صفحه 8 از 31 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

دایرکت پی اچ دی رو به کسی میدن که تو لیسانس یه کاری کرده باشه که حکم ارشد رو داشته باشه. استیپند رو به کسی میدن که بتونه جای استاد واقعا کار کنه. دانشجو هارو راهنمائی کنه، برگه هاشونو صحیح کنه.
    بورس بالا رو که سر علاقه شدید و دانش خوب و به روز نمیدن. تو امریکا هم علاوه بر آیلتس خوب، آزمون جی ار ای هم میخاد که اون هم گرفتنش واقعا سخته. خودت هم گفتی که آیلتس نگرفتی و داری "روش حساب باز میکنی". یکی دو تا کار پژوهشی رو کجا انجام دادی. مجله ایرانی یا مجله خارجی. استاده بهت میگه که نمونه نوشته ات رو براش بفرستی، اگه به فارسی باشه، چیکار میکنی؟ رنک علمی مجله ها چطوری بوده. اسم تو کجای مقاله است؟ اول، آخر؟ اساتید قوی که میگی کیا هستن؟ چند تا کتاب از خودشون نوشتن؟ چند تا مقاله علمی دادن؟ از کجا میدونی دانشت تو یه زمینه خوب و به روزه؟ مگه تو دانشگاه های ایران، علم به روزه؟ کدوم دانشگاهی؟ اون دانشگاه چند تا مجله مشترکه؟ نمیخوام بزنم تو سر ایران. اما از من تجربه، اولین کاری که آدم باید بکنه اینه که دست از رویا پردازی و غرور بکشه. به جاش تلاش کنه که گلیمشو از آب بکشه. به محض اینکه فکر کردی تو یه چیزی خوبی، بدون که نیستی. بعضی وقتا آدم میگه، من که همه نمره هام بیسته، لابد یه پخی هستم. فک نمیکنه که ممکنه همه چیو یاد نگرفته باشه.

Junior Member Elite100sprint آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sports Science and Physical Education

اگه آمریکا رویا پردازیه پس چرا پیشنهادش دادین؟
    IELTS رو 2 سال و نیم پیش بدون اینکه بخونم امتحان دادم 6 شدم. الان به نسبت خیلی زبانم بهتره و بی دلیل نگفتم رو بالای 7 حساب باز می کنم. GRE هم که خرخونیه!
    گفتم دارم 2تا کار پژوهشی انجام می دم، نگفتم تا سال دیگه دو تا ISI دارم! کسی که بالای 20تا ISI داشته باشه فکر می کنم استاد قوی محسوب میشه!
    اینی که شما هم گفتی رو خوب می دونم. هرچی بیشتر می خونم می فهمم چقدر چیزا هست که نمیدونم. من فقط سوال کردم شانس گرفتن بورس با رزومه زیر چقدره؟ نگفتم این الان رزومه منه و من پخی هستم!
    نیومدمم اینجا واسه کسایی که منو نمیشناسن و هیچوقت نمیبینن عقده گشایی کنم!
    مشکل اینجاست که ما خودمون رو دسته کم می گیریم همینه که وضعمون اینه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

امریکا رفتن اسمش هدفه. اینکه از بقیه بخوای که بهت بگن شانست چجوریه، اونم با رزومه خیالی، اینو بهش میگن رویاپردازی. حتا اگه اون هم رزومه ات باشه، کی میتونه واسه شانس تو یه عدد بگه؟
    مشکل اینجاست که هم دست کم گرفتن مشکله، هم غرور بیجا و دست بالا گرفتن.
    بچسب رزومه رو قوی کن. ما از خدامونه یکی مثه تو پیشرفت کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

کتاب research ethics in exercise, health and sports sciences نوشته Mike McNamee, Steve Oliver and Paul Wainwright کتاب خوبیه که با روش اخلاقی یک نویسنده یا مکتب علمی یا ادبی و یا هنری آشنا بشید. خیلی از اوقات ما چون با جو دانشگاه ها آشنا نیستیم، یه اشتباه های میکنیم که ممکن هست قابل جبران نباشند. چیزهائی که ممکنه تو ایران، خیلی پیش پا افتاده به نظر بیان، در خارج ممکنه خیلی توهین آمیز باشه. خواندن این کتاب رو پیشنهاد میکنم تا وقتی کارتون جور شد و رفتید اون ور، انرژی تون رو کامل بگذارد روی پژوهش تا مسائل پیش پا افتاده.

Junior Member

سلام کسی که رتبه زیر ده توی ازمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری داشته باشه این رتبه مثلا شما فرض بگیر گرایش فیزیولوژی این مورد جزو سوابق حساب میشه؟؟و برای گرفتن بورس دکتری و کلا پذیرش امتیاز حساب میشه یا مهم نیست؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elite100sprint نمایش پست ها
    اگه آمریکا رویا پردازیه پس چرا پیشنهادش دادین؟
    IELTS رو 2 سال و نیم پیش بدون اینکه بخونم امتحان دادم 6 شدم. الان به نسبت خیلی زبانم بهتره و بی دلیل نگفتم رو بالای 7 حساب باز می کنم. GRE هم که خرخونیه!
    گفتم دارم 2تا کار پژوهشی انجام می دم، نگفتم تا سال دیگه دو تا ISI دارم! کسی که بالای 20تا ISI داشته باشه فکر می کنم استاد قوی محسوب میشه!
    اینی که شما هم گفتی رو خوب می دونم. هرچی بیشتر می خونم می فهمم چقدر چیزا هست که نمیدونم. من فقط سوال کردم شانس گرفتن بورس با رزومه زیر چقدره؟ نگفتم این الان رزومه منه و من پخی هستم!
    نیومدمم اینجا واسه کسایی که منو نمیشناسن و هیچوقت نمیبینن عقده گشایی کنم!
    مشکل اینجاست که ما خودمون رو دسته کم می گیریم همینه که وضعمون اینه!
    داداش مشکل اینه که کلا رشته تربیت بدنی توی لیسانس واقعا هدف خاصیو دنبال نمیکنه والان کسایی میان این رشته که توی کنکور رشته دیگه ای رو نیاوردن و فقط میخواستن دولتی قبول شن و خودتم که میدونی نصف واحداش یه سری واحد عملیه که اصلا هیچ جا بدردت نمیخوره و فقط همین طوری یه سری واحد گذاشتن که پاس کنید اشکالام ازینجاست که توی مقطع لیسانس این رشته گرایش نداره و عمومیه و این شیوه ارایه رشته تربیت بدنی مال عهد بوقه الان همه دانشگاه های درست حسابی دنیا رشته تربیت بدنی کاملا توی مقطع لیسانس و حتی اردانی گرایشی شده و مثلا حتی نمیگن تربیت بدنی گرایش فیزیولوژی میگن فیزیولوژی ورزشی که کلا یه چیز جدایی ازین هست که ما تو ایران میبینیم و دانشجوها کلی مطالب به درد بخور تو زمینه تستهای امادگی جسمانی و ورزشیو فیزیوتراپی ورزشی مطالب کاربردی دارن نه مثل ما که فوتبال 1 فوتبال 2 تیم بکشیم مثل بچه دبستانیها فوتبال بازی کنیم .راستی یه توصیه شما فقط هدفتو بذار برای قبولی ارشد توی یه دانشگاه خوب که اگر هزار تا مقاله تو لیسانستم بدی کسی تو ایران بها نمیده

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza6 نمایش پست ها
    سلام کسی که رتبه زیر ده توی ازمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری داشته باشه این رتبه مثلا شما فرض بگیر گرایش فیزیولوژی این مورد جزو سوابق حساب میشه؟؟و برای گرفتن بورس دکتری و کلا پذیرش امتیاز حساب میشه یا مهم نیست؟؟
    این ها معمولا اینجور چیز هارو در نظر میگیرند. شما همه چیز رو بنویسید، از فعالیت های دانشجویی تا کار های خیر خواهانه و ...
    همه اینها تاثیرگذار هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

برای کسانی که دنبال بورس ورزشی بودن.

Pat Britz, Alexandra Powe Allred - Athletic Scholarships For Dummies
    Published: 2005-12-19 | ISBN: 076459804X

Get insider tips on navigating the recruitment process
    Find the right school, the right program, the right coach, and the most money
    You're prepared for challenges on the athletic field. But are you prepared for the challenges of winning an athletic scholarship? Let this friendly guide be your coach. It explains what kind of scholarships are out there, how to promote yourself and deal with recruiters, and how to survive possible snags after you've won your scholarship.
    Discover how to
    * Get yourself noticed and recruited
    * Make the most of college visits
    * Negotiate a contract and make a commitment
    * Understand redshirting
    * Know when and how to transfer schools
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

درود دوست عزیز

میشه لطفا در مورد آخرین پستی گه گذاشتی کمی توضیح بدی

که دقیقا شامل چه افرادی میشه؟ آیا دوستان غیر تربیت بدنی هم میتونن از این اسکولار استفاده کنن یا منحصرا برای دوستان تربیت بدنی هستش فقط؟

و سقفش تا چه مقدار هستش؟

سپاسگزارم...... ارنوار

منظور از غیر تربیت بدنی کسانی هستن که مدرک مربیگری دارن و تو این زمینه فعالیت هم میکنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)