صفحه 24 از 31 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

با سلام خدمت دوستان
    همسر بنده لیسانس کامپیوتر داره ولی به دلیل علاقه به ورزش و مخصوصا مربیگری فیتنس و بدنسازی میخواد برای فوق تربیت بدنی برای کانادا اقدام کنه. از نظر کار تجربی سابقه مربیگری داره و مدرک درجه سه مربیگری هم داره.
    حالا کسی از دوستان میتونه کمک کنه و راهنمایی کنه:
    آیا لیسانس غیر مرتبط قابل قبوله؟
    کدوم دانشگاهها تو کانادا فوق تربیت بدنی یا مربیگری ورزشی دارن؟
    آیا مثل دانشگاهها خودمون پیش نیاز میخوره ؟
    ممنون میشم تجربیاتتون رو برای راهنمایی ما انتقال بدین.

سلام خسته نباشید دوستان . من دیپلم تجربی دارم و تا چند ماه دیگه آیلتسمو میگیرم . میخوام در رشته تربیت بدنی ادامه تحصیل بدم و در یه دانشگاه رایگان(یا در حد راییگان) و انگلیسی زبان درس بخونم پیشنهاد شما چه کشوریه ؟

لطفا جوابمو بدین کمک نیاز دارم خیلی عجله ایه

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

همچین آرمان شهری وجود نداره. نمیشه همه چیز رو با هم خواست.

سلام به همه دوستان، عرض ادب و احترام
    من 28 سالمه،لیسانس متالورژی هستم از دانشگاه ازاد.
    مدرک های مربیگری d,c,b کنفدراسیون آسیا رو دارم
    مدرک نجات غریق درجه 2 ایران
    مدرک داوری فوتبال درجه 2 ایران
    چند سال به صورت حرفه ای در رده سنی پایه تا سطح لیگ 1 کشور فوتبال بازی کردم، سوابقم تو مربیگری:سرپرست یه تیم جوانان لیگ برتری، سرپرست یه تیم امید لیگ 1 و مربی یه تیم نوجوانان در سطح استانی بودم، (با مدارک مستند)
    تو تاپیک خوندم که میشه در اروپا در رشته فوتبال تحصیل کردم
    ممنون میشم راهنمائیم کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من مطالب هاي شما رو خوندم من فكر ميكردم تحصيل خارج از كشور كار راحتيه ولي دغدغه اش گويا بسيار زياد است
    ممنون ميشم وقت بزاريد و من رو هم راهنمايي كنيد.
    من دانشجوي مقطع كارشناسي مديريت علوم ورزشي تربيت بدني هستم كه كارداني و ديپلمم هر دو گرافيك بود و در دانشگاه ازاد مشغول به تحصيل هستم
    ايا اگه من از الان اقدام كنم ميتونم بورسيه شم؟! يا تو همين مملكت درس بخونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

گرفتن بورس ربطی به "اقدام از الان" نداره. تلاش کنید که نمره های بهتر بگیرید و رزومه تون رو با داشتن کار پژوهشی بهتر کنید. اینها عواملی هستن که شانس گرفتن بورس رو زیاد میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Imaralll نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مطالب هاي شما رو خوندم من فكر ميكردم تحصيل خارج از كشور كار راحتيه ولي دغدغه اش گويا بسيار زياد است
    ممنون ميشم وقت بزاريد و من رو هم راهنمايي كنيد.
    من دانشجوي مقطع كارشناسي مديريت علوم ورزشي تربيت بدني هستم كه كارداني و ديپلمم هر دو گرافيك بود و در دانشگاه ازاد مشغول به تحصيل هستم
    ايا اگه من از الان اقدام كنم ميتونم بورسيه شم؟! يا تو همين مملكت درس بخونم

Junior Member

سلام من دانشجوی رشته برق مقطع کارشناسی هستم و مدرک بین المللی کونگ فو از فنلاند دارم .آیا گشودی هست که با همین سابقه ئرزشی بتونم فاندد برای ارشد تربیت بدنی بگیرم؟

سلام
    دوستان من یه سوال خاص دارم خدمتتون و اینکه شرایطم با تمام عزیزانی که اینجا سوال مطرح کردند فرق میکنه .
    من 21 سالمه و الان دانشجوی ترم 6 رشته مهندسی هوا-فضا دانشگاه ازاد اسلامی واحد علوم تحقیقات هستم . اما تمام زندگی من در فوتبال خلاصه میشه . موضوع اینه که من بعد از اتمام تحصیلم در این رشته میخوام که به صورت تمام وقت به فوتبال رو بیارم اما نه در ایران بلکه اروپا . برای ویزا گرفتن و سفر کردن به اروپا خب قطعا راهای مختلفی وجود داره اما به دلیل مشکلات مالی و هزینه های سفر و ادامه زندگی و همچنین شرکت در کلاس های مربیگری اروپا که تقریبا گرون هستند تنها راهی رو که در فکر من باقی میزاره مهاجرت از طریقه بورسیه شدن و اپلای کردن ( فاند ) هست ، به 2 دلیل ، 1. امکان مهاجرت به اروپا رو برام فراهم میکنه و 2. هزینه های زندگی در اونجا رو میتونه برام قابل تحمل تر کنه . اما خب قاعدتا اپلای برای رشته مهندسی هوافضا هیچ ربطی به فوتبال نمیتونه داشته باشه ، پس من تصمیم گرفتم که برای کارشناسی ارشد به رشته تربیت بدنی برم چون نزدیکترین رشته ای که میتونه به فوتبال باشه همین رشته است، نکته بعدی اینه که برام فرقی نمیکنه چه گرایشی باشه ( ترجیحا گرایشی که به یه مربی فوتبال کمک کنه ) و اینکه فرقی نمیکنه که چه کشوری در اروپا باشه ( البته حوب کشور های صاحب فوتبال اروپا مثل المان ، انگلیس ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، هلند ، سویس میتونه مکان بهتری باشه برای من ) ، اما هدف من برای شروع اینه کنکور سراسری ارشد تربیت بدنی رو بدم و در دانشگاهی معتبر ترجیحا تهران قبول شم و بعد ار چند ترم با معدل بالا سعی کنم که اپلای کنم برای دانشگاهای اروپا . اما سوال های من : در پست بعد

1. اول از همه اینکه اصلا به نظرتون چقدر این برنامه من عاقلانه است و عملی ؟ به نظرتون راه بهتری از این همه دردسر کشیدن برای بورسیه شدن هست ؟
    2. اگه فک میکنید که میتونه بهترین راه باشه میشه راهنماییم کنید که تو این مسیر به چه چیزهایی نیاز دارم ؟ ( در مورد مدرک زبان کاملا اگاهم اما بقیه مسایل مثل ارایه مقالات علمی در مورد فوتبال چطوری باید عمل کنم ؟ )
    3. ب نظر شما همزمان تحصیل در تربیت بدنی و شرکت در کلاسهای مربیگری در اروپا و باشگاه فوتبال باعث ناراحتیه دانشگاه نمیشه ؟ که بگن شما به عنوان یه دانشجوی تربیت بدنی وارد شدید اما الان تمرکز کافی ندارید رو فیلدتون و به فوتبال فقط فکر میکنید ؟
    4.
    ایا اصلا میشه بعد از چند ترم تحصیل در ارشد بشه اپلای کرد ؟ یا حتما باید وایسم تا اینکه تموم بشه ارشد و یه مدرک با نمره خوب به دست داشته باشم که بتونم اپلای کنم ؟
    5. شنیدم که در بعضی از دانشگاهای اروپا رشته مربیگری فوتبال و کلا بحث مربو به فوتبال ارایه میشه ، چظوری میتونم بفهمم که این رشته ها بورسیه به همراه فاند میکنند یا نه و ایا اینکه میشه در حال تحصیل در رشته تربیت بدنی باشی و در وسط راه بخوای مثلا برای رشته فوتبال اپلای کنی ؟ !
    6. و کلی سوال دیگه که به مرور مصدع اوقاتتون میشم و میپرسم . ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)