صفحه 20 از 31 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

من، امریکا نیستم. در مورد هزینه های امریکا اطلاعات دقیق ندارم. اما اگر PhDتون رو بگیرید و رزومه خوبی داشته باشید، میتونین برای فرصت مطالعاتی از بورس خود دانشگاه امریکایی استفاده کنید. یعنی همون دانشگاهی که فرصت رو ارایه میده، خودش هم هزینه رو بده. مقدار بورس فرا دکتری معمولا خیلی بیشتر از بورس دکتری هست و معمولا کمی کمتر از استخدام استادیاری.

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق آسیب شناسی ورزشی دارم دانشگاه فردوسی معدل 18.40
    لیسانس دانشگاه الزهرا مشهد مهدل 16.8
    عضو تیم ملی زنان بودم 3 سال و چندین حکم قهرمانی داخلی دارم.
    قهرمانی لیگ برتر فوتسال دارم و فوتسالم خوبه
    مدارک مربیگری ژیمناستیک ، فوتبال و مدرک درجه 3 داوری فوتبال دارم
    8 تا مقاله و همایش داخلی دارم
    1 ISC چاپ شده
    و 2 تا هم آماده دارم برای ISI که دارم می فرستم اونا رو هم

دارم برای مدرک زبان هم کلاس می رم که بگیرم فکر می کنم 95 - 100 بگیرم

با این شرایط می خواسم بدونم شانس پذیرش فول فاند دکتری در دانشگاه های (( تگزاس )) چطوره ؟ امیدوار باشم یا برای کانادا (( تورنتو )) اقدام کنم ؟ در هر دو جایی که نوشتم آشنا داریم و راحت تر می شه زندگی کرد.

ممنونم

Junior Member

نرگس جان
    سلام،
    من خودم فوق لیسانس تربیت بدنی گرایش جنرال هستم. با این صحبت هایی که شما کردی به نظرم اصلا دلسرد نشو چون رزومه خوبی داری. یک نصیحت دوستانه هم بهت میکنم اونم اینه که سعی کن زیاد روی استاد های اینجا حساب باز نکنی چون متسفانه اکثرا، اساتید اینجا به دنبال پر کردن جیب خودشون و یا سوء استفاده از مقالات بچه ها به نفع خودشون هستند. من خودم وقتی داشتم پایان نامه رو مینوشتم یک کاری کردم که خیلی استادم متوجه نشه دارم چیکار میکنم. به نظر من سعی کن با یک استاد از دانشگاهی که میخوای بری در تماس باشی و رو اون مطالبی کار کنی که اونا اونطرف روش مطالعه میکنند چون مطالبی که ما اینجا داریم درسشو میخونیم ماله عهده بوقه. برای کار تو ایران هم باید بگم من خود 8 سال سابقه تدریس دارم البته نه تربیت بدنی بلکه زبان انگلیسی و با تدریس توی موسسات آموزشی خیلی خیلی بیشتر در مقایسه با دوستانم که دارن دانشگاه تدریس میکنن در می آوردم (مدرسین حق التدریسی دانشگاه بعد از هر ترم پولشونو میگیرن، هیت علمی هم که همش پارتی بازیه). پس روی تدریس در دانشگاه برای گذروندن زندگیت اصلا حساب باز نکن چون 3 تا شاگرد خصوصی تو یه باشگاه بگیری درامدت از یک هیت علمی هم بالات میره وقتت هم خیلی آزاد تره. البته باز هم تصمیم گیرنده شما هستی و امیدوارم هر تصمیم میگیری موفق باشی.Keep your fingers crossed

Junior Member

سلام.
    برای شما دیر نیست. ام برای اینکه مربی فیتنس یا بدنساز بشید باید اندام خودتون بسیار عالی باشه تا بتونید شاگرد بگیریدو جسارتا نمیتونید با یک شکم بزرگ برید و انتظار داشته باشید که بتونید شاگرد بگیرید. برای اونطرف هم من تحقیق کردم باید یک دوره معتبر مربیگری بگذرونید که معمولا بین 500 تا 600 دلار براتون درمیاد که البته به زبان انگلیسی هستش.
    اینم لینک یک سایت معتبر که مدرکش در کانادا و امریکا معتبره
    http://www.issaonline.edu/certificat...certification/
    درآمدتون هم اونجوری که من تحقیق کردم بین 2000 تا 2500 دلاره برای هر ماه
    موفق باشی

جناب qwertyuiop71944
    و سایر دوستان مطلع. من الان حیطه کار رساله مو مشخص کردم. به نظرتون هنوز که پروپوزال رو ننوشتم با یه استاد مکاتبه کنم و نظرشو بدونم و احیانا با توجه به علایق اون یه مقدار حیطه رو هم تغییر بدم یا اینکه استادا اینجوری جواب نمیدن و باید پروپوزالم رو اول تکمیل کنم و تکمیل شده ش رو براشون بفرستم؟رفتن به فرصت اونم بعد دوره دکترا شاید اون موقع برام مقدور نباشه. فعلا قصد دارم تا انشالله از همین فرصت 6 ماهه استفاده کنم. و از اونجا که استاد در ابتدا هزینه ای رو قرار نیست تقبل کنه فکر می کنم گرفتن پذیرش راحت تر باشه. البته فکر کنم می تونم از خودش هم بعدا درخواست فاند اگه داشته باشه بکنم. درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

نه اشتباهه. رفتن برای فرصت در دکترا باید دلیل موجهی داشته باشه (مثلا کامل کردن دیتا کالکشن در دانشگاه با امکانات بهتر که معمولا هزینه هم باید پرداخت کنید). اگر بخواهید که هزینه ندید، احیانا باید اسم استاد رو تو مقاله هاتون بنویسید. از اونجایی که سیاست های دانشگاه ها معمولا با هم فرق میکنه، باید تمامی این چیز هارو از قبل با استاد راهنمای اون ور به صورت شفاف حل کنید. چون معمولا زیر بار نپرداختن هزینه برای استفاده از امکانات نمیرن.
    فرصت در دکترا معمولا بعد از تصویب پروپوزال انجام میشه چون ۶ ماه فرصت خیلی کمیه و سریع میگذره. پس استاد نه تنها نمیتونه هزینه ای رو بده بلکه اصلا ریسک هم نمیکنه که برای ۶ ماه یک پروژه بزرگ بگیره و به کسی مثل شما بده. چون میتونه همین پول رو به یه دانشجوی دکترا ۴-۵ ساله بده و بعد از اتمام، کلی مقاله از تو کار در بیاره.
    دلیل مالی، گرفتن پذیرش رو ساده تر نمیکنه. این طرز فکر اشتباهه که چون اونها نمیخوان هزینه کنن پس الکی پذیرش میدن. پای اعتبار دانشگاهی مطرحه و این جور پذیرش ها به تاپ های کشور های دیگه اهدا میشه.

سلام به همه دوستان اگه کسی رشته مدیریت ورزشی در دانمارک پیدا کرده کمکم کنه.... دنبال دانشگاه هایی هستم که این رشته رو داره..... و اگه اطلاعات دارید که چه رزوما ای میجاد و معرفی استاد در اونجا.خلاصه هر چی میدونستید بگید.
    با تشکر

Junior Member

سلام من دانشجو کارشناسی تربیت بدنی در دانشگاه سراسری هستم
    با توجه به اینکه الان 32سالمه می خواستم بدونم آیا برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در امریکا محدودیت سنی وجود داره؟ و اینکه برای بالا بردن امکان گرفتن بورس یا کمک هزینه چه کارهایی بهتره انجام بدم و چقدر احتمال اینکه اصلا بتونم کمک هزینه بگیرم وجود داره
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

فروم رو از اول بخونید. به همه سوالات جواب داده شده قبلا.

Junior Member Ophelia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biotechnologynational institute of genetic engineering and biotechnology -

سلام، دوستان میشه لطف کنید و نظرتون راجع به شانس من برای پذیرش رو بگید:

لیسانس زیست شناسی سلولی و مولکولی ازدانشگاه آزاد تهران مرکز معدل 17.40
    فوق لیسانس بیوتکنولوژی میکروبی از پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری معدل 17.60
    نمره زبان (تافل) : 80 ( L-22-W: 20 –R: 19-S:19 )
    نمره جی آر ای : 287 (V:140- Q:145-W:2 )
    تعداد مقالات: 2 تا ISI Impact بالا (هر دو را اسم اول هستم ) 2 تا کنفراس و پوستر داخلی
    : چهار تا توصیه نامه خیلی خوب از استادهای خیلی شناخته شده دارم.
    سابقه کار مرتبط : همکار طرح در پروژه های مربوط به ژنتیک مولکولی و بیوتکنولوژی
    دانشگاه با فاند برای مقطع PhD :
    (University at Buffalo-New York City (Department of Exercise and Nutrition Science
    زمینه مرد علاقه: فیزیولوژی ورزشی و تغذیه - ژنتیک مولکولی و فیزبولوژی سلولی و مولکولی

می دونم که رشته کارشناسی و ارشدم به فیزیولوژی ورزشی ربطی نداره ولی ما درس های مشترک زیادی مثل فیزیولوژی- بیوشیمی- بیوفزیک.... با شما داشتیم که واقعا به طور مستقیم در زمینه تحقیقاتی این رشته کاربرد داره ( چون تمام پروژه های از تکنیک های ژنتیک مولکولی استفاده می کنند) و با توجه به مقالاتی که من در این زمینه خوندم حدود 70-80 درصد زمینه کاری مشترکی داریم و من واقعا به این رشته علاقمند هستم فقط نمی دونم چطور می تونم استاد مورد نظرم را قانع کنم که با من Interview داشته باشه !

خیلی خیلی ممنون میشم از هر کسی که بتونه منو راهنمایی کنه.
    پ.ن: فکرکنم باید بگم که من بطور حرفه ای مربی گری فیتنس و ورزش های هوازی (... cardio,aerobic, pilates) انجام می دهم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)