صفحه 10 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

دوستان من پشت کنکور تجربی هستم شانس قبولی پزشکی و سایر رشته ها هم برام بالاست ولی از طرفی اصلا به پزشکی علاقه ای ندارم مشکل سربازی هم ندارم میخواستم بدونم ایا میتونم برای رشته هایی مثل مکانیک خودرو برای کالج اقدام کنم و هزینه کالج به چه صورته و ایا بعد از کالج اجازه کار میدن یا خیر ؟شرمنده اگر سوالم رو در جای نامناسبی عنوان کردم

Junior Member

سلام
    ممنون میشم توضیح بدید که احتمال اخذ ویزای تحصیلی با پذیرش کالج کمتر از پذیرش دانشگاه هست؟

Junior Member

سلام من از رشته Professional Financial Services از کالج Fanshawe پذیرش گرفتم اما چند تا سوال دارم که ممنون میشم کمکم کنید:
    1- من الان 37 سالمه و فوق لیسانس مدیریت بین الملل و حدود 10 سال سابقه کار دارم آیا با این شرایط با پذیرش کالج بهم Study permit میدن؟
    2- همینطور ویزای توریستی کانادا و شنگن هم دارم آیا برای study permit باز باید برم سفارت کانادا تو ترکیه مثلا یا آنلاین میشه اپلای کرد؟
    3- اگر برای Permanent Residency از طریق Express Entry اقدام کنم آیا با ارائه Reference Number م مشمول کاهش شهریه میشم؟ شنیدم که اگر PR داشته باشیم یا حتی فقط Ref no. ش رو داشته باشیم شهریه مون مثل دانشجویان کانادایی محاسبه میشه یعنی حدود یک سوم میشه. آیا این درسته؟

Junior Member

من ویزای توریستی کانادا دارم آیا شانس گرفتن Study Permit با پذیرش کالج دارم؟
    آیا باز باید برم نرکیه یا آنلاین باید اقدام کنم برای Study permit ؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط samigol نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم توضیح بدید که احتمال اخذ ویزای تحصیلی با پذیرش کالج کمتر از پذیرش دانشگاه هست؟
    اخذ ویزای تحصیلی به عوامل زیادی بستگی داره و اینکه پذیرشتون از کالج باشه یا دانشگاه فرقی نمیکنه. مهم اینه که شما از نظر آفیسری که پروندتون رو بررسی میکنه شرایط دریافت ویزا رو داشته باشید. بسته به شرایط شما مثل سن، وضعیت مالی، وضعیت تحصیلی، سطح زبان و همینطور نوع پروگرامی که انتخاب کردین، نظر آفیسر ممکنه مثبت یا منفی بشه.
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Junior Member

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Simacma نمایش پست ها
    سلام من از رشته Professional Financial Services از کالج Fanshawe پذیرش گرفتم اما چند تا سوال دارم که ممنون میشم کمکم کنید:
    1- من الان 37 سالمه و فوق لیسانس مدیریت بین الملل و حدود 10 سال سابقه کار دارم آیا با این شرایط با پذیرش کالج بهم Study permit میدن؟
    2- همینطور ویزای توریستی کانادا و شنگن هم دارم آیا برای study permit باز باید برم سفارت کانادا تو ترکیه مثلا یا آنلاین میشه اپلای کرد؟
    3- اگر برای Permanent Residency از طریق Express Entry اقدام کنم آیا با ارائه Reference Number م مشمول کاهش شهریه میشم؟ شنیدم که اگر PR داشته باشیم یا حتی فقط Ref no. ش رو داشته باشیم شهریه مون مثل دانشجویان کانادایی محاسبه میشه یعنی حدود یک سوم میشه. آیا این درسته؟
    2- آنلاین هم میشه اپلای کرد. نیازی به مراجعه حضوری به ترکیه نیست.
    3- تا جایی که من اطلاع دارم شما حتما باید PR یا Citizen کانادا شده باشید تا هزینه تحصیلتون مثل بقیه کانادایی ها باشه. کسانی که برای PR اقدام میکنند که هنوز PR نشدند که بتونند از این آپشن استفاده کنند.

جواب سوال اولتون رو دقیق نمیتونم بگم ولی نظر شخصی من منفیه (ولی لطفا این نظر من دلیلی برای نا امیدی شما نشه). یعنی امکان ریجکتی داره با در نظر گرفتن سن،مقطع تحصیلیتون و گپ تحصیلیتون. از اون طرف هم دوره 1 ساله... مطمعنا" اون آفیسر این سوال رو از خودش میپرسه که دلیل اینکه ایشون با 10 سال سابقه کار و داشتن ارشد مدیریت بین الملل و 37 سال سن، چرا میخواد یه دوره 1 ساله
    Professional Financial Services رو توی کالج و در کانادا بخونه؟
    باید یه دلیل خیلی خوبی برای آفیسر بیارین که بتونین قانعش کنید...

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Simacma نمایش پست ها
    داشتن ویزای توریستی تاثیری در بالا بردن شانستون در گرفتن study permit رو نداره.
    مهم اینه که شما از نظر آفیسری که پروندتون رو بررسی میکنه شرایط دریافت
    study permit
    رو داشته باشید. بسته به شرایط شما مثل سن، وضعیت مالی، وضعیت تحصیلی، سطح زبان و همینطور نوع پروگرامی که انتخاب کردین، نظر آفیسر ممکنه مثبت یا منفی بشه.

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی کشاورزی دارم ولی معدلم پایینه.
    میخوام ببینم میتونم در کالج های کانادا ثبت نام کنم؟

Junior Member Dolphin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA in Marketing, Agriculture ENG

دوستان گرامی؛
    من لیسانس مهندسی کشاورزی و MBA مارکتینگ دارم. حدود 10 سال سابقه کار در چند شرکت مختلف با سمت مدیر فروش و بازاریابی دارم درضمن مربی رسمی فدراسیون شنا هستم. همسرم هم لیسانس جغرافیا و دارای مدرک مربیگری بدنسازی از فدراسیون هست. خودم 36 و همسرم 29 ساله است. در اسرع قصد مهاجرت داریم! بنظرتون دانشجویی اقدام کنیم یا اسکیل ورکر؟ استانی یا فدرال؟
    ممنون میشم نظرات کارشناسی شما و یا تجربیات شما عزیزان رو جویا بشم. پیشاپیش سپاسگزارم
    Knock the "T" off CAN't

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)