صفحه 19 از 31 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

یکی از بهترین راه ها خوندن مقاله هست. مثلا وقتی Literature Review تزت رو مینوشتی، احیانا به مقاله های برخوردی که جالب بودن. نویسنده ان مقاله ها و دانشگاه هاشون بهترین جا برای ادامه تحصیل هستن.
    باید شروع کنی به گشتن، سوال کردن از استاد که آیا فاند داره دانشکدشون یا نه. نباید توقع داشته باشی که کسی اینجا، فرصت هارو برات لیست کنه. خودت باید بیوفتی دنبالش.
    سایت jobs.a.c.uk برای انگلستان و استرالیا، فرصت هارو مینویسه. میتونی دنبال PhD studentship بگردی.

Junior Member

من یه سؤالی داشتم ؛ برای اپلای و گرفتن فاند آیا میشه مدارک دانشگاهی (مدرک ارشد و ریز نمرات و...) رو بفرستیم و بهشون بگیم که نمره تافل رو مثلا تا یک ماه آینده (بعد از تاریخ deadline ) براشون میفرستیم؟ قبول میکنند؟؟؟

ممنون میشم دوستان مطلع جواب بدن

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

این سوال رو باید از خود آنها بپرسید و نه اینجا.
    جواب، "معمولا" نه است. وقتی برای جائی درخواست پذیرش میگیرد، باید یک بسته تبلیغاتی/آموزشی از خودتون تحویل بدید که مدرک زبان هم شاملش میشه.
    شرکت ای تی اس (مجری تافل) خودش نمره هارو برای چند دانشگاه، مجانی میفرسته (معمولا آمریکائی). برای همین باید جوری برنامه ریزی کنید که همه مدارک، قبل از ددلاین آماده باشند.

Junior Member

سلام كسي از دوستان ميتونه اسم چند تا از رشته هاي تريت بدني كه خوب هستن در امريكا بگه البته به انگليسي ممنون ميشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarakhi نمایش پست ها
    سلام كسي از دوستان ميتونه اسم چند تا از رشته هاي تريت بدني كه خوب هستن در امريكا بگه البته به انگليسي ممنون ميشم
    سلام
    احتمالا منظورتون گرایش های تربیت بدنیه . تو آمریکا اکثرا این گرایش ها زیر مجموعه دپارتمان kinesiology هستند مثل nutrition and wellness ,sport managment, exercise physiology, applied physiology ,biomechanic و .....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    T M

سلام
    مدرک ارشناسی من کشاورزی با معدل 12.5 از دانشگاه دولتی هستش.
    در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد فیزولوژی ورزشی دانشگاه تربیت مدرس هستم و تا ترم دوم معدل 19 بوده.
    1 مقاله هم برای یک ژورنال با IF 0.8 فرستادم
    زبان هم اگه همین الان امتحان بدم آیلس 5.5 می گیرم
    می خواستم بدونم با توجه به معدل کارشناسی و نا مربوط بودن آن شرایط برای پذیرش در مقطع دکتری چی هستش؟
    در ضمن من سابقه حضور در 2 ترنمت (ژاپن و تایلند) در رشته کاراته هم دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shinou نمایش پست ها
    سلام
    مدرک ارشناسی من کشاورزی با معدل 12.5 از دانشگاه دولتی هستش.
    در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد فیزولوژی ورزشی دانشگاه تربیت مدرس هستم و تا ترم دوم معدل 19 بوده.
    1 مقاله هم برای یک ژورنال با IF 0.8 فرستادم
    زبان هم اگه همین الان امتحان بدم آیلس 5.5 می گیرم
    می خواستم بدونم با توجه به معدل کارشناسی و نا مربوط بودن آن شرایط برای پذیرش در مقطع دکتری چی هستش؟
    در ضمن من سابقه حضور در 2 ترنمت (ژاپن و تایلند) در رشته کاراته هم دارم.
    سلام متاسفانه معدل کارشناسی شما یه نقطه ضعف بزرگه و مرتبط نبودن رشتتون هم عاملی دیگر البته دانشگاه های اروپایی به معدل اهمیت زیادی میدهند چه ارشد چه لیسانس ولی اگر توانایی مالی دارید در دانشگاه های کشورهایی نظیر هندوستان و اندونزی به راحتی میتونید ادامه تحصیل دهید. ولی برای دانشگاه های اروپا و حتی استرالیا شانس گرفتن پذیرش حتی با هزینه شخصی هم کم میباشد .در رشته هایی مثل فیزیولوژی ورزش و در مقاطع تحصیلات تکمیلی هم بیشتر به رزومه علمی فرد پرداخته میشود و امتیاز تعلق میگیرد تا توانایی های ورزشی ولی با رزومه ورزشیتون و در صورت داشتن مربی گری بین المللی چنانچه موفق به گرفتن پذیرش شدید میتوانید به مربیگری نیز بپردازید و ازین طریق درامدی هم کسب کنید .این هم که میفرمایید اگر شرکت کنید نمره 5.5 نیم را میگیرید بر اساس حدس و گمان میباشد و کسی با رزومه خیالی به شما پذیرش نمیدهد .با این معدل لیسانس شما شانس استعداد درخشان در داخل هم از دست میدید متاسفانه چون بر طبق ایین نامه جدید معدل لیسانس باید بالای 16 باشد. توصیه من به شما اینه چنانچه قصد ادامه تحصیل دارید دز ازمون دکتری داخلی شرکت کنید و همان دانشگاه فعلی رو انتخاب کنید دلیل این همه احتلاف معدل در دو مقطع چه بوده؟

Junior Member

سلام بر دوستان من تازه عضو شدم .و هر چه می گردم رزومه ی در رابطه با تربیت بدنی پیدا نمی کنم ممنون می شم اگه کسی داره یه نمونه برا من ارسال کنه ؟
    دوستان عزیز اگر سایت دانشگاه هایی که برای آسیب شناسی و حرکات اصلاحی apply , fun می دهند برام بفرستید ممنون می شوم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    T M

نقل قول نوشته اصلی توسط korosh123 نمایش پست ها
    سلام متاسفانه معدل کارشناسی شما یه نقطه ضعف بزرگه و مرتبط نبودن رشتتون هم عاملی دیگر البته دانشگاه های اروپایی به معدل اهمیت زیادی میدهند چه ارشد چه لیسانس ولی اگر توانایی مالی دارید در دانشگاه های کشورهایی نظیر هندوستان و اندونزی به راحتی میتونید ادامه تحصیل دهید. ولی برای دانشگاه های اروپا و حتی استرالیا شانس گرفتن پذیرش حتی با هزینه شخصی هم کم میباشد .در رشته هایی مثل فیزیولوژی ورزش و در مقاطع تحصیلات تکمیلی هم بیشتر به رزومه علمی فرد پرداخته میشود و امتیاز تعلق میگیرد تا توانایی های ورزشی ولی با رزومه ورزشیتون و در صورت داشتن مربی گری بین المللی چنانچه موفق به گرفتن پذیرش شدید میتوانید به مربیگری نیز بپردازید و ازین طریق درامدی هم کسب کنید .این هم که میفرمایید اگر شرکت کنید نمره 5.5 نیم را میگیرید بر اساس حدس و گمان میباشد و کسی با رزومه خیالی به شما پذیرش نمیدهد .با این معدل لیسانس شما شانس استعداد درخشان در داخل هم از دست میدید متاسفانه چون بر طبق ایین نامه جدید معدل لیسانس باید بالای 16 باشد. توصیه من به شما اینه چنانچه قصد ادامه تحصیل دارید دز ازمون دکتری داخلی شرکت کنید و همان دانشگاه فعلی رو انتخاب کنید دلیل این همه احتلاف معدل در دو مقطع چه بوده؟
    از راهنمایی متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidi67 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان من تازه عضو شدم .و هر چه می گردم رزومه ی در رابطه با تربیت بدنی پیدا نمی کنم ممنون می شم اگه کسی داره یه نمونه برا من ارسال کنه ؟
    دوستان عزیز اگر سایت دانشگاه هایی که برای آسیب شناسی و حرکات اصلاحی apply , fun می دهند برام بفرستید ممنون می شوم؟
    سلام cv برای تمام رشته ها یکیه شما میتونید رزومه فنی مهندسی ها رو نگکاه بندازید و براساس اون برای خودتون یه رزومه درست کنید اسیب شناسی ورزشی به این اسم در خارج از کشور وجود ندارد و رشته نزدیک به ان رشته athletic training میباشد و حرکات اصلاحیم که به کل جزو شاخه پزشکی قرار میگیرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)