صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 256 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط khashijan نمایش پست ها
    سلام، من قصد دارم برای برادر ۱۸ سالم به صورت تحصیلی اپلای کنم دوست دارم دوره دوساله Pre-pharmacy رو به عنوان international student بگذرون ولی نمدونم احتمال ریجکت شدن ویزا چقدر چون عموما کسی که تو کانادا Pharmacy میخونه نمیتونه تو کشور خودش کار کنه . نظر دوستان رو میخواستم در باره ی این رشته و شانس قبول شدنش. ممنون
    I think I cna back it up later with the google search, but I believe you need to be a permanent resident or a Canadian citizen in order to study medicine, pharmacy, and dentistry.
    I haven't heard of pre-pharmacy, but I have seen some local colleges have had such programs, and later you will become a technician et.
    Although I have been a TA for pre-med school students.
    So we have had chatted a lot.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

سلام، من قصد دارم برای برادر ۱۸ سالم به صورت تحصیلی اپلای کنم دوست دارم دوره دوساله Pre-pharmacy رو به عنوان international student بگذرون ولی نمدونم احتمال ریجکت شدن ویزا چقدر چون عموما کسی که تو کانادا Pharmacy میخونه نمیتونه تو کشور خودش کار کنه . نظر دوستان رو میخواستم در باره ی این رشته و شانس قبول شدنش. ممنون
    به طور تقریبی ۳۰٪ شانس قبول شدن دارید
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

سلام دوستان. برای برادر ۱۸ سالم میخوام کالج اپلای کنم.
    اگر قرار باشه برای September 2022 اینجا باشه از کی باید شروع کنیم اپلای کردن رو؟

و اینکه نظرتون رو داجع به رشته های Business managment و Practical nursing میخواستم بدونم (دوره دو ساله) کدوم یه نظرتون شانس پذیرش و ویزای بهتری داره؟

و آیا استان انتخابی در افزایش شانس student visa موثر هست یا خیر؟

ممنون

Junior Member

من به شخصه اطلاعی راجع به نرسینگ یا رشته های مشابه ندارم. شاید همونطوری که دوستمون اشاره کردن باید اقامت داشته باشید. اول تحقیق کنید خودتون با سرچ در گوگل یا با ایمیل زدن به کالجها و پرسیدن ازشون. اگر گفتن که میتونید و مشکلی ندارید بعد اقدام کنید. اما اینکه چقدر شانس دارید برای قبولی توی کالج، شانستون با قبولی تو لیسانس یا مسترز خیلی متفاوت نیست. مهمترین نکته در تمام اینها اینه که یه نامه استادی پلن خوب بنویسید. ولی همیشه هم این رو در نظر بگیرید که متاسفانه در روند گرفتن پرمیت یا ویزا نظر آفیسر هست که مهمه. یه آفیسر ممکنه روز بدی داشته باشه و با بی اعصابی پرونده شما رو بررسی کنه و ریجکتتون کنه! خیلی وقتها رد شدنتون ربطی به اینکه کالج رو انتخاب کردید یا یونیورسیتی نداره. خیلی ها با کالج دارن میان و شانس قبولیش هم کم نیست. اون عدد %30 هم که دوستان گفتن باید ازشون پرسید از کجا پیدا کردن. این آمار و ارقام رو هیچکس جز گاورنمنت کانادا نمیدونه. من با سن 32 سال، با داشتن لیسانس، با وجود اینکه قبلا برای مهاجرت اقدام کرده بودم و کاملا واضح بود که قصد موندن دارم تونستم برای کالج بیام کانادا! خیلی ها شبیه من اینجا هستن. باور نکنید وقتی میگند کالج شانسش پایینه. اما نوشتن اون نامه استادی پلن برای پرونده های کالج خیلی مهمتره. چون باید کامل بتونید آفیسر رو قانع کنید.
    پس اول در مورد رشته تون خوب تحقیق کنید. با خود کالجها در تماس باشید. اونها بهتر میتونن کمکتون کنند. بعد که مطمئن شدید که مشکلی برای اقدام ندارید، یه استادی پلن خوب اگر خودتون میتونید بنویسید، اگر نه از وکیل کمک بگیرید و بعد اقدام کنید. استان هم من اطلاعی ندارم. اما فکر نکنم خیلی فرقی داشته باشه.
    شانس قبولی در کالج کم نیست. به خصوص اگر خود شما کانادا باشید و اسپانسر برادرتون بشید از نظر مالی.
    موفق باشید

سلام دوستان. برای برادر ۱۸ سالم میخوام کالج اپلای کنم.
    اگر قرار باشه برای September 2022 اینجا باشه از کی باید شروع کنیم اپلای کردن رو؟

و اینکه نظرتون رو داجع به رشته های Business managment و Practical nursing میخواستم بدونم (دوره دو ساله) کدوم یه نظرتون شانس پذیرش و ویزای بهتری داره؟

و آیا استان انتخابی در افزایش شانس student visa موثر هست یا خیر؟

ممنون

Junior Member

سلام وقت بخیر
    دحتر بنده برای سال 12 دبیرستان در کانادا اقدام کرد و استادی پرمیت گرفت و الان کاناداست. با توجه به اینکه دیپلمش رو در ایران گرفته و نتیجه آیلتسش مشخص شده در حال حاضر میتونه برای کالج اقدام کنه. آیا با توجه به اینکه استادی پرمیتش برای دبیرستانه، با رفتن به کالج میتونه استادی پرمیتش رو تغییر بده؟ و آیا برای تمدید ویزاش مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHRAM96 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    دحتر بنده برای سال 12 دبیرستان در کانادا اقدام کرد و استادی پرمیت گرفت و الان کاناداست. با توجه به اینکه دیپلمش رو در ایران گرفته و نتیجه آیلتسش مشخص شده در حال حاضر میتونه برای کالج اقدام کنه. آیا با توجه به اینکه استادی پرمیتش برای دبیرستانه، با رفتن به کالج میتونه استادی پرمیتش رو تغییر بده؟ و آیا برای تمدید ویزاش مشکلی پیش نمیاد؟
    اگر استادی پرمیت ایشان معتبر است و مشغول به تحصیل در مقطع دبیرستان بود، میتونست بدون کسب مجوز یا اطلاع دادن وارد سطح تحصیلی بعدی شود ( فرضا کالج یا دانشگاه ) به شرطی که قصد کار در حین تحصیل را نداشته باشد. در غیر اینصورت باید برای تغییر شرایط استادی پرمیت در کانادا اقدام و فایل جدید سابمیت کند.
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)