صفحه 3 از 31 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.p.h.spring نمایش پست ها
    میشود پست بزنم؟
    منظورتون از اينكه ميشه پست بزنم چيه؟

جناب اميد من كه فعلا فقط دارم زبان مي خونم و مقاله هامو كامل مي كنم. 4 تا مقاله ميشه. همشون هم به اميد isi , و با كمك استادا. يه كتاب هم ترجمه كردم كه اگه خدا بخواد تا اپلاي به چاپ برسونيم. ديگه نمي دونم آيا مي تونم كار جديدي براي مقاله شروع كنم يا نه؟ ولي امتحان تافل رو تا شهريور 90 ميدم. واسه دانشگاه ها هم هنوز با هيچ دانشگاه يا استادي مكاتبه نكردم. گذاشتم واسه شهريور كه هم زبانم خوب بشه كه واسه مكالمه هم اگه لازم شد مشكلي نداشته باشم و هم اينكه جواب مقاله هام هم بياد. موضوع اينه كه من متاهلم و هر جا بخوام برم بايد شرايط كار همسرم و زبان انگليسي و نه زبان ديگه اي رو هم در نظر بگيرم. به جز كانادا و آمريكا و استراليا و نيوزيلند در جريان جاي ديگه اي نيستم. اگه بتونيد لينك مفيدي بذاريد كه به دردم بخوره ممنون ميشم.
    good luck

Junior Member

با سلام به همه عزیزان. منم فوق لیسانس فیزیولوژی ورزشی از دانشگاه دولتی رو دارم.جزء استعدادهای درخشان و مقالات بین المللی و ملی دارم.منم واسه بورس برای استرالیا می خوام اقدام کنم. ولی متوجه شدم که برای ورزشکاران حرفه ای بورس ورزشی هم وجود داره.من مقام های آسیایی، بین المللی و کشوری رو دارم. چندین عناوین مربیگری درجه 3 رو هم دارم. میشه اطلاعات بیشتری در مورد بورس ورزشی اگه کسی داشت در اختیار من قرار بده.با تشکر..

سلام من رشته تربیت بدنی ام . لیسانس و فو ق ام را تقریبا با معدل 17/30 تو دانشگاه دولتی تو تهران گذرانده ام. نمره تافل ام هم 557 شده . فقط یه پوستر تو همایش داخلی داشته ام .
    فعلا نمیدونم کجا پذیرش بگیرم . به نظرتون کجا برا تحصیل بهتره؟ و آیا :کانادا بهتره یا آمریکا برای تحصیل و زندگی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maghaei نمایش پست ها
    با سلام به همه عزیزان. منم فوق لیسانس فیزیولوژی ورزشی از دانشگاه دولتی رو دارم.جزء استعدادهای درخشان و مقالات بین المللی و ملی دارم.منم واسه بورس برای استرالیا می خوام اقدام کنم. ولی متوجه شدم که برای ورزشکاران حرفه ای بورس ورزشی هم وجود داره.من مقام های آسیایی، بین المللی و کشوری رو دارم. چندین عناوین مربیگری درجه 3 رو هم دارم. میشه اطلاعات بیشتری در مورد بورس ورزشی اگه کسی داشت در اختیار من قرار بده.با تشکر..
    اگه معدل شما هم خوب باشه و با توجه به اينكه مقالات بين المللي داريد و البته با توجه به تعدادشون حتي اگه بورس ورزشي هم نگيريد مي تونيد با نوشتن يه رزومه خوب از كانال هاي ديگه اي هم بورس بگيريد. با اين وجود من فكر مي كنم بهترين كار جستجوي لاتين در همين گوگل خودمونه.
    من لينك يه دانشگاه استراليايي رو كه به ورزشكاراي حرفه اي مزاياي پذيرش خاص مي داد رو تو صفحات قبل گذاشتم . احتمالا همون دانشگاه براي اعطاي بورس هم به اين دسته افراد منابعي داشته باشه. تو خود سايت دانشگاه مي تونيد بگرديد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimi89 نمایش پست ها
    سلام من رشته تربیت بدنی ام . لیسانس و فو ق ام را تقریبا با معدل 17/30 تو دانشگاه دولتی تو تهران گذرانده ام. نمره تافل ام هم 557 شده . فقط یه پوستر تو همایش داخلی داشته ام .
    فعلا نمیدونم کجا پذیرش بگیرم . به نظرتون کجا برا تحصیل بهتره؟ و آیا :کانادا بهتره یا آمریکا برای تحصیل و زندگی؟
    معدل و نمره زبان تون به نظر خوبه . ولي بستگي داره كه با هزينه خودتون ميخواهيد بريد يا اينكه نه؟ اگه با هزينه خودتون: بهتره بريد فروم زندگي و تحصيل در كانادا و آمريكا رو دقيق مطالعه كنيد اگه نه بدون مقاله isi بورس گرفتن يه مقدار مشكله از اين دو جا. رو كشورهاي اروپايي مثل نروژ و آلمان هم كار كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    سلام

کسی رنکینگی از دانشگاه ها- مربوط به تربیت بدنی نداره؟
    من رنكينگ رو ندارم ولي يه سايت خوب پيدا كردم كه ليست تمام دانشگاه هاي دنيا كه رشته تربيت بدني رو دارند توش آورده. اين سايت مخصوص رشته تربيت بدنيه.
    http://www.sirc.ca/online_resources/...est_physed.cfm
    فوق العاده ست!

سلام دوستان من قصدم گرفتن مدرک دکترا و کار و اقامت دائم در آمریکا یا آلمانه ولی نمی دونم دکترا رو ایران بگیرم و تقاضای کار و اقامت تو این کشورا بدم بهتره یا نه برم همون جا دکترا بخونم و در پی پیدا کردن کار بر بیام بهتره؟ یه سوال دیگه هم اینکه اگه کسی فول فاند بگیره چقدر احتمال داره که بتونه تو اون کشور استخدام و رزیدنت بشه؟
    با تشکر از همه

Junior Member Aliemami آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical education isfahan university

با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم از امشب من به جمع این سایت پیوستم

بنده در حال خواندن لیسانس هستم و دو ترم دیگه دارم. معدلم هم حدود 17.6 هست و جزو 3 رتبه اول هستم که احتمالا بدون کنکور میتونند توی دانشگاه خود ارشد بخونن که من دانشگاه اصفهان هستم.
    پیشنهاد یکی از دوستانم که ارشد آسیب داره و بسیار فعاله به من این بود که اگر میتوانم برای ارشد پذیرش بگیرم بسیار راحت ترم ازین که ارشد رو ایران بخونم و بعدا برای دکترا اقدام کنم. خواستم نظر شما رو بدونم
    من مشکل خروج از کشور ندارم و پاسپورت دارم.هزینه هام رو هم فکر میکنم بتونم تقبل کنم در صورتی که کمک هزینه ای وجود نداشته باشه که فکر میکنم همین طوره ! درسته؟ نظرم هم گرایش آسیب شناسی هست.
    نظرم روی کشور کانادا و شهر thunder bay هست. چون اونجا آشنایی دارم که 20 سال زندگی کرده البته موقتا تا چند سال پیش خودمون ایران اومده با خانواده اش تا مشکلات تعهدش به وزارت علوم حل بشه و برگرده.حال نه اینکه روی این آشنا حسابی باز کنم نه فقط در همین حد که راجه به این شهر بعدا میتونه بهم مشاوره بده.

حالا من باید بگردم و ببینم که که تربیت بدنی برای ارشد کدوم دانشگاه ها دارند و چه رتبه ای دارند اگر اطلاعاتی دارید کمکم کنید.

یه سوال دیگه من باید مدرک آیلتس بگیرم؟من سوالاتم رو bold میکنم.

باتشکر

Unhappy پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

سلام به همگي. من خيلي ناراحتم.
    من خيلي برنامه ريزي كردم تا يه رزومه خوب واسه خودم درست كنم و تصميم گرفته بودم واسه اين كار هر چقدر لازمه وقت بذارم. سه چهار تا كار پژوهشي و ترجمه دو سوم يك كتاب قطور با يكي از استاداي خوب دانشگاه تهران. ولي الان واقعا عصبي شدم. چون من همه كاراي مرتبط با خودم و حتي بيشتر رو انجام دادم ولي امان از بي مسئوليتي ديگران. هر كسي دنبال كار خودشه و حالا كه تمام اين كارا نزديك به اتمامه استاد محترم و دوست عزيز ول كردن و به برنامه هاي ديگه خودشون چسبيدن. انگار نه انگار كه آينده من به اين رزومه بستگي داره. الان خيلي حالم بده. ددلاين ژانويه است و من هنوز به خاطر رديف نشدن رزومه م با هيچ استادي مكاتبه نكردم. بدون گرفتن بورس هم كه امكان رفتن ندارم. جدا از اينكه برنامه هام اصلا اون جوري كه برنامه ريزي كردم به نظر پيش نميره و از اين بابت خيلي دلگيرم فكر كنم به جاي اينكه وقتمو براي منتظر ديگران شدن تلف كنم يا يه سال ديگه صبر كنم يا خداي نكرده دلسرد بشم بايد به يه جاي ديگه تو مايه هاي مالزي و ... فكر كنم. در حال حاضر سالي دو سه بار سايت جذب هيئت علمي فراخوان ميزنه. با پذيرش مالزي هم ميشه به راحتي تو جذب بورسيه هاي دكترا شركت كرد. پس چرا وقتمو تلف كنم؟ نظر شما چيه؟

جناب aliemami عزيز به ايميلتون جواب دادم. اگه سئوال ديگه اي داريد همين جا بپرسيد بهتره. مطمئن نيستم بتونم كمك تون كنم ولي شايد سئوال شما سئوال فرد ديگه اي هم باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)