صفحه 4 از 31 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    • master of science in sport physiology,

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

سلام
    میشه لطفا بگید واسه رشته تربیت بدنی کانادا بهتره یا امریکا؟من سه تا مقاله ISC و یدونه ISI دارم.سخنرانی اینا هم دارم. و معدل ارشو کارشناسیم هم بالای 18 و دانشگاه دولتی بوده. به نظرتون میتونم فاند بگیرم؟اصلا شرایطم خوبه واسه تحصیل اونجاها؟

Junior Member

سلام من کارشناس ارشد مدیریت ورزشی هستم و پایان نامم هم راجع به مدیریت بوده ولی خوب تو جامعه ورزشی. کسی هست که بدونه آیا من میتونم تو رشته human resourse management برای دکتری تقاضا بدم یعنی ورزشی توش نباشه. لطفا کمکم کنید

Junior Member

حالا این همه این جا حرف زدین کسی از شماها هم تونست پذیرش بگیره یانه؟؟البته بعید میدونم چون دانشگاه های خارجی رشته تربیت بدنی ایرانو زیاد قبول ندارن وقتی تو خود ایران این رشته رو به عنوان رشته ای که کسی که هیچ رشته ای قبول نشده میره نگاه میکنن معلومه سطح دانشگاه ها هم پایینه و هیچ جا قبولش ندارن.اگر کسی تونسته پذیرش بگیره یه ندا بده چند تا سوال دارم ازش.ولی من مطیمنم چیزی که ما به عنوان تربیت بدنی اینجا میخونیم حتی تو مقطع لیسانس زمین تا اسمون با انچه توی کشورای دیگست فرق میکنه.اینجا همین طور الکی برای خالی نبودن عریضه یه 30 الی 40 واحد درسای عملی که هیچ جا بدردت نمیخورن بت میدن مثل فوتبال و بسکتبال که اگر کسی رشته تخصصیش این ورزشا نباشه هیچ فایده و سودیم براش نداره مگر تو 16 جلسه میشه چی گرفت.ای بابا دلم خیلی پره هر جا هم برای کار میری میگن کارت مربیگری میخوان اگر میدونستم وضع به این صورته به جای این که 3 سال عمرمو بذارم لیسانس تربیت بدنی بگیرم میرفتم تو مدت زمان خیلی کمتری کلی کارت مربیگری جمع میکردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza6 نمایش پست ها
    حالا این همه این جا حرف زدین کسی از شماها هم تونست پذیرش بگیره یانه؟؟البته بعید میدونم چون دانشگاه های خارجی رشته تربیت بدنی ایرانو زیاد قبول ندارن وقتی تو خود ایران این رشته رو به عنوان رشته ای که کسی که هیچ رشته ای قبول نشده میره نگاه میکنن معلومه سطح دانشگاه ها هم پایینه و هیچ جا قبولش ندارن.اگر کسی تونسته پذیرش بگیره یه ندا بده چند تا سوال دارم ازش.ولی من مطیمنم چیزی که ما به عنوان تربیت بدنی اینجا میخونیم حتی تو مقطع لیسانس زمین تا اسمون با انچه توی کشورای دیگست فرق میکنه.اینجا همین طور الکی برای خالی نبودن عریضه یه 30 الی 40 واحد درسای عملی که هیچ جا بدردت نمیخورن بت میدن مثل فوتبال و بسکتبال که اگر کسی رشته تخصصیش این ورزشا نباشه هیچ فایده و سودیم براش نداره مگر تو 16 جلسه میشه چی گرفت.ای بابا دلم خیلی پره هر جا هم برای کار میری میگن کارت مربیگری میخوان اگر میدونستم وضع به این صورته به جای این که 3 سال عمرمو بذارم لیسانس تربیت بدنی بگیرم میرفتم تو مدت زمان خیلی کمتری کلی کارت مربیگری جمع میکردم.
    از کی تا حالا تربیت بدنی شده رشته ای که هر کی جای دیگه قبول نمیشه میره سمتش !؟
    قبول داشتن یا نداشتن کشورای دیگم بستگی به رزومه هر کس داره که چی تو چنته داره,دوست خوده من که تو کارشناسی هم دانشگاه بودیم ارشد از دانشگاه ازاد تهران (علوم تحقیقات) گرفت الان داره وست ویرجینیا دکترا می خونه ,سوالیم داری تا حدودی باهاش در تماسم که برات بپرسم.

جناب morteza با اين اعتماد به نفسي كه تو داري حتم بدون كه خارج كه هيچي همين داخل هم كاري نمي توني بكني.
    لااقل 3 تا از دوستاي من خارج از كشور تو مقطع دكترا دارن درس مي خونن. كانادا-استراليا و يكي هم هند. در ضمن رشته ما از محبوب ترين رشته هاست. الان كه خيلي ها با چه سختي از رشته هاي ديگه دارن ميان تربيت بدني. قدر خودتو بدون.
    اگه مشكل شما كارت مربيگريه بايد از اول به فكر مي بودي و تو رشته هايي كه دوست داشتي كارت مي گرفتي. اگر هم ناراحتي كه چرا ليسانس گرفتي كه بايد گفت جاي شما تو اين فروم نيست.

سلام به همگي
    من تصميم خودمو گرفتم. به جاي از دست دادن زمان و اپلاي واسه سال ديگه و به جاي اقدام واسه مالزي يا هند من دانشگاه بين الملل داخل رو انتخاب كردم. كل دوره 30 تومن درمياد و ترمي حدودا 3 تومن. ميشه اميدوار بود كه وسطاي دوره استخدام هم بشم. ساير دانشجوهاي تربيت بدني بين الملل كه مي شناسم همون ترماي اول يا دوم استخدام شدن. البته بدون بورس مالي.

Junior Member

سلام
    دانشگاه بين الملل داخل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بیشتر توضیح بده لطفا. کجاست؟
    چطور دانشجو میگیره؟
    گرایشها؟
    سایت ؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم 6 کارشناسی ام.معدلم 18.80 و استعداد درخشان دانشگاه محسوب میشم که بدون کنکور میتونم ارشد همینجا بخونم.
    می خوام واسه ی کارشناسی ارشد کانادا اقدام کنم و حتما بورس بگیرم.
    زبانم خوبه ولی هنوز واسه مدرک گرفتن اقدام نکردم.
    ورزش حرفه ایم در حد کشوری بوده البته به دلیل محدودیت های قانونی
    مدرک داوری بین المللی درجه 4 دارم و مربیگری 2تا رشته درجه 3 و دو رشته درجه 2
    می خوام بیومکانیک ادامه بدم چون قبلا 5 ترم دانشجوی فیزیک بودم و مکانیکم خیلی خوبه
    تازه دارم شروع می کنم به مقاله نوشتن البته تو این کار هیچ مانعی ندارم و چون بچه های کارشناسی معمولا مقاله ندارن فکر می کنم کار من راحت تره
    می خوام بدونم بهترین دانشگاه هایی که می تونم اقدام کنم کدومن؟
    اگه کانادا نشد بقیه جاها برام فرقی نداره.
    امیدوارم همه کسایی که می خوان اپلای بگیرن موفق بشن.... + خودم

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

دانشگاه پورتو پرتغال یک مرکز پیشرفته بیومکانیک ورزشی داره که خیلی فعال هست. اگه به ترکیب کردن بیومکانیک و شنا و بیو انرژی فک میکنی، اینجا دانشگاه بسیار عالی ای واسه ادامه تحصیل هست. زبان بگیر و مشکل مالی رو حل کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط reyman نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم 6 کارشناسی ام.معدلم 18.80 و استعداد درخشان دانشگاه محسوب میشم که بدون کنکور میتونم ارشد همینجا بخونم.
    می خوام واسه ی کارشناسی ارشد کانادا اقدام کنم و حتما بورس بگیرم.
    زبانم خوبه ولی هنوز واسه مدرک گرفتن اقدام نکردم.
    ورزش حرفه ایم در حد کشوری بوده البته به دلیل محدودیت های قانونی
    مدرک داوری بین المللی درجه 4 دارم و مربیگری 2تا رشته درجه 3 و دو رشته درجه 2
    می خوام بیومکانیک ادامه بدم چون قبلا 5 ترم دانشجوی فیزیک بودم و مکانیکم خیلی خوبه
    تازه دارم شروع می کنم به مقاله نوشتن البته تو این کار هیچ مانعی ندارم و چون بچه های کارشناسی معمولا مقاله ندارن فکر می کنم کار من راحت تره
    می خوام بدونم بهترین دانشگاه هایی که می تونم اقدام کنم کدومن؟
    اگه کانادا نشد بقیه جاها برام فرقی نداره.
    امیدوارم همه کسایی که می خوان اپلای بگیرن موفق بشن.... + خودم

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

اشکال شما اینه که فکر میکنی ترجمه کتاب جزء کارای پژوهشی حساب میشه. به غیر از ایران، کسی دیگه تو این وسعت کتاب ترجمه نمیکنه. به جای اینکه با استاد مکاتبه کنی و ببینی شرایط اونا چیه، چسبیدی به ترجمه کتاب یکی دیگه. بعد هم میگی یکی از استاد های خوب دانشگاه تهران داره کمکت میکنه. ترجمه ام مگه کمک میخواد؟ اینا کار مقاله که سخته رو ول میکنن، چون میدونن قبول نمیشن. میچسبن به ترجمه کتاب...

نقل قول نوشته اصلی توسط narges_phy_edu نمایش پست ها
    سلام به همگي. من خيلي ناراحتم.
    من خيلي برنامه ريزي كردم تا يه رزومه خوب واسه خودم درست كنم و تصميم گرفته بودم واسه اين كار هر چقدر لازمه وقت بذارم. سه چهار تا كار پژوهشي و ترجمه دو سوم يك كتاب قطور با يكي از استاداي خوب دانشگاه تهران. ولي الان واقعا عصبي شدم. چون من همه كاراي مرتبط با خودم و حتي بيشتر رو انجام دادم ولي امان از بي مسئوليتي ديگران. هر كسي دنبال كار خودشه و حالا كه تمام اين كارا نزديك به اتمامه استاد محترم و دوست عزيز ول كردن و به برنامه هاي ديگه خودشون چسبيدن. انگار نه انگار كه آينده من به اين رزومه بستگي داره. الان خيلي حالم بده. ددلاين ژانويه است و من هنوز به خاطر رديف نشدن رزومه م با هيچ استادي مكاتبه نكردم. بدون گرفتن بورس هم كه امكان رفتن ندارم. جدا از اينكه برنامه هام اصلا اون جوري كه برنامه ريزي كردم به نظر پيش نميره و از اين بابت خيلي دلگيرم فكر كنم به جاي اينكه وقتمو براي منتظر ديگران شدن تلف كنم يا يه سال ديگه صبر كنم يا خداي نكرده دلسرد بشم بايد به يه جاي ديگه تو مايه هاي مالزي و ... فكر كنم. در حال حاضر سالي دو سه بار سايت جذب هيئت علمي فراخوان ميزنه. با پذيرش مالزي هم ميشه به راحتي تو جذب بورسيه هاي دكترا شركت كرد. پس چرا وقتمو تلف كنم؟ نظر شما چيه؟
    ویرایش توسط qwertyuiop71944 : February 11th, 2012 در ساعت 06:20 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)