صفحه 29 از 31 نخستنخست ... 19202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

سلام دوستان.

من یه شرایط پیچیده دارم و میخوام تو 28-29 سالگی استارت تحصیل رشته علوم ورزشی یا رشته های مرتبط رو بزنم و بعد از گذروندن این پروسه برای دوره مربیگری فوتبال اقدام کنم.

من مدرک کارشناسی معماری و مدرک معادل مدیریت MBA دارم و رشته های تحصیلی قبلیم هیچ ربطی به این رشته نداره.

بعد از چندین سال میخوام برم رشته و در ادامه حرفه ای که واقعا عاشقشم.

میخواستم ازتون بپرسم راهی برای شروع تحصیل تو این رشته و این سن هست؟کدوم کشور رو پیشنهاد میدین؟امکانش هست که دوره کارشناسی علوم ورزشی و ... 2-3 ساله باشه و سریعتر برای دوره های 4 ساله مربیگری اقدام کرد؟

پیشاپیش تشکر بابت پاسخگوییتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redman1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من یه شرایط پیچیده دارم و میخوام تو 28-29 سالگی استارت تحصیل رشته علوم ورزشی یا رشته های مرتبط رو بزنم و بعد از گذروندن این پروسه برای دوره مربیگری فوتبال اقدام کنم.

من مدرک کارشناسی معماری و مدرک معادل مدیریت MBA دارم و رشته های تحصیلی قبلیم هیچ ربطی به این رشته نداره.

میخواستم ازتون بپرسم راهی برای شروع تحصیل تو این رشته و این سن هست؟کدوم کشور رو پیشنهاد میدین؟امکانش هست که دوره کارشناسی علوم ورزشی و ... 2-3 ساله باشه و سریعتر برای دوره های 4 ساله مربیگری اقدام کرد؟

سلام
    (این نظر بنده هستش و هیچ مسئولیتی هم در قبال تغییر تصمیم و یا ادامه تصمیم فعلی شما برعهده نمیگیرم)

اگر پست قبلی من رو صفحه پیش میخوندید بهتر بود!
    این جوری که از صحبت شما من متوجه میشم اینکه شما بیشتر دوست داری مربی بشی تا بخوای درس بخونی چون تربیت بدنی همش که مربیگری گرفتن و عملی نیست من خودم دوره لیسانس 34 واحد عملی داشتم و 100 واحد تئوری پس انتظار چیز عجیبی نباشید علم علوم ورزشی خیلی پیچیده تر از اونیکه شما فکر میکنید همینجوری یه لیسانس بگیرم و ادامه تحصیل برم خارج برای فوق ، باید واقعا حوصله و تلاش زیادی داشته باشید اگر میخواید برید خارج از کشور تحصیل دیگه قضیه و بحث این رشته در تحصیلات تکمیلی میشه کلا تحقیقات علمی در مورد بدن انسان در هنگام ورزش یا بیماری ها و یا بازتوانی ها یا روانشناسی و یا مدیریتی و در حیطه اون چیزی که بقیه تصور میکنند همون واحد عملی و... هستش خارج میشه و شدت این قضیه در تحصیل خارج از کشور بیشتر و بیشتر از داخل ایران هستش. با توجه به اینکه شما لیسانس غیر مرتبط دارید و دنبال حرفه مربیگری هستید نه تحصیلی و تحقیقاتی ، من ادامه تحصیل اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم ، از سن شما معلومه که احتمالا سربازی رفتید (اگر نرفتید برید 18 ماه بهتره نه 4 سال علافی لیسانس) و برای توی اون مدت درجات مربیگری مثلا فوتبال خودتون رو ارتقاء بدید داوری هم بغلش بگیرید بعد از اینها برای مهاجرت به کشورهای مورد نظرتون اقدام کنید نه تحصیل در اونها که اگر تحصیلی برید به امیدکار کردن حداقل برای ارشدم برید 2 الی 3 سال عملا اجازه هیچ کاری ندارید و کلا هم فرصت نمیکنید کاری کنید و باید درستون رو تموم کنید و بعد پیگیر اقامت در اون کشور باشید و..... ، پس گزینه ای که من پیشنهاد میکنم درست کردن رزومه و مدارک خوب در مورد حرفه ای که میخواید داشته باشید و از همین الان به فکر مهاجرت برای اقامت به کشور مقصد و دوباره گرفتن certificate های معتبر همون کشور در حرفه ای که میخواید ادامه بدید و ورود به بازار کار که عملا با مهاجرت این امکان پذیره در حالی که ویزای تحصیلی امکان کار به شما داده نمیشه در اکثر کشور ها مگر بعضی ها که پاروقت هستش و اصلا جوابگو هیچ چیزی و حرفه ای نیست و از درس خوندن و... هم تا حدی اختلال ایجاد میکنه.

اما اگر منظورتون واقعا تحصیل و درس خوندن هستش که امیدوارم در این راستا هم موفق باشید شما میتونید شما حتی با داشتن لیسانس غیر مرتبط ایران فوق لیسانس تربیت بدنی قبول بشید و علم خودتون در زمینه مورد علاقه تون افزایش بدید و مقالات و... معتبری رو با کمک اساتید در دانشگاه به چاپ برسونید و با معدل و رزومه خوب دوره فوق لیسانس وجود مدرک لیسانس غیرمرتبط رو جبران کنید و برای دکترا یا ارشد مجدد در خارج از کشور اقدام فرمایید انشا... موفق باشید

سلام. من فوق لیسانس تربیت بدنی دارم و می خوام برای فوق مجدد ایتالیا دانشگاه بولونیا رشته فرهنگ سلامت و ورزش اقدام کنم. از دوستان کسی هست که اطلاعاتی راجب این دانشگاه و این رشته بهم بده؟ اینکه بازار کارش در اروپا بخصوص ایتالیا به چ صورت هست؟ و اینکه ایتالیا انتخاب مناسبی هست؟ چون الیتالیا بورس استانی دارن من این کشور انتخاب کردم.و اینکه من که فوق تربیت بدنی دارم غیر از تربیت بدنی چه رشته های دیگ ای می تونم انتخاب کنم که داخلش موفق باشم؟ چون تنها یک دانشگاه ایتالیا هست که رشته نزدیک به تربیت بدنی داره و می خوام انتخاب های دیگ ای هم داشته باشم. و در اخر بهتر که من برای فوق مجدد اقدام کنم یا با این رزومه شانسی برای دکترا دارم؟
    معدل فوق لیسانسم۱۸:۲۴.معدل کارشناسی17:5. چهار تا همایش داخلی و دو مقاله علمی پژوهشی، در حال گذراندن کلاس های ایلتس که تا عید به احتمال زیاد نمره ۶ یا ۶:۵ می گیرم. و هر دو مقطع دانشگاه ازاد بودم. ممنون از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

من پیشنهاد میکنم تا فوق لیسانس، ایران بمونی و برای دکترا از ایران بری. هزینه های زندگی خارج از ایران بالاست و امکان کار برای دانشجوی خارجی خیلی خیلی کمتر. دکتری معمولا در بیشتر دانشگاه ها، انگلیسیه و راحت تر میشه کار پژوهشی رو انجام داد. میتونی از پیش زمینه های رشته ایت هم برای جهت دادن به کار پژوهشی استفاده کنی. تو این مدت هم زبانت رو قوی کن و مدرک زبان بگیر. با استادها در تماس باش و تو کار های پژوهشی باهاشون همکاری کن. مدارک مربی گری و داوری رو هم بگیر. این کار هارو که انجام بدی، شانست برای گرفتن بورس دکتری بیشتر میشه و میتونی با خیال راحت تر به کارهای دیگه مثل گرفتن مدارک مربی گری بپردازی. کار نشد نداره!

نقل قول نوشته اصلی توسط redman1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

Junior Member

سلام
    میشه لطفا کمکم کنید برای گرفتن جواب سوالم
    من میخوام برا مقطع ارشد از دانشگاه های خارجی پذیرش و بورسیه بگیرم
    هدفم هم توی آسیا کشورهای کره و چین هستن و توی اروپا و آمریکا کشورهای آلمان و کانادا و هلند و آمریکا
    شرایطمم اینجوریه ک سال آخر رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران با معدل 16 هستم... نمره آیلتس 8 دارم... و دوتا مقاله آی اس آی هم دارم... چندتا مدرک مربی گری توی رشته های ورزشی پینگ پنگ و شنا و یه سری رشته های دیگه هم دارم و سابقه مربی گری توی این رشته ها از طرف آموزش و پرورش و دانشگاه تهران هم دارم... یه مدت هم TA پینگ پنگ توی دانشگاه خودم بودم... سابقه کاریی توی مطب پزشکی ورزشی هم دارم
    میشه کمکم کنید بدونم چقدر شانس گرفتن پذیرش و فاند رو دارم؟؟
    ممنون میشم جوابمو بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

نقل قول نوشته اصلی توسط khatere74 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفا کمکم کنید برای گرفتن جواب سوالم
    من میخوام برا مقطع ارشد از دانشگاه های خارجی پذیرش و بورسیه بگیرم
    هدفم هم توی آسیا کشورهای کره و چین هستن و توی اروپا و آمریکا کشورهای آلمان و کانادا و هلند و آمریکا
    شرایطمم اینجوریه ک سال آخر رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران با معدل 16 هستم... نمره آیلتس 8 دارم... و دوتا مقاله آی اس آی هم دارم... چندتا مدرک مربی گری توی رشته های ورزشی پینگ پنگ و شنا و یه سری رشته های دیگه هم دارم و سابقه مربی گری توی این رشته ها از طرف آموزش و پرورش و دانشگاه تهران هم دارم... یه مدت هم TA پینگ پنگ توی دانشگاه خودم بودم... سابقه کاریی توی مطب پزشکی ورزشی هم دارم
    میشه کمکم کنید بدونم چقدر شانس گرفتن پذیرش و فاند رو دارم؟؟
    ممنون میشم جوابمو بدید
    المان که شانس پذیرشتون حتمی هست ولی مشکل اینجاست الان وقت سفارت بگیرید 2 سال دیگه تازه نوبتتون میشه

Junior Member

سلام روزتون بخیر
    من سال اخر رشته تربیت بدنیم هنوز اطلاعاتی در مورد کنکور و تراز و داوطلبای این رشته نتونستم پیدا کنم اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمکم کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

نقل قول نوشته اصلی توسط Ftmh__msh نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر
    من سال اخر رشته تربیت بدنیم هنوز اطلاعاتی در مورد کنکور و تراز و داوطلبای این رشته نتونستم پیدا کنم اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمکم کنه
    منظورتون دقیقا چی هست؟

سلام به همگی
    اگه امکانش هس راهنماییم کنید
    من امسال رشته تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان قبول شدم ولی از الان میخوام تلاش کنم واسه بورس شدن بتونم اپلای بگیرم
    میخوام ببینم از کسایی که تجربه دارن چه کارهایی انجام بدم تا به نتیجه برسم
    یه سوال دیگه هم اینه که میشه تو مقطع ارشد بورس تحصیلی گرفت از اون کشور یا خیر؟
    ممنون
    ویرایش توسط Alirezamsi : January 24th, 2019 در ساعت 02:55 PM

مگه دانشگاه فرهنگیان تعهد چند ساله نداره؟؟؟ ایا میتونید تعهد رو بخرین ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)