نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: مستر مجدد در کانادا

پیش فرض مستر مجدد در کانادا

سلام دوستای خوبم من دو سال پیش لیسانسم رو گرفتم و الان ترم دوم فوق لیسانس معماری هستم (یک ساله دارم فوق لیسانس میخونم)،
    میخوام برای مستر مجدد در رشته فاین آرت به یکی از دانشگاه های کانادا اپلای کنم و فاند هم برام خیلی ضروریه،

۱.حالا این فوق لیسانس من برای اپلای به اون دانشگاه نمراتش و معدلش حساب میشه ؟یا مدرک لیسانسم رو مبنا قرار میدن؟

۲.اینکه سه سال از گرفتن مدرک لیسانسم گذشته باشه یک مسئله منفی محسوب میشه؟

۳.اگه اینجا توی ایران از فوق لیسانس انصراف بدم تاثیر منفی توی پذیرش و فاند گرفتن داره؟

۴.کلا این مستر مجدد دردسری واسه اپلای و فاند گرفتن و مهاجرت ایجاد نمیکنه؟
    ممنون از همگی عزیزانی که پاسخ میدن

پیش فرض پاسخ : مستر مجدد در کانادا

یعنی هیچکی جواب سوالامو نمیدونه؟☹

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    ������ یعنی هیچکی جواب سوالامو نمیدونه؟☹
    نمره فوق چه ربطی به پذیرش برای مستر مجدد داره؟ برای مستر فقط به همان نمرات لیسانس نگاه می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    نمره فوق چه ربطی به پذیرش برای مستر مجدد داره؟ برای مستر فقط به همان نمرات لیسانس نگاه می کنند.
    ممنونم از پاسختون،فقط توی سایت دانشگاه ها میبینم که میگن نمرات دو سال اخیر رو میخان...در این صورت چطور؟

Junior Member

سلام دوستای خوبم من دو سال پیش لیسانسم رو گرفتم و الان ترم دوم فوق لیسانس معماری هستم (یک ساله دارم فوق لیسانس میخونم)،
    میخوام برای مستر مجدد در رشته فاین آرت به یکی از دانشگاه های کانادا اپلای کنم و فاند هم برام خیلی ضروریه،

۱.حالا این فوق لیسانس من برای اپلای به اون دانشگاه نمراتش و معدلش حساب میشه ؟یا مدرک لیسانسم رو مبنا قرار میدن؟

۲.اینکه سه سال از گرفتن مدرک لیسانسم گذشته باشه یک مسئله منفی محسوب میشه؟

۳.اگه اینجا توی ایران از فوق لیسانس انصراف بدم تاثیر منفی توی پذیرش و فاند گرفتن داره؟

۴.کلا این مستر مجدد دردسری واسه اپلای و فاند گرفتن و مهاجرت ایجاد نمیکنه؟
    ممنون از همگی عزیزانی که پاسخ میدن
    1. نمرات لیسانس فقط مهمه.

2. خیر

3. خیر

4. خیر - من چندین نفر رو میشناسم مستر مجدد با فاند گرفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط RickC137 نمایش پست ها
    1. نمرات لیسانس فقط مهمه.

2. خیر

3. خیر

4. خیر - من چندین نفر رو میشناسم مستر مجدد با فاند گرفتن.
    خیلی خیلی ممنونم از پاسختون،فقط توی سایت دانشگاه ها میبینم که میگن نمرات دو سال اخیر رو میخان...در این صورت چطور؟
    کلا به دانشگاه اعلام نمیکنم که قبلا فوق خوندم؟یا باید اعلام کنم؟

خیلی خیلی ممنونم از پاسختون،فقط توی سایت دانشگاه ها میبینم که میگن نمرات دو سال اخیر رو میخان...در این صورت چطور؟
    کلا به دانشگاه اعلام نمیکنم که قبلا فوق خوندم؟یا باید اعلام کنم؟

سلام دوست عزیز.

بستگی به خود شما داره که بگید یا نه. به صورت کلی چون دارین برای فوق اقدام می فرمایید حداقل چیزی که نیاز هست و باهاش می تونید اقدام کنید لیسانستون هست. قانون ثابتی در این مورد نیست و دانشگاه (به احتمال زیاد) از شما نمی پرسه ایا مدرک دیگه ای دارید یا نه. گپ تحصیلی در کل پوئن مثبتی نیست ولی اینطور هم نیست که حتما باعث ریجکتی بشه. دو سالی که فرمودین هم گپ زیاد و مساله سازی نیست از نظر من (باز هم نسخه یکسان نمی شه داد و دانشگاه با دانشگاه ممکنه فرق بکنه) و حتی می تونید با ارائه سابقه کار مثلا توجیه کنید این گپ رو. بنابراین به نظر کاملا شخصی من، بسته به این که مستری که دارید می گذرونید کیس شما رو قوی یا تضعیف می کنه، آزادید که اشاره کنید بهش یا نکنید. نمرات دو سال اخر هم معمولا همیشه منظور نمرات دو سال آخر لیسانس هست. اگر مستر ایرانتون رو اعلام کنید، ممکنه نمرات اون رو هم بخوان ولی نمرات دو سال اخر لیسانس رو هم به احتمال خیلی خیلی زیاد می خوان حتما و اصل کار اون هست.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)