صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

درود بر همه.
    امکانش هست کمک کنید در خصوص دریافت پذیرش از کالج. بنده میخوام برای همسر اقدام کنم اما تو سایت کالج ها که میرم کلا گیج میشم و هیچی رو پیدا نمی کنم. فقط شماره تماس دارن.
    اگر جایی از انجمن میتونم این آموزش و راهنما رو پیدا کنم یا خودتون بلد هستید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    میخوام برای کالج های
    Cégep d'Ahuntsic
    Cégep André-Laurendeau
    Cégep de Bois-de-Boulogne
    Cégep Édouard Montpetit
    François-Xavier Garneau
    اقدام کنم و مکاتبه داشته باشم. بدونم زمان شروع کالج و زمان ثبت نام کی هست کی باید خودمون رو برسونیم به کانادا.
    هم خودم و هم همسرم ویزای توریستی کانادا رو داریم.
    میخوایم برای همسر تو کالج ثبت نام کنیم و پس از گذروندم دوره زبان کالج اقدام به دریافت ویزای دانشجویی کنیم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط fsd نمایش پست ها
    درود بر همه.
    امکانش هست کمک کنید در خصوص دریافت پذیرش از کالج. بنده میخوام برای همسر اقدام کنم اما تو سایت کالج ها که میرم کلا گیج میشم و هیچی رو پیدا نمی کنم. فقط شماره تماس دارن.
    اگر جایی از انجمن میتونم این آموزش و راهنما رو پیدا کنم یا خودتون بلد هستید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    میخوام برای کالج های
    Cégep d'Ahuntsic
    Cégep André-Laurendeau
    Cégep de Bois-de-Boulogne
    Cégep Édouard Montpetit
    François-Xavier Garneau
    اقدام کنم و مکاتبه داشته باشم. بدونم زمان شروع کالج و زمان ثبت نام کی هست کی باید خودمون رو برسونیم به کانادا.
    هم خودم و هم همسرم ویزای توریستی کانادا رو داریم.
    میخوایم برای همسر تو کالج ثبت نام کنیم و پس از گذروندم دوره زبان کالج اقدام به دریافت ویزای دانشجویی کنیم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان.
    سژپ به کالج های دولتی در استان کبک اطلاق میشه که فرانسوی زبان هستند و عموما شهریه های پایینی دارند . دانشجویان سژپ معمولا از سیتیزن ها و مقیم های استان کبک هستند و شرایط پذیرش دانشجویان خارجی مشکل است . برای درخواست پذیرش میبایستی از طریق سایت کالج های استان کبک اقدام کنید :
    https://www.sram.qc.ca/home
    و شرایط و زمان اپلای کردن . دوره های AEC . DEC و ... مقاطع تحصیلی سژپ هستند که از چند ماه تا چند سال طول دوره است . تسلط نسبی به زبان فرانسه و مدرک B2 شرط پذیرش است . البته چند سژپ دولتی انگلیسی زبان هم در کبک هستند. مثل کالج جان ابوت و کالج داوسن

Junior Member

سلام دوستان من یه سوالی داشتم و خب اینو چند جا نوشتمش و اینجا هم پست و خب چون تو سایت خارجی هم قرار دادم انگلیسی هستش و سوال من اینه که : آیا کالج مناسبی میشناسین برای تحصیل در زمینه IT سمت Vancouver که قیمتش غیر عادی نباشه و مدرکی هم که به شما میده Post Graduate Work Permit (PGWP) داشته باشه؟؟
    اینم متن انگلیسی :
    Hello friends
    I am from Iran and I want to apply to a college (with PGWP) in Vancouver ( I have a cousin there) , the field That I want to study is computer system administration I was going to apply for the BCIT but turned out that international students have to pay 40k CAD not 12k for the Tuition fee and that’s a lot (come on... 3 times....) so I thought to myself let’s check the other ones maybe I find better ones so guys if you have any suggestions it would be great.
    And some info about myself:
    I am 22 (almost 23 though)
    Education: High school
    IELTS : overall 7 (writing 6 , speaking 7, listening 7.5 and reading 8)
    And I have around 3 years work experience in IT (but I still need an international certificate to work in Canada)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohrabdt نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی داشتم و خب اینو چند جا نوشتمش و اینجا هم پست و خب چون تو سایت خارجی هم قرار دادم انگلیسی هستش و سوال من اینه که : آیا کالج مناسبی میشناسین برای تحصیل در زمینه IT سمت Vancouver که قیمتش غیر عادی نباشه و مدرکی هم که به شما میده Post Graduate Work Permit (PGWP) داشته باشه؟؟
    اینم متن انگلیسی :
    Hello friends
    I am from Iran and I want to apply to a college (with PGWP) in Vancouver ( I have a cousin there) , the field That I want to study is computer system administration I was going to apply for the BCIT but turned out that international students have to pay 40k CAD not 12k for the Tuition fee and that’s a lot (come on... 3 times....) so I thought to myself let’s check the other ones maybe I find better ones so guys if you have any suggestions it would be great.
    And I have around 3 years work experience in IT (but I still need an international certificate to work in Canada)
    www.bcit.ca
    لیست کالج ها هم رو از اینجا می تونی پیدا کنی
    https://www.cicic.ca/869/resultats.c...earch=&p=2&t=2
    یا از اینجا
    https://www.bccolleges.ca

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مواد-شناسایی و اتنخاب مواد مهندسی

سلام دوستان
    من 32 سالم هست و ارشد مهندسی مواد از دانشگاه آزاد دارم. سال 93 فارغ التحصیل شدم و تا الان در ضمینه غیر مرتبط کار میکردم. در حال حاضر میخوام در کالج BCIT در پروگرم ISEP ثبت نام کنم و از این طریق درخواست ویزای دانشجویی بدم اما نمیدونم افسر مهاجرت چه نظری خواهد داشت به اینکه من زمان زیادی از تحصیلم میگذره و آیا باید مدارک دانشگاهیم رو نشون بدم یا اینکه با مدارک دبیرستان برم جلو. اگر مورد مشابهی میشناسید بگید بهترین راه چیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مواد-شناسایی و اتنخاب مواد مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط parsatajer نمایش پست ها
    سلام
    من 28 سالمه و آیلتس لیسانس IT دارم
    6 سال هم از فارغ التحصیلیم میگذره
    میخوام تو کالج humber در شهر تورنتو در رشته web design and development ثبت نام کنم که یک مقطع post grad هست و دوره 2 ترمه داره که حدوداً 11 ماه میشه
    خیلیا میگن این دوره ها خوب نیست و امکان ویزا گرفتن و pr شدن بعد از work permit رو ندارم
    خیلی ممنون میشم اگه یکی راهنماییم کنه که چیکار کنم
    من میدونم که حداقل دوره دوساله باید ثبت نام کنی که چون و چرایی برای ویزای دانشجویی نباشه

Junior Member

دوستان سلام .آیا برای زبان فرانسه دانشگاه یا کالجی هست که با پذیرش ازش بشه ویزای دانشجویی گرفت؟مدرک آیلتس هم داریم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohrabdt نمایش پست ها
    اینم متن انگلیسی :
    Hello friends
    PGWP رو بیشتر کالج ها میدن که 2 یا 3 سال هستش . در مورد اینکه قیمتش غیرعادی نباشه منظورتون چیه ؟؟؟ کالج های ونکوور نسبتا گران هستند . منظور از متن انگلیسی رو هم متوجه نشدم برای چی اینجا گذاشتین!

نقل قول نوشته اصلی توسط mjlotfipour نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    بنده ویزای اقامت رو گرفتم و تا چند ماه دیگه میرم تورنتو.اینجا کار تخصصی میکنم ولی میدونم اونجا فعلا کار مهندسی خبری نیست.به نظرتون برای رشته های فنی کدوم کالج تو تورنتو خوبه؟
    ممنون
    برای سرچ کالج و رشته در تورنتو میتونید از این لینک استفاده کنید :
    https://www.ontariocolleges.ca/en/programs

Junior Member

سلام دوستان

من از کالج سنیکا پذیرش گرفتم و چنذ روز دیگه وقت انگشت نگاری دارم. از طرف دیگه کالج یه ددلاین برای پرداخت شهریه تعیین کرده و میگه اگر شهریه رو نریزی پذیرشت کنسل میشه. من اگر شهریه رو تا زمان اعلام نتیجه ویزام نریزم و از ددلاین تعیین شده کالج بگذره آی مشکلی برای ویزام بوجود میاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)