صفحه 28 از 31 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shediiiiii نمایش پست ها
    سلام
    من لیسلنس گرافیک دارم ولی ۷ سال هستش که personal trainer هستم و certificate های زیادی در این زمینه از فدراسیون دارم
    میخواسنم بدونم چه رشته ای در کلنادا یا امریکا باید تحصیل کنم که بتونم به کارم ادامه بدم اونجا
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    نمیدونم خاصیت رشته ما تو ایران چیه که هر کسی با گذروندن یه دوره دو رزه تو فدراسیون فکر میکنه اندازه یه فوق لیسانس یا حتی لیسانس و فوق دیپلم تربیت بدنی اطلاعات داره البته همین که میگین تربیت بدنی معلومه که کلا چیزی ازین رشته نمیدونین چیزی به اسم تربیت بدنی کلی دیگه وجود خارجی ندارد و هر گرایشی به رشته جدا تبدیل شده مثل فیزیولوژی ورزش که خودش رشته ای جدا هست و گرایش های مختلفی مثل عصب عضله و قلب و عروق و ... دارد .شما اگر هم بخواید در کشور دیگری مربی گری کنید باید سرتیفیکیت های همان کشور را بگیرید و در انجا هم مثل ایران نیست به هر کسی کشکی مدرک مربی گری بدهند بلکه باید یه سریمنابع اول مطالعه شوند بعدا که نمره لازم را کسب کردید میتونید وارد دوره شوید و در انتها هم بعد از گذراندن دوره باید کار اموزی بگذرانید و هر چند سال یک بار باز اموزش شرکت کنید مثل اینجا نیست هر کسی بلند شه بره یه کارت بگیره

سلام من کارشناسیم میخاستم بدونم امکانش هست برای ارشد بورس بگیرم اگر معدل A باشم و زبانم خوب باشه؟

سلام.
    دوستان من کاردانی تربیت بدنی دارم.
    خواستم واسه لیسانس واسه یکی از دانشگاه های کانادا اقدام کنم.
    مدرک مربیگری و داوری رشته هایی هم که کار میکنم رو دارم اما خب بخاطر شرایط سنی فعلا درجه ۳ دارم و ۲۱ سالم هست.
    کسی اطلاعی داره ک من واسه چ دانشگاهی میتونم اقدام بکنم کانادا؟ کدوم دانشگاه بهتره واسه تربیت بدنی و اینکه آیا من میتونم واسه کارشناسی اقدام کنم یا نه؟
    مدرک زبان هم ندارم اما خب زبانم خوبه و میتونم طی ۳ ماه مدرکم رو بگیرم.
    لطفا اگ کسی هر اطلاعی داره ممنون میشم کمکم کنه. راجب اینکه چ دانشگاهی باید اقدام کنم؟ اصلا میتونم واسه کارشناسی اقدام کنم یا ن؟ هزینش چجور میشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    واقعا گنگم تو این موضوع نمیدونم باید چ کنم و از کجا شروع کنم........
    تمام مطالب رو هم خوندم اما متاسفانه کسی نبود ک مشابه من باشه ک از اون اطلاعات استفاده کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید باهنر کرمان

سلام کسی هست فیزیولوژی ورزش یا گرایش های دیگه تربیت بدنی دانشگاهای امریکا یا کانادا اپلای کرده باشه؟//

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزيز. من كارشناسي ارشد گرايش اسيب شناسي ورزشي و حركات اصلاحي دارم. دارم رو مقاله هام كار ميكنم
    روزكه هم كار مديريتي كردم و ٢ سال رئيس هيئت بسكتبال شهرمون هستم حالا نميدونم اينا تاثير داره يا نه. اما متاسفانه فعلا مدرك زبان ندارم. كسي ميتونه كمكم كنه كه چه جوري ميتونم براي بورس در مقطع دكترا اقدام كنم. ممنونم

Junior Member

سلام دوستان

میدونم خیلی کم کسانی اینجا سر میزنند فقط چند نکته بگم برای دوستان که روشن بشه براشون تحصیل مقاطع تحصیلات تکمیلی در خارج برای تربیت بدنی چطوره
    قبل هرچیز بگم همه مراحلش مثل بقیه رشته ها هستش پس دنبال چیزی عجیب نباشید!!!

اول از همه روی معدل خودتون حساس باشید و جو خوابگاه و دانشگاه نگیردتون که به درک هر چی شد شد فقط پاس بشیم(مخصوصا لیسانس اینجورین) هیچوقتم دیر نیست حتی دوترم اخرم معدلتون خوب بشه خودش خیلی تاثیر داره پس نا امید نشید بگید حالا ارشد جبران میکنم اصلا اینکار رو نکنید!

دوما میزان یادگیری زبانه ، صد البته نمره تافل یا ایلتس اکادمیک مهمه ولی مهمتر از اون واقعا یادگرفتنه صحیحه، من به شخصه میدونم و دیدم طرف نمره قابل قبولی در حد مینیمم دانشگاه گرفته ولی اصلا وضعیت خوبی نداره فقط چرا نمره خوب گرفته چون ما توی این سیستم اموزشی اینقدر وارد هستیم به ازمون های شبیه کنکور و تستی خود به خود تاثیر قابل ملاحضه ای روی نمره مون داره البته نه خیلی پس دلتون رو خوش نکنید. حداکثر تلاش برای نمره ازمون های رو بکنید هرچند همه این کار رو میکنند ولی اشتباه اینکه حداقل تلاش رو برای داشتن اعتماد به نفس کافی برای conversation جدی و debate میکنه که تاثیر زیادی در محیط جدید داره چون تحصیلات تکمیلی بحث فقط یادگیری نیست و بیشترش توی conversation و debate هستش و دفاع از خودتون و... هستش نگید اونجا یادمیگیرم اشتباه البته این رو بچه هایی که برای دکترا میخوان برن شاید درک کنند چون ارشد رو حداقل با یه استانداری ایران خوندن و میدونن چه خبره!

سوم که اسم دپارتمان تربیت بدنی توی اکثر دانشگاه kinesiology هستش حالا بعضی اوقات physical education Or Sport, Exercise & Rehabilitation پس اونجا دنبال مدارک و نحوه پذیرشتون بگردید مثل بقیه رشته های دیگه هستش خیلی خودتون رو خسته نکنید این فروم و اون فروم بپرسید چیکار کنیم اگر اینقدر انگلیسی تون خوب نیست که سایت دانشگاه رو مطالعه کنید و بفهمید چیکار کنید بی تعارف میگم بیخودی دارید دنبال دانشگاه میگردید و اول برید زبانتون رو بخونید اینکار ها فقط مسخره بازیه و وقت تلف کردنه پس اول زبان بعد دنبال این باشید که دانشگاه پیدا کنید چون زبانتون خوب نباشه گیرم دانشگاه های مورد نظرتون رو به زور با کمک بقیه و ترجمه اینور و اونور پیدا کردید حالا کی چی اگر زبان نمیدونید چطوری میخواید با استاد صحبت کنید برای گرفتن پذیرش و فاند و... پس بیخودی وقتتون رو تلف نکنید اینکار ها واسه وقتیه که ربانتون خوب بشه وسلام. نمره ازمون ها و نمرات دانشگاهم که باید اخرین تلاش خودتون رو بکنید پس بیخودی به بهانه فهمیدن مینیمم دانشگاه ها از دست زبان خوندن فرار نکنید و تو فکر و خیال اینکه این دانشگاه و کشور هستید چند سال دیگه و... نکنید این رو برای این میگم چون خیلی از دوستام رو دیدم اینجوری فقط هپروت بودن اخرشم هیچی به هیچی یه مشت اطلاعات عمومی در مورد پذیرش در مورد کشور و دانشگاه ها داشتن ولی اینقدر وقت نگذاشتن زبانشون رو خوب بخونن و بقیه ماجرا خودتون بهتر میدونید

چهارم شاید این بیخودی بیاد به نظر بقیه ولی به نظر من مهمه اینکه فضای خونواده رو کامل تحت جریان بگذارید و باهاشون صحبت کنید من خودم شاید چهار سال دیگه بعد اتمام ارشد و سربازی و یکی دوبار تلاش برای پذیرش بتونم برم ولی از همین الان به صورت خلاصه خونواده رو مطلع کردم که چنین تصمیمی دارم برای اینده شاید مسخره به نظر بیاد ولی اگر بخواید بدون نگرانی شدید در سال اخر رفتن از طرف خونواده مواجه نشید این بهترین کار خیلی ها که رفتن قبل رفتن این توصیه رو بهم کردن و پشیمون بودن که دیر خانواده رو در جریان قضیه گذاشتن چون هضم این قضبه بخصوص برای خانواده ایرانی که خیلی نزدیکترن بهم خیلی سخته که بچه شون برای چند سال باید تنها در کشور دیگه زندگی کنه پس مطمئن باشید گفتنش رو برای سال اخر موقع کار های ارتباط با اساتید و ازمون دادن هاتون نباشه که بیش از حد باعث تنش برای شما میشه و روحی خیلی اذیت میشید همه خانواده و زود گفتن هم فرصت ارامش و دید واقعگرایانه بهشون میده بخصوص برای پدر مادری که سنشون بالا هستش.

پنجمم که واضحه طبق معمول از نظر اکادمیک خودتون رو بروز کنید و مقاله نوشتن و یادگیری نرم افزار های معمول که ایشا... ارشد با همشون اشنا میشید جای نگرانی نیست دوستانیم که ارشدن زود باشن و یادبگیرن واقعا زشته فصل 4 پایان نامه تو رو یکی دیگه برات درست کنه بعد صحبت از اپلای بکنی!

نکته مهم برای دوستانی که میان اینجا هی میپرسند مدرک مربیگری دارم و چند ساله مربیم و ... این رو بگم که تاثیری در پذیرش نداره اقا جان چندبار دوستان اینجا بگن مقطع تحصیلات تکمیلی که جای مربیگری نیست شما دارید کار تحقیقاتی میکنید و با داشتن چند مربیگری هم scholarship ورزشی بهتون نمیدن فقط برای کسانی که دانشجوی رشته تربیت بدنی بود یه تاثیری داره که احتمالا داخل campus دانشگاه بشه بهشون کار دانشجویی بدن اونم کلی دردسر داره. پس نه برادر شمایی که رفتی هیئت یه ازمون کتبی گرفتن ازتون و یه عملی و بعد یک ماه کارتتون صادر شد و یه پولی دادید و چند سالم تجربی یه باشگاه گرفتی و اموزش دادید هیچ به درد نمیخوره این کارت ده کیلومتر این طرف مرز ایران پس بیخیال بشید از طریق مهاجرتی برید بعد اونجا certificate مورد نظرتون رو بگیرد چون مال ایران اصلا به درد نمیخوره و مجوز کلاس گذاشتنم بهتون نمیدن اگرم که غیر ممکنه بتونید کلاس بگذارید کسی کلاس مربی بدون certificate معتبر اون کشور نمیاد مطمئن باشید مردم بچه شون رو نمیفرستن باشگاه مثل ایران. پس غیر تربیت بدنی ها بیخیال این مدرک مربیگریی که دارید بشید کم سوال کنید شما مهاجرتی برید رزومه ای و بیمه کاری که دارید رو ببرید فقط برای سرعت گرفتن کار مهاجرتون فقط.

البته این رو به صورت Bold بگم همه کار هایی که ایران کردید رو در رزمه ذکر کنید این خیلی مهمه و نشون دهنده فعال بودنتون و کار بلدبودنتون میکنه دوستانی که اپلای میکنن پس مهمه ذکر کنید برید توی فروم cv بهتر توضیح دادن بچه ها

اخرم اینکه موفق باشید و تلاشتون رو بکنید بچه های تربیت بدنی حقشونه که برند چون واقعا بهایی به این اطلاعات ارزشمندی که ماها داریم داده نمیشه!

Junior Member

ببخشيد چطوري سوالم رو مطرح كنم تو اين انجمن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsayi22 نمایش پست ها
    ببخشيد چطوري سوالم رو مطرح كنم تو اين انجمن؟؟
    قوانین خاصی برای نحوه پست گذاشتن در این موضوع ذکر نشده (مثل یکسری از موضوعات نیست مثلا موضوع انجمن شانس پذیرش در دانشگاه ها )، هر جوری مایل هستید سوالتون رو مطرح کنید حتما یکی از بچه های وارد به موضوع لطف میکنند جواب میدن البته اینجا یکم دیر به دیر بچه ها میان پس باید صبور باشید تا جوابتون رو بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

نقل قول نوشته اصلی توسط Yekta19977 نمایش پست ها
    سلام من کارشناسیم میخاستم بدونم امکانش هست برای ارشد بورس بگیرم اگر معدل A باشم و زبانم خوب باشه؟
    بستگی داره برای کجا میخواید اپلای کنید. معدلتون چنده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3663 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز. من كارشناسي ارشد گرايش اسيب شناسي ورزشي و حركات اصلاحي دارم. دارم رو مقاله هام كار ميكنم
    روزكه هم كار مديريتي كردم و ٢ سال رئيس هيئت بسكتبال شهرمون هستم حالا نميدونم اينا تاثير داره يا نه. اما متاسفانه فعلا مدرك زبان ندارم. كسي ميتونه كمكم كنه كه چه جوري ميتونم براي بورس در مقطع دكترا اقدام كنم. ممنونم
    دوست عزیز هر موقع مدرک زبان رو گرفتین اونوقت به فکر بورس باشید. شما برای اقدام به دریافت بورس باید مدارکتون رو برای دانشگاه مد نظر یا موسسه مورد نظر بفرستید که مدرک زبان هم جزئ ازونا باید باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)