشگاه قم با معدل 14.75 و فارغ التحصیل ارشد مدیریت ورزشی از دانشگاه آزاد با معدل 18 هستم و دارای یه کتاب تالیفی که نفر سوم و دو مقاله ISC که نفر سوم هستم و یه مقاله ISI که نفر سوم هستم و 7 مقاله پژوهشی که در همایش پذیرفته شده و چند حکم مربیگری و داوری هستم مدرک زبان ندارم ولی کلاس تافل رفتم ولی مدرک نگرفتم و میخاهم که برای دکترا تربیت بدنی بورسیه فال فاند بگیرم - سوالاتی که برام پیش اومده اینه که 1- ایا با این رزومه میتوان بورسه گرفت اگه میشه شانس کدوم کشور و دانشگاه اروپایی بیشتره/ ؟ 2- چطور میشه واسه بورسیه اقدام کرد؟ 3- بورسیه کشورهای کانادا و امریکا ترکیه رو بیشتر میخام اگه بشه 4- اگه مدارکی کم دارم لطفا راهنمایی کنید؟ 5- ایا کسی رو میشناسید که بورسیه دانشگاه کانادا یا ترکیه یا هر کشور ذیگه در رشته تربیت بدنی داشته باشه بهم معرفی کنید ؟ 6- روال و همچنین نحوه پذیرس رو واسم به طور کامل توضیح بدید واینکه چه ماهی از سال اقدام کنم و چه مدارکی تهیه کنم ؟ خدایی کمک کنید بد جوی به اطلاعات احتیاج دارم وحشتناک تو رو خدا کمک کنید پیشاپیش از اینکه بند ه حقیر را کمک و راهنمایی کردید ممنون باتشکر
    1- بله میشه
    2و3-در اروپا ،کانادا و امریکا دوره های دکتری همراه حقوق و یا فاند هستند. در غیر اینصورت تو سایتشون نوشته که باید برای فاند های اکسترنال اپلای کنید...
    4- برای آمریکا احتمالا به GRE نیاز دارید. البته نه همه جا. بهترین کار اینه که تو سایت دانشگاه چک کنید.
    5-؟
    6-به این لینک مراجعه کنید: http://www.applyabroad.org/wiki/inde...8C%D8%B1%D8%B4

سلام دوستان عزیز من فوق لیسانس از علوم وتحقیقات دارم با معدل 16.40 در حال حاضر دارم روی نوشتن مقاله و زبان کار میکنم ولی شرایطم اینجا خیلی سخته وباید هر چه زودتر یه کاری بکنم در ضمن تخصصم شناست وبا جوندگان کار کرده ام از دوستانم تقاضا دارم که چند استاد ودانشگاه رو بهم معرفی بکنند . متشکرم

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baranhegmatane نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من فوق لیسانس از علوم وتحقیقات دارم با معدل 16.40 در حال حاضر دارم روی نوشتن مقاله و زبان کار میکنم ولی شرایطم اینجا خیلی سخته وباید هر چه زودتر یه کاری بکنم در ضمن تخصصم شناست وبا جوندگان کار کرده ام از دوستانم تقاضا دارم که چند استاد ودانشگاه رو بهم معرفی بکنند . متشکرم
    ممکنه بگید دقیقا چه رشته ای و چه کشوری برای دکتری مد نظرتون هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی گرایش رفتار حرکتی

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که آیا GRE general برای تربیت بدنی نیاز هست یا نه؟ آیا دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

امریکا میخواد. ربطی به رشته نداره. جزء پیش نیاز Graduate Studies هست. یک چیزی مثل مدرک زبان.
    دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه (تو پیش نیاز ها مینویسند). معمولا هم از نمره ای که حداقل هست، بیشتر میخواهند. چون اون نمره، مینیموم هست و معمولا همه کسائی که شرکت میکنن، نمره بالاتری دارند. یعنی حتا اگه حداقل نمره رو بیارید، ممکنه باز هم قبول نشید. به خاطر محدودیت نفرات.

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

بورسیه دکتری در ورزش و فعالیت بدنی در دانشگاه کانونتری انگلستان
    شامل پرداخت هزینه دانشگاه و پرداخت سالیانه ۱۳۷۲۰ پوند هزینه زندگی.
    هنگام تماس، حتما مطمئن شوید که این شرایط برای شما صدق میکند یا نه. ممکن است این فقط برای دانشجو های اروپائی باشد با شامل دانشجو های بین المللی نشه. اگر شامل نشه، شما باید ما به التفاوت شهریه دانشگاه برای دانشجوی خودی و بین المللی رو بدید.
    http://www.bases.org.uk/Vacancies/Fa...hips-2013/9557

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sport physiology

سلام من دانشجوی ترم اول دکترا هستم اما نمی خوام اینجا ادامه بدم معدل فوق لیسانسم 19.50 بوده 8 تا مقاله دارم 4 تا isi اما بدون ایمپکت قهرمان ملی هستم و مقامات بین المللی دارم سابقه 4 سال تدریس در دانشگاه دارم سنم کمه 26 و 1 کتاب در رشته ورزشی خودم دارم کار پایان نامه ارشدم کار فوق العاده ای بوده از استعدادهای درخشان هم کارشناسی هم ارشد از ابتدا در دانشگاه آزاد بودم دنبال بورسم نمی دونم چقدر شانس دارم لطفا کمکم کنید گرایشم فیزیولوژی ورزش است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)