صفحه 23 از 31 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

با سلام خدمت دوستان
    بنده فوق لیسانس رشته تربیت بدنی گرایش بیومکانیک ورزشی از دانشگاه خوارزمی می باشم و دوره لیسانس را از دانشگاه شهید باهنر کرمان اخد نموده ام معدل ارشد اینجانب 17.02 و معدل لیسانس14.21 می باشد وداری یک مقاله isi ,چهار مقالهiscو یک کتاب تالیف با اساتید برجسته طب فیزیکی و توانبخشی و اساتید برجسته بیومکانیک می باشم و دو طرح تحقیقاتی تمام شده که دارم مقالات isi انها را استخراج میکنم دار می باشم و همچنین چندین کارت مربیگیری نیز می باشم اما هدف من اپلای گرفتن از طریق سیستم رشته خود نمی باشم زیر من و دوتن از دوستان داریم یک کفش مخصوص برای افراد دیابتی طراحی میکنیم که تا به حال در درنیا ساخته نشده ما مرحله مدلسازی ان را تمام کردیم و برای ساخت ان نیازمند ازمایشگاه و مواد می باشیم حالا سوال بنده این است چگونه میتوان از طریق انیستوها و شرکت ها فعال در این زمینه برای ساخت کمک گرفت یعنی یه فرصت چندماه برای ساخت ان در خواست نمود؟ ایا تا بحال کسی از این طریق اقدام کرده است؟ و اینکه سیستمی برای افرادی که پروزه ناتمام و ایده ای برای ساخت دستگاهی دارند تعریف شده است؟؟؟ و سوال اخر اینکه با توجه به رزمه اینجانب ایا صلاح میدانید از طریق رزمه اقدام نمایم تا از طریق پیگیری این پروژه اقدام نمایم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

با سلام خدمت دوستان
    بنده فوق لیسانس رشته تربیت بدنی گرایش بیومکانیک ورزشی از دانشگاه خوارزمی می باشم و دوره لیسانس را از دانشگاه شهید باهنر کرمان اخد نموده ام معدل ارشد اینجانب 17.02 و معدل لیسانس14.21 می باشد وداری یک مقاله isi ,چهار مقالهiscو یک کتاب تالیف با اساتید برجسته طب فیزیکی و توانبخشی و اساتید برجسته بیومکانیک می باشم و دو طرح تحقیقاتی تمام شده که دارم مقالات isi انها را استخراج میکنم دار می باشم و همچنین چندین کارت مربیگیری نیز می باشم اما هدف من اپلای گرفتن از طریق سیستم رشته خود نمی باشم زیر من و دوتن از دوستان داریم یک کفش مخصوص برای افراد دیابتی طراحی میکنیم که تا به حال در درنیا ساخته نشده ما مرحله مدلسازی ان را تمام کردیم و برای ساخت ان نیازمند ازمایشگاه و مواد می باشیم حالا سوال بنده این است چگونه میتوان از طریق انیستوها و شرکت ها فعال در این زمینه برای ساخت کمک گرفت یعنی یه فرصت چندماه برای ساخت ان در خواست نمود؟ ایا تا بحال کسی از این طریق اقدام کرده است؟ و اینکه سیستمی برای افرادی که پروزه ناتمام و ایده ای برای ساخت دستگاهی دارند تعریف شده است؟؟؟ و سوال اخر اینکه با توجه به رزمه اینجانب ایا صلاح میدانید از طریق رزمه اقدام نمایم تا از طریق پیگیری این پروژه اقدام نمایم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

ایده طراحی کفش، برای افراد پاتولوژیک، تازه و نو نیست. کافیه که کلمه کفش رو به انگلیسی تو سایت kickstarter جستجو کنید تا نمونه هایی رو مثل SPRINGURU پیدا کنید.
    پروژه های از این دست، معمولا بزرگ و هزینه بر تلقی میشن و معمولا به دانشجو ها نمیدن (یه استاد پروژه رو مینویسه و روش دانشجو میگیره). من پیشنهاد میکنم که مقاله افرادی که تو این زمینه فعال هستن رو بخونید و باهاشون تماس بگیرید.

سلام من ١٨ سالمه ديپلم تربيت بدني هنرستان دارم با معدل ١٤ ايلتس ٦/٥ هم دارم ميخوام تو رشته تربيت بدني تو دانشگاه هاي اروپا تحصيل كنم لطفا راهنماييم كنيد كه بهتره كدوم كشور يا كدوم دانشگاه برم اپلاي كنم

سلام من ١٨ سالمه ديپلم تربيت بدني هنرستان دارم با معدل ١٤ ايلتس ٦/٥ هم دارم ميخوام تو رشته تربيت بدني تو دانشگاه هاي اروپا تحصيل كنم لطفا راهنماييم كنيد كه بهتره كدوم كشور يا كدوم دانشگاه برم اپلاي كنم

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد شهرسازی دارم و در حال حاضر دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی هستم . به شدت علاقه به ادامه تحصیل در خارج از کشور در رشته کایروپراکتیک دارم . سوالم اینه آیا با این تعداد محدود واحدی که در مقطع ارشد گزروندم و اینکه لیسانسم غیر مرتبطه و می توانم در مقطع دکتری در این رشته تحصیل کنم ؟
    با تشکر

از چه لحاظ اطلاعاتی میخاید ؟

بله میتونید شرکت کنید،
    البته شما حتی با گرفتن گواهی نامه
    کایروپراکتیک میتونید شروع به دایر کردن کسب و کار و مطب بشید
    همچنین در استخرها نیاز به این نیرو مشاهده میشه؛ اما حقوق چندان بالایی نداره.
    همچنین اطلاعاتتون از دروس فیزیولوژی اناتومی ابدرمانی و اسیب باید بالا باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

قبل از گرفتن دکترای کایروپرکتیک، معمولا باید ۹۰ واحد کارشناسی گذرانده باشید. البته در امریکا و بعضی ایالت ها، شرط لیسانس لازم نیست. کالج های کایروپرکتیک از شما واحد های پاس شده شیمی، زیست شناسی، و فیزیک رو هم میخوان. برای گرفتن دکترای کایروپرکتیک، باید یه کالج کایروپرکتیک معتبر که دوره ۴ ساله ارایه میده پیدا کنید. دانشجوها معمولا آناتومی، فلسفه کایروپرکتیک، و دروس تشخیصی رو میگذرونن و دروس اصلی شامل تکنیک کایروپرکتیک، سیستم های دستگاه-یار، بیوفیزیک کایروپرکتیک، بیومکانیک ستون فقرات، و تکنیک های تنظیم اندامه. بعدش باید دوره کارآموزی برید که دانشتون رو زیر نظر یه کایروپرکت مجوز دار تمرین کنید. توی امریکا بعدش باید مجوز بگیرید که شامل گذراندن امتحانه.
    اگر باید امریکا اقدام میکنید، یا ایالتی رو انتخاب کنید که شرط کارشناسی رو نخوان و یا از صفر شروع کنید و مراحل کارشناسی رو طی کنید. در هر صورت تمام واحد ها و دروسی که گذروندین رو تو رزومه تون بنویسید و ازشون بپرسید که قابل قبول هست یا نه.

سلام ،برای تربیت بدنی دانشگاه های سراسری تهران ( شهیدبهشتی امیرکبیر خواجه نصیر تهران و...) چه رتبه ای نیاز هست؟ پیش ریاضی منطقه 2 هستم
    ممنون میشم جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)