صفحه 14 از 31 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی گرایش رفتار حرکتی

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

سلام دوستان. در این تاپیک بیشتر افراد این سایت رو برای رنکینگ معرفی کردند که هم به تفکیک کشور و هم به تفکیک رشته هست ولی من نتونستم تربیت بدنی رو بین سابجکت ها پیدا کنم. به نظرتون تربیت بدنی زیرمجموعه کدوم سابجکت میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

با اینکه تو قسمت COURSE، رشته مارو جزء SOCIAL SCIENCE طبقه بندی کرده، اما تو قسمت RANKING، رشته رو نداره. تو امریکا، رشته KINESIOLOGY رو جزء EDUCATION (که این یکی جزء SOCIAL SCIENCE هست) طبقه بندی میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwertyuiop71944 نمایش پست ها
    هنوز دلیل قانع کننده ای نیست. ملک های مختلفی برای هیات علمی شدن هست. اینکه رد شدن پرونده رو فقط ربط بدیم به دانشگاه، گزینه درستی نیست.
    دیگه این که قانع نشدین دست من نیست شما میتونید برید وزارت علوم ایران تا قانع بشید و البته درستشم باید همین باشه به نظرتون کسی که بدون ازمون میره پردیس و صرف اینکه پول داره مدرک میگیره باید با اونی که یک سال وقت گذاشته برای کنکور دکتری خونده و توی دوره ارشد کلی وقت صرف مقاله و کارای دیگه کرده تا توی مصاحبه ارایه بده باید شرایطشون برای گزینش یکی باشه؟؟؟؟.شما چندین ساله خارج از کشورین احتمالا از اوضاع و شرایط گزینش هییت علمی دانشگاه ها اطلاع ندارین دانشگاه تهران فارغالتحصیل پردیس خودشو قبول نمیکنه اینو به عینه دیدم وقتی یه دانشگاهی فراغالتحصیل پردیس خودشو قبول نمیکنه به نظرتون شانسی داره جای دیگه پذیرفته شه؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

حرف من هم همینه. علاوه بر کنکور، "ملاک" های دیگه هم هست. مثل مقاله و ... این که صرفا ربطش بدیم به پردیس یا خود دولتی، این درست نیست. من فکر میکنم، پردیس ها آینده دانشگاهی هستند. با این پولی که نصیب دانشگاه ها میکنه، کم کم همه چی سوق پیدا میکنه به اون سمت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

قبلا یه سایت دیگه (American Kinesiology Association) رنکینگ رشته رو میزد توی سایتش، اما ندیدم چیزی تو اون سایت. این اطلاعات مال آمریکاست. نظام ارزشیابی، اونم تا این حد تخصصی کار پیچیده ای هست. من اگر جای شما بودم، زیاد روی اعتبار دانشگاه اونم مثلا تو امریکا حساس نمیشدم. اونا خودشون حساسیت بالائی روی اعتبار خودشون دارند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

رنکینگ دانشگاه ها برای رشته علوم ورزشی در انگلستان
    از طرف گاردین برای سال ۲۰۱۳
    http://www.theguardian.com/education...sports-science

سلام بر همه دوستان.
    نزدیک به 8 ماهه که تو مسیر گرفتن پذیرش از دانشگاه های امریکا هستم ولی احساس میکنم خیلی مشکل به رشته تربیت بدنی پذیرش میدهند. لطفا اگه کسی از دوستان در رشته تربیت بدنی (بویژه فیزیولوژی ورزش) از یه دانشگاه خارجی پذیرش گرفته منو راهنمائی کنه. اگه تجربه خوب و کمک کننده ای هم دارید به دیگران مشاوره بدین. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی گرایش رفتار حرکتی

سلام دوستان.
    من یه مدت هست رشته تربیت بدنی رو در دانشگاه های مختلف اروپا (بخصوص آلمان و نروژ و فنلاند) سرچ میکنم. فعلا تا اونجایی که بررسی کردم متوجه شدم برنامه های مستر مربوط به آسیب شناسی و حرکات اصلاحی نسبت به شاخه های دیگه (مثل روانشناسی ورزش و فیزیولوژی و...) خیلی کمتر ارائه میشه. به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟ من 2تا حدس دارم:
    1) تو این زمینه نیروی متخصص دارن و نمیخوان فعلا نیروی متخصص جدید تربیت کنن
    2) نحوه جستجوی من اشتباه هست و مثلا برنامه های مربوط به آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ورزشی رو باید در دپارتمانهای دیگه مثل پزشکی و فیزیوتراپی و... پیدا کنم!
    نظر شما چیه دوستان؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

این رشته معمولا توی رشته Applied Exercise Science یا Strength and Conditioning طبقه بندی میشه.
    عبارت Masters in Corrective Exercise رو جستجو کنید تو گوگل.
    برای فینلاند، اگر برای دانشگاه یوواسکولا میخواید اپلای کنید، به استاد راهنماتون بگید اولین تماس رو با اون استاد مورد نظر بگیره. معمولا به خودتون در ایمیل اول جواب نمیدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)