صفحه 9 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 304

موضوع: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

پیش فرض پاسخ : رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - همه گرایش ها

بورس ورزشی مخصوص کسانی هست که میخوان هزینه هاشون رو از طریق ورزش کردن بدن. یعنی مثلا قهرمان یه رشته ورزشی هستند و ورزش رو حرفه ای دنبال میکنند، و میخوان برای یک دانشگاه مسابقه بدهند و افتخار کسب کنند و از این طریق یک بخشی از هزینه هارو بدن. یادتون باشه، برای استفاده از این مورد، باید از قبل با دانشگاه هماهنگ کنید و اونها هم مدارک میخوان ازتون. مربی گری نمیدونم مورد قبول باشه، چون معمولا خیلی جو رقابتی داره. این کتابی رو هم که لینکش رو دادم، در مورد همین بورس ورزشیه. گفتم اگه پیدا کردید، بخونید.

Junior Member

سلام
    یکی از دوستان مطلع لطف کنه هزینه واقعیه کارشناسی ارشد در چندتا کشور مثلا آمریکا و اروپا ... رو بنویسه که فیضشو ببریم ولی خواهشا واقعی و به دلار باشه, ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

قیمت ها کاملا تقریبی و حتا ممکن هست غیر واقعی باشند. چون شیوه زندگی افراد با هم فرق میکند. دانشگاه ها هم بسته به امکانات و رتبه دانشگاهی ممکن هست قیمت متفاوت داشته باشند. طبیعتا وقتی پول از جیب مامان و بابا باشه و با این شرایط ارز، باید کمتر خرج کرد. اما برای اینکه به گرونی قضیه پی ببرید، یک سری قیمت، اون هم فقط برای دیدن رنج قیمت نوشتم. هزینه ها سالیانه هست. شامل هم زندگی و هم دانشگاه میشه. اگر بورس نمیتونید بگیرید، خودتون رو تو ایران قوی کنید و بعد یک جوری بورس بگیرید. چون برای ارشد، زیاد به صرفه نیست که اومد خارج. اما از اون ور اگر از الان بیاید، شرایط برای دکترا قبول شدن بیشتر میشه. تصمیمی هست که خودتون باید بگیرید.
    کانادا ۲۰۰۰۰ دلار
    امریکا ۳۶۰۰۰ دلار
    انگلیس ۲۵۰۰۰ دلار
    اروپا ۲۰۰۰۰ دلار
    استرالیا ۲۵۰۰۰ دلار

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

این برنامه اراسموس مندوس مخصوص سه کشور ایران، یمن و عراق است. شما را برای دوره دکترا یا تحقیقاتی بورس میکنند. دانشگاه های طرف قرارداد این برنامه:
    University of Warsaw, Poland - Project Coordinator

Lille 1 University, France

Georg-August-Universität Göttingen, Germany

Universidade do Algarve, Portugal

Universidad de Deusto, Spain

Lund University, Sweden

University of Twente (ITC), The Netherlands

و دانشگاه های جهان سومی طرف قرارداد این طرح:
    Ferdowsi University of Mashad, Iran

Islamic Azad University, Iran

KN Toosi University of Technology, Iran

Shahid Beheshti University, Iran

Shahid Chamran University of Ahvaz, Iran

University of Tehran, Iran

University of Baghdad, Iraq

University of Duhok, Iraq

Salahaddin University, Iraq

Ibb University, Yemen

Sana'a University, Yemen

اپلای کنید اگر شرایط رو دارید.
    http://portal.uw.edu.pl/web/salam

Application deadline is
    23rd January 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس تربیت بدنی

دوستان رشته تربیت بدنی در چه دانشگاههای معتبر ایتالیا وجود داره؟من لیسانس تربیت بدنی دارم.سال82 فارغ التحصیل شدم.مدارک معتبر داوری و مربیگری هم دارم در رشته های مختلف.عناوین قهرمانی هم دارم در سطح کشوری و بین المللی.ممنون میشم راهنماییم کنین.تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

پست های قدیمی تر رو بخونید. برای دانشگاه هم خودتون باید برد دانشگاه هارو بگردید. دیگه این ساده ترین کاری هست که میتونی انجام بدی.

Junior Member

من برای PhD تربیت بدنی میخواستم اپلای کنم اما وقتی که مراحل اپلای
    این برنامه اراسموس مندوس
    را طی میکنیم leisure studies را فقط میاره. یعنی physical education and sport sciences را جزو گزینه های انتخابی نمیاره. وقتی توی رشته تحصیلی Other Areas of Study را انتخاب میکنیم تنها جایی را که میاره دانشگاه اسپانیا و همون leisure studies را میاره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

با این ایمیل تماس بگیرید:
    Dorota Kasinska
    dorota.kasinska@adm.uw.edu.pl
    مسوول این برنامه هست.

راستی این چیزی که گفتید رو تو این لینک دیدید؟ https://emecw.gis.lu.se/priorityFiel...=all&lot=SALAM
    یا شروع به ثبت نام کردید و به اون مشکل برخورد کردید؟

Junior Member

اصلا به این دقت نکردم که رشته هایی که info ندارند جزو این برنامه نیستند. پس هیچی

Junior Member

امکان گرفتن پذیرش برای دوره دکتری رشته فیزیولوژی ورزش تو چه کشورها و دانشگاه هایی برای ایرانی وجود داره؟؟البته منظورم پذیرش به صورت فول فاند و اسکولار شیپ هست من الان ترم اول ارشد و تازه تموم کردم فیزیولوژی ورزشی دانشگاه تهران رتبم تویکنکور ارشد تک رقمی (4)شد توی این گرایش و اگر بخوام میدونم دکتری هم میتونم ایران ادامه بدم ولی واقعا توی این رشته ایران حرفی برای گفتن نداره و گرفتن دکتری این رشته توی ایران به نظر من وقت تلف کنیه از همون اردیبهشت که کارنامه اولیه ارشد اومد من شروع کردم به خوندن زبان و الان اوضاع زبانم خوبه و میتونم نمرات حد نصاب رو بیارم چند تا مقاله قویم دارم کار میکنم البته خودتون بهتر میدونید که امکانات تحقیقاتی و پژوهشی توی این رشته توی ایران نزدیک صفره و مثلا علاقه خود من بررسی اثر تمرینات مقاومتی روی بدن و سازگاریهای قلبی و عروقی هست که واقعا اینجا به جز کارای پیش پا افتاده کاری نمیشه کرد من دانشگاه تروندهایم نروژ رو دیدم دوره فوق لیسانس این رشته رو داره ولی دکتری شو نمیدونم .لطفا دوستانی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن .من توی دانشگاه وقتی از هدفهام و زمینه های مورد علاقم حرف میزنن اصلا بقیه تعجب میکنن از نظر اینها تنها کاربرد تربیت بدنی تدریس واحد تربیت بدنی عمومیه!!!!و کسایی هم که یه مقدار بهترن دنبال دکتری قبول شدن و عضو هییت علمی شدن هستن .انصافا اشکال از خود ماست من وقتی مقالات فیزیولوژی ورزشی و کارایی که میکنن میبینم چقدر از دنیا عقبیم مطمین تو بقیه گرایش ها هم اوضاع همینه بچه های اسیب شناسی که اصلا خودشونم نمیدونن چیکاره ان فیززیوتراپن ارتوپدن؟؟اگر این دوتا هستن چرا هیچ کار بیمارستانی و عملی نردن فقط یه سری واحد تیوری میخونن و والسلام نهایت کاریم که میکنن برن واحد بهداشت و اسیب شناسی تدریس کنن یا مقاله مروری چاپ کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)