صفحه 22 از 31 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

سلام به همه دوستان
    من فوق لیسانس تربیت بدنی گرایش بیومکانیک دارم و دارم کارامو میکنم که برای دکتری پذیرش و فاند بگیرم. اولین هدفم WATERLOO هست.
    کسی هست که در این رشته از WATERLOO یا دانشگاه های دیگه پذیرش و فاند گرفته باشه...یا در حال اقدام باشه؟

Junior Member

سلام دوستان. 1.کسی از دوستان اطلاعی در مورد رشته فیزیوتراپی ورزشی داره؟2. با ادامه تحصیل در خارج ار کشور از رشته تربیت بدنی با مدرک کارشناسی امکان هست که در رشته فیزیوتراپی شرکت کرد؟ 3. کدام کشورها پذیرش دارن؟ 4. با مدرکش میشه در ایران مطب فیزیوتراپی راه انداخت؟ ممنونم

Junior Member

مرسی از اینکه اینقدر واضح و روشن توضیح دادین. شرایط من هم دقیقا همین طور هست و جوابم رو هم کامل گرفتم. از الان فعلا دو تا کار باید انجام بدم
    1- معدلم رو بالا نگه دارم
    2-پول جمع کنم

Junior Member

سلام و خسته نباشید به همه دوستان .
    من داتشجوی کارشناسی تربیت بدنی هستم . یه 3 ترمی از درسم مونده . معدلم هم 16.50 هست . سنمم هم 34 سال هست . الان چند ماهی هم هست که شروع کردم یه زبان خوندن که به امیدخدا کارمو درست کنم و پایان تحصیلم برم . من خودم خیلی دوست دارم به کشور فنلاند برم . میشه راهنماییم کنید آیا میتونم امیدوار باشم که بتونم برم فنلاند یا نه. . اگر می تونم به نظر شما من الان چه کارهایی انجام بدم بهتره .
    مرسی از راهنماییتون.

Junior Member

من دیپلم فنی حرفه‌ای هنرستان تربیت بدنی و فوق دیپلم تربیت بدنی از دانشگاه آزاد اسلامی دارم و 28 سالم هست و مدرک زبان ندارم و معدلم 12.33 هست و میخوام برای ادامه تحصیل در رشته تحصیلی تربیت بدنی در مقطع کارشناسی تربیت بدنی اقدام کنم و در رشته من کار باشد و اقامت هم بگیرم. ..شما کدوم کشور به بنده مشورت میدهید ..میخوام رایگان یا نیمه رایگان باشه تحصیلاتم و و امکان اقامت دایم هم داشته باشه

Junior Member

سلام خوبید؟ ..بنده دیپلم هنرستان تربیت بدنی و فوق دیپلم تربیت بدنی از دانشگاه آزاد اسلامی دارم و معدلم 12.33 هست و مدرک زبان ندارم و 28 سالم هست و میخوام برای ادامه تحصیل در رشته تحصیلی تربیت بدنی در مقطع کارشناسی اقدام بکنم و بعداز تحصیل اقامت دایم و کاری بگیرم و دانشگاه و کشوری که رایگان یا نیمه رایگان و بورسیه میدهند به من پیشنهاد بدهید. .باتشکر

Junior Member

سلام روز به خير
    ميخواستم بدونم كدوم يك از دانشگاه هاي آلمان گرايش بيو مكانيك تربيت بدني رو دارن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sport physiology

نقل قول نوشته اصلی توسط farazzz نمایش پست ها
    سلام اول بگین کدوم کشور مد نظرتون ؟ نمره زبان خیلی مهمه و ازون مهمتر gre برای امریکا.
    معدلتون خیلی کمکتون می کنه و مقاله هام اگه در جورنالهای معتبر باشن همینطور.تمامی اطلاعات هم تو سایت دانشگاه مد نظر می تونین پیدا کنید.

من کشورهای مختلفی مد نظرم هست مثل امریکا کانادا و المان البته این پیغام من برای دوسال پیش که تازه من جوابشو الان دیدم الان سال اخر دکترام و می خوام اونو تموم کنم و برای بعد اون دوباره اقدام کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

خیلی راحت میتونین با جستجوی دو کلمه biomechanics و Germany (یا جایگزین آلمانی، biomechanik deutschland) جواب خودتون رو بگیرید. این کار ها یکی از اولین کارهایی هست که خودتون باید انجام بدین.
    یا میتونین لیست مراکز بیومکانیک اروپا رو اینجا ببینید:
    https://esbiomech.org/student-sectio...-institutions/
    البته به شخصه فکر میکنم این لیست کامل نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara27shd نمایش پست ها
    سلام روز به خير
    ميخواستم بدونم كدوم يك از دانشگاه هاي آلمان گرايش بيو مكانيك تربيت بدني رو دارن ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

تو پست های قبل بارها گفته شده که عوامل زیادی هستن که "شانس" پذیرش گرفتن شما رو زیاد میکنن. این که شرایط خودتون رو اینجا مطرح کنید و توقع داشته باشید که اعضا به شما بگن که قبول میشین یا نه، خیلی بچه گانه است. کشور های دیگه مخصوصا اروپا، معمولا برنامه تحصیلات تکمیلی رو به زبان خودشون و/یا انگلیسی برگزار میکنن. بنابراین، داشتن مدرک زبان انگلیسی، پیش پا افتاده ترین کاری هست که میتونین نشون بدین که منابع و زمان خودتون و استاد راهنما رو هدر نمیدین. جای تعجبه که هنوز بعضی افراد، اینجا میگن که ما مدرک زبان نداریم (یا به امید خدا به زودی شاید بگیریم). اگر داشتن شغل، پس از ادامه تحصیل در ایران کار آسونی هست، میتونین توقع داشته باشین که در خارج هم همینطوره. این درست نیست که فکر کنید، ایران جهنمه و در خارج فرش قرمز پهنه که همه هم شغل دارند و هم اقامت.

نقل قول نوشته اصلی توسط atamiyan نمایش پست ها
    سلام خوبید؟ ..بنده دیپلم هنرستان تربیت بدنی و فوق دیپلم تربیت بدنی از دانشگاه آزاد اسلامی دارم و معدلم 12.33 هست و مدرک زبان ندارم و 28 سالم هست و میخوام برای ادامه تحصیل در رشته تحصیلی تربیت بدنی در مقطع کارشناسی اقدام بکنم و بعداز تحصیل اقامت دایم و کاری بگیرم و دانشگاه و کشوری که رایگان یا نیمه رایگان و بورسیه میدهند به من پیشنهاد بدهید. .باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)