صفحه 6 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

سلام دوستان عزیز. اگه کسی در مورد چکونگی مکاتبه با اساتید دانشگاه های اروپا برای پذیرش گرفتن در مقطع دکتری تربیت بدنی اطلاعاتی داره ممنون میشم اگه بگه.

Junior Member

سلام دوستان من فارغ التحصیل لیسانس رشته تربیت بدنی دانشگاه بهشتی هستم با معدل 13 می خواستم برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس برای خارج از کشور (اروپا) اقدام کنم، فعلا مقاله یا کنفرانسی ندارم، امکان پرداخت شهریه دانشگاه هم تا حدی دارم می خواستم اگه امکان داره در مورد کشورها و دانشگاه هایی که شانس اخذ پذیرش دارم و مبلغ شهریه هاشون راهنماییم کنید، سپاسگذارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen006 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی ترم آخر لیسانس هستم تو دانشگاه دولتی. می خوام برای ارشد واسه دانشگاههای امریکا اقدان کنم. معدلم تا الان 17 هست و بازیکن تیم ملی جوانان بسکتبالم بودم الانم حرفه ای دارم بازی می کنم و به نظرتون شاسی دارم ؟ اگه بخوام اقدام کنم از کجا باید شروع کنم ؟
    این چیزا که گفتی ملاکه اونا نیست از نظر ورزشی فقط قهرمان های المپیکو قبول دارن و الا عضویت توی تیم نوجوانانو این جور چیزا ملاک اونا نیست شما بهتره فوقتو توی ایران بگیری و چند تا کار پژوهشیم بکنی بعدا اقدام کنی در ضمن روی امریکا اصلا حساب نکن که رشته های فنی و مهندسی و فارغالتحصیلای شریف و نمیگیره چه برسه به تربیت بدنی

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

میری تو سایت دانشگاه و اون برنامه رو پیدا میکنی
    بعد میری تو قسمتی استاد هاشون
    بعد زمینه تحقیقاتی استاد رو نگاه میکنی
    بعد دو سه تاشون که خیلی بهت نزدیک هستن رو انتخاب میکنی.
    بعد ایمیل میزنی و ابراز علاقه میکنی.
    تو همون ایمیل رزومه و ریز نمره هات رو بفرس
    مهم نیس که هنوز نمره هات کامل نشدن. فقط یه لیست درست کن و نمره ها و اسم واحد هارو بگونجون.
    نمونه رزومه رو میتونی با سرچ تو اینترنت به راحتی پیدا کنی.
    در یک زمان به بیشتر از یه استاد ایمیل نزن، چون معمولا استاده در مورد دانشجو های جدید باهم حرف میزنن (ما ایرانیا هم که گاو پیشونی سفیدیم). اگه بفهمن که همزمان به چندتاشون ایمیل زدی، این براشون توهین کننده میتونه باشه.
    معمولا اگه اون چیزی که میخوان نباشی، بهت میگن. اما اگه بعد از چند روز جوابی نگرفتی برو سراغ یه استاد دیگه.
    تو بعضی از دانشگاه ها باید با مسول برنامه تماس بگیرید و اون راهنمائی میکنه.
    استاد های بعضی از دانشگاه ها توقع دارن که استاد دانشگاه کنونی شما باهاشون تماس بگیره. یعنی اول استاد الان تون شما رو سفارش کنه.
    همه این گزینه هارو مد نظر داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط babakas نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. اگه کسی در مورد چکونگی مکاتبه با اساتید دانشگاه های اروپا برای پذیرش گرفتن در مقطع دکتری تربیت بدنی اطلاعاتی داره ممنون میشم اگه بگه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

اون ها مثل ایرانیا نیستن که براشون مهم نباشه. رزومه خودشونی ها رو اگه ببینید، میفهمید که کوچکترین کار های اجتماعی براشون مهم هست. ملک قبولی دانشگاه ربطی به رشته نداره. کیفیت دانشجو هست که اون رو واجد شرایط میکنه. زبان، نمره جی ار ای، مقاله و فکر مثبت همشون کمک میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza6 نمایش پست ها
    این چیزا که گفتی ملاکه اونا نیست از نظر ورزشی فقط قهرمان های المپیکو قبول دارن و الا عضویت توی تیم نوجوانانو این جور چیزا ملاک اونا نیست شما بهتره فوقتو توی ایران بگیری و چند تا کار پژوهشیم بکنی بعدا اقدام کنی در ضمن روی امریکا اصلا حساب نکن که رشته های فنی و مهندسی و فارغالتحصیلای شریف و نمیگیره چه برسه به تربیت بدنی

سلام بچه ها. نتایج دکترا اومد و رتبه من شد 33. آخرین رتبه مجاز 94 بود تو رفتار حرکتی. ولی فقط به یه دانشگاه برای مصاحبه معرفی شدم . اونم شبانه تربیت معلم مازاد بر ظرفیت که میگن نزدیک 50 تومن شهریه شه. منم نرفتم. اینم از یه سال درس خوندن...

درود دوستان عزیز ورزشکار... من مهندسی معماری خوندم و میخوام برای مستر معماری آمریکا اقدام کنم از اونجا که تو رشته ما فاند معمولا نیست و اگه باشه خیلی سخت و.... به نظر شما دوستان من میتونم از طریق کارت مربیگری ژیمناستیکم کمی اسکولارشیپ بگیرم؟؟؟؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید... ارنواز

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

فکر میکنم بورس ورزشی معمولا به ورزشکار ها تعلق میگیره. یعنی اینکه تو مسابقه های وارزهسی دانشگاهی و بین دانشگاهی شرکت کنی و اسم دانشگاه رو معروف کنی. فکر نمیکنم با داشتن کارت مربی گری شانسی باشه. چون معمولا اونجا هم بازار رقابت بازه و خیلی باید تاپ باشی که بتونی با استاندارد های اون رقابت کنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی

من رتبه 42 کنکور دکتری 91 آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی هستم و 81 نفر مجاز به انتخاب رشته شدند و من حتی به یک جا هم دعوت نشدم.رزومه من 6 تا مقاله علمی پژوهشی، یک کتاب تالیفی و 5 تا مقاله در همایش های ملی و بین المللی، برگزاری سمینارهای علمی، مقام های اول تا سوم کشوری رشته های ورزشی در بین دانشگاههای کشور، سابقه تدریس و معدل 85/16 در کارشناسی ارشد(با پایان نامه) می باشم.به دنبال بورسیه تحصیلی در دکتری از دانشگاههای معتبر هستم چون دیگه حوصله درس خوندنو ندارم خواهشا منو راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی و علوم ورزشی-فیزیولوژی

سلام.دوشست عزیز
    من کارشناسی ارشد ار دانشگاه آزاد. تربیت بدنی گرایش فیزیولوژی می خواستم برای ادامه تحصیل به خارج کشور برم.از نظر مالی مشکلی ندارم .چندین مدرک مربی گری بین المللی دارم .اگه ممکن راهنمایی می خواستم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)