صفحه 13 از 31 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

تو ایران فقط فیزیولوژی ورزش هست واسه ارشد.
    خود دانشگاه ها که معمولا میگن، مدرک ها یکی هست از لحاظ ارزش.(http://suid.shirazu.ac.ir/pages/int/page5.aspx)
    تا اونجائی که میتونی سعی کن خود دولتی ادامه بدی. دانشگاه شیراز، پردیس بین المللش از واحد های روزانه اش جداست. یعنی بین المللی ها نمیتواند از امکانات دانشکده رشته خودشان استفاده کنند. چون خود پردیس به عنوان یک دانشکده حساب میشود.

با تشکر از شما دوست عزیز
    برای ادامه در گرایش های قلب و عروق در مقطع دکتری کسی اطلاعی داره باید در کدوم یک از گرایش های فیزیولوژی ارائه شده در ایران ((بالینی /محض/کاربردی /سلامتی وتندرستی ))ارشد خوند ؟
    آیا قلب و عروق در کشور های دیگه ارائه میشه که زیر گروه تربیت بدنی باشه یا زیر گروه پزشکی هستش مثل طب ورزشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

مدرک زبان رو زودتر بگیر. اگر اطلاعات زیادی نداری، اینجا همه سوالات رو میتونی پیدا کنی. مستقل باش. توقع نداشته باش که یکی همه سوالات رو جواب بده. این کار هارو خودت باید انجام بدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط yeshim68 نمایش پست ها
    مرسی از اینکه جواب دادی.نه امتحان زبان ندادم اما کلاس زبان میرم و تو مکالمه قوی هستم.حقیقتا من زیاد تو خط رفتن و ادامه تحصیل در خارج کشور نبودم جدیدا به این موضوع علاقه مند شدم واسه همین اصلا اطلاعات زیادی در موردش ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مثلا در مورد اینکه کدوم دانشگاه ها هستن که رشته تبیت بدنی دارند؟/چه گرایش هایی دارن؟شرایط پذیرش چیه؟یا حداقل مواردی و که باید داشته باشم برای پذیرشو نمیدونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من رشته تخصصی ورزشیم شنا و سین کرونایز است اما در سطح کشوری مقام نداشتم. لطف کنید راهنماییم کنید.ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marfar نمایش پست ها
    دوستان اگه لطف كنيد سوال منو پاسخ بديد ممنون ميشم
    دوستان من دارم به كانادا مهاجرت ميكنم خيلي دوست دارم مربي بدنسازي بشم به نظرتون با وجود اينكه ٣١ ساله هستم اولا براي شروع از صفر دير نيست؟ دوم اينكه به نظرتون بهتره ٤سال تو رشته تربيت بدني درس بخونم يا گذروندن دوره هاي كوتاه مدت همون اندازه موثر براي يافتن كار مربوط.در ضمن رشته تحصيلي خودم مديريت بوده.ممنون
    توی ایرانه که تاریخ انقضای ادم ها زود به سر میرسه و گرنه در خارج از کشور ادامه تحصیل در سنین بالای 30 و حتی 40 سال یه امر عادی هست کانادا مهد تربیت بدنی و علوم ورزشی هست به نظر من شما اول چند تا certificate تهیه کنید تا بتونید به عنوان personal trainer مشغول به کار بشید و بعدا به صورت دانشگاهی رشته تربیت بدنی هم بخونید البته چیزی به اسم تربیت بدنی عمومی که ما الان تو دوره لیسانس در ایران داریم در خارج از کشور وجود نداره ودر خارج از کشور رشته هایی مثل فیزیولوژی یا رشته رفتار و بیومکانیک رشته هایی کاملا پژوهشی و تحقیقی هستند .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeil275 نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز
    برای ادامه در گرایش های قلب و عروق در مقطع دکتری کسی اطلاعی داره باید در کدوم یک از گرایش های فیزیولوژی ارائه شده در ایران ((بالینی /محض/کاربردی /سلامتی وتندرستی ))ارشد خوند ؟
    آیا قلب و عروق در کشور های دیگه ارائه میشه که زیر گروه تربیت بدنی باشه یا زیر گروه پزشکی هستش مثل طب ورزشی
    قطعا رشته بالینی و محض و همین طور سلامت تندرستی البته تا جایی که با اساتید دانشگاه های تهران صحبت میکردم میگفتن تفاوت این گرایش ها در ارشد در حد یکی دو درس یعنی حداکثر 6 واحد میباشد مهم اینه که شما پایان نامتونو تو چه زمینه ای کار کنید ممکنه یکی گرایشش فیزیولوژی ورزشی کاربردی باشه ولی بیاد پایان نامشو در زمینه قلب و عروق کار کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwertyuiop71944 نمایش پست ها
    تو ایران فقط فیزیولوژی ورزش هست واسه ارشد.
    خود دانشگاه ها که معمولا میگن، مدرک ها یکی هست از لحاظ ارزش.(http://suid.shirazu.ac.ir/pages/int/page5.aspx)
    تا اونجائی که میتونی سعی کن خود دولتی ادامه بدی. دانشگاه شیراز، پردیس بین المللش از واحد های روزانه اش جداست. یعنی بین المللی ها نمیتواند از امکانات دانشکده رشته خودشان استفاده کنند. چون خود پردیس به عنوان یک دانشکده حساب میشود.
    البته امسال گرایش های جدید رو برای اولین بار راه اندازی کردن و دانشجوی ارشدم برای مهر ماه گرفتن میتونید دفترچه انتخاب رشته ارشد امسال رو از سایت سازمان سنجش ملاحظه کنید که گرایش های سلامت و تندرستی و فیزیولوژی بالینی و تغذیه ورزشی و ... اضافه شده البته تا جایی که با اساتید صحبت کردیم گفتن نهایت تفاوت این گرایش ها ممکنه 6 واحد باشه و مهم موضوع پایان نامتونه ممکنه یکی گرایشش فیزیولوژی کاربردی باشه ولی پایان نامشو رو بالینی کار کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeil275 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان من دیپلم ریاضی هستم /کاردانی علوم تجربی /کارشناسی تربیت بدنی با توجه به علاقه ای که به تربیت بدنی دارم مخصوصا دوتا گرایش آسیب شناسی و فیزیولوژی میخواستم بدونم آیا گرایش های فیزیولوژی قلب و عروق در مقطع دکتری در ایران هست ؟ و آیا غیر مرتبط بودن دیپلم وکاردانی و کارشناسی مشکلی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور ایجاد نمیکنه من میخوام ارشد رو در ایران بخونم باید کدوم یک از گرایش ای فیزیولوژی رو برم محض/بالینی/سلامتی و تندرستی / کاربردی تا دکتری قلب و عروق رو بتونم ادامه بدم و این که آیا بین مدرک واحد های بین الملل مثلا دانشگاه تهران با مدرکخود دانشگاه تهران تفاوتی هست ؟ یا فقط هزینه هستش آیا پیشنهاد میدید( در صورت تامین هزینه) ارشد رو در پردیس های بین الملل خوند ؟ که برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری بهتر باشه هزینه هر ترم ارشد تربیت بدنی در پردیس های بین الملل تقریبا چقدره ؟ با تشکر
    مدرک تفاوت دارد و مدارک بین المللی رو به هیچ وجه برای هییت علمی شدن و تدریس قبول نمیکنن الان یکی از دوستان بنده که دانشجوی دکتری رفتار حرکتی هست و توی واحد بین الملل تهران تحصیل میکنه برای هییت علمی شدن به مشکل بر خورده و هرجا میره میبینن پردیسه قبولش نمیکنن در ضمن شهریه پردیس بسیار سنگینه حدود هفتاد میلیون تومان (مقطع دکتری)هست به نظر من شما اگر توان پرداخت این هزینه رو دارید برید خارج از کشور هزینه کنید و مدرک بگیرید چون همون طور که بچه ها گفتن محل پردیس ها خود دانشگاه نیست و شما از امکانات اون دانشگاه نمیتونید بهره ببرید بدتر از بینالملل هم دوره های مجازی هست که اونها اصلا هیچ ارزش و اعتباری ندارن بنده خودم دانشگاه تهران هستم و اساتید و دانشگاه به این دانشجویان فقط به چشم قلک نگاه میکنن برای اینکه ببینید گرای مورد نظرتون تو دکتری هست یا نه بهتره برین دفترچه انتخاب رشته دکتری امسال رو از سایت سازمان سنجش دانلود کنید فکر کنم دانشگاه تربیت مدرس گرایش مورد نظر شما رو در مقط دکتری داشته باشد
    ویرایش توسط morteza6 : August 15th, 2013 در ساعت 02:30 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

البته من نمیدونم که چجوریه که دوست شما دانشجو هست و برای هیات علمی میخواد اقدام کنه (که هنوز دکترا هم نداره). ۷۰ میلیون تومان هم در مقایسه با بقیه کشور ها کمه. موضوع اصلی در مورد پژوهش و تحقیق در دوره دکتری هست. طبیعی هم هست که کسی با این شرایط استخدام نشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwertyuiop71944 نمایش پست ها
    البته من نمیدونم که چجوریه که دوست شما دانشجو هست و برای هیات علمی میخواد اقدام کنه (که هنوز دکترا هم نداره). ۷۰ میلیون تومان هم در مقایسه با بقیه کشور ها کمه. موضوع اصلی در مورد پژوهش و تحقیق در دوره دکتری هست. طبیعی هم هست که کسی با این شرایط استخدام نشه.
    ایشون فقط دفاعش مونده و همکلاسیهاییش که زودتر تموم کردن هم برای هییت علمی شدن به مشکل برخوردن درسته خارج از کشور هزینش بیشتره ولی وقتی همین فرد برگرده ایران همه میذارن رو سرشون حلوا حلواش کردن الان شخصی رو میشناسم توی دانشگاه درجه سه توی هند دکترای تربیت بدنی گرفته ولی همین خارج از کشور درس خوندن کلی براش امتیاز داشته .کلا ما ایرانیها عقلمون به چشمونه خیال میکنیم دیگه کسی از خارج اومده خدای علم هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

هنوز دلیل قانع کننده ای نیست. ملک های مختلفی برای هیات علمی شدن هست. اینکه رد شدن پرونده رو فقط ربط بدیم به دانشگاه، گزینه درستی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)