صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ببخشید من 27 سالمه و ایلتس 7 دارم و دانشگاه دولتی لیسانس ای تی خوندم. معدلم پایینه متاسفانه 13.5 ولی معدل درسهای اختصاصیم14.5
    اغلب دانشگاه های کانادا معدل 3 و b میخوان.
    بنظرتون شانسی برای دانشگاه ها تا شهریه نهایت 10000 تا دارم؟بدون فاند؟ و اینکه اگر کالج اقدام کنم امکان گرفتن ویزا دارم؟در ضمن متاهلم هستم و خیلی برام مهمه با همسرم همزمان بریم
    من شانس برای اقامت استرالیا دارم. میخوام ببینم ریسک بکنم برای کانادا یا نه؟
    ممنون میشم پاسخمو بدید
    منظور شما از ریسک دقیقا چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    منظور شما از ریسک دقیقا چیه؟
    ممنون از پاسختون
    منظورم این هست که یعنی اگر وقت و هزینه بذارم امکان قبولی دارم؟ چون میخوام با این شرایط هرچه زودتر یکی از این دوتا کشور رو اکی کنم. و اینکه پذیرش کالج شانس ویزا داره؟کالج سنکا یا دانشگاه سنت مری

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش کالج گرفتم و اپلای کردم برای Study Permit. الان یه نامه Biometric برام اومده. با توجه به اینکه من ویزای توریستی کانادا دارم و یک بار Biometric انجام دادم، آیا باید دوباره برای این تست برم سفارت کانادا؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام بچه ها من پذیرش ار یه کالج در کانادا را دارم ولی متاسفانه چون نمره ایلتس من در یک اسکیل کمتر از چیزی که باید باشه شده باید 2 ترم زبان بخونم قبل از پروگرم اصلیم ازین رو دو تا نامه دریافت کردم یکی برای زبان و دیگری برای پروگرم اصلی که بصورت کاندیشنال در صورت موفق بودن در زبان. حالا سوال من اینه که اگر همسرم به عنوان همراه با من در اپلیکیشن من خواستار دریافت ویزای کار باشد آیا با ایشون موافقت میشه چون در سایت سفارت قید شده اگر شرایط مانند من باشه ابتدا ویزا به اندازه پرئگرم پیش نیاز در اینجا زبان صادر می شود سپس قادر بع تمدید هستید ولی حرفی از همراه زده نشده
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام بچه ها.من لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد دارم. دوست دارم از کالج در کانادا برای مدیریت پروژه پذیرش بگیرم. میخواستم بدونم کسی هست این رشته رو خوونده باشه یا اطلاعاتی در این مورد داشته باشه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

دوستان سلام
    شاید سوالم کمی بدیهی به نظر بیاد
    شهریه هایی که تو سایت کالج ها زده اند به دلار کانادا هست یا آمریکا؟
    برای اپلای جتما باید از طرق موسسات اعزام دانشجو اقدام کنیم یا شخصی هم میشه؟ تو سایت یه کالج دیدم که اسم موسسه طرف قرارداد با کالج رو هم خواسته بود

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط duman1358 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    شاید سوالم کمی بدیهی به نظر بیاد
    شهریه هایی که تو سایت کالج ها زده اند به دلار کانادا هست یا آمریکا؟
    برای اپلای جتما باید از طرق موسسات اعزام دانشجو اقدام کنیم یا شخصی هم میشه؟ تو سایت یه کالج دیدم که اسم موسسه طرف قرارداد با کالج رو هم خواسته بود
    قیمتهایی که در سایت های کانادایی می زنند بر اساس دلار کاناداست. دلار امریکا واحد پولی کانادا نیست.
    موسسات اعزام دانشجو نقشی در پذیرش ندارند. خودتان به تنهایی میتونید اقدام کنید.

شما اقدام کردین برای ویزا ؟
    ممنون میشم اگه موفق شدین اطلاعات بدین به بقیه

Junior Member

سلام من پرونده mon project Qubec دارم و برای بهمن 96 برای ویزای توریستی اقدام کردم که هنوز جوایش نیومده حالا می خوام پذیرش کالج بگیرم توی تورنتو می خواستم ببینم با این شرایط ویزای تحصیلی می تونم بگیرم؟

باسلام
    من 33 سالم هست و سال 91 لیسانس گرفتم بالافاصله رفتم سرکار و تاپایان سال 96 سابقه کار بابیمه دارم الانم بیمه بیکاری برام رد میشه تا پایان سال97...سال 2016 ایلتس اکادمیک گرفتم با 5.5 و اخرسال 2016 نیز دوباره 5.5 شدم (اسپیکینگ 6 لیسنینگ 6.5) ...الان میخام اقدام کنم برای کالج زبان(جهت تقویت زبان قبل از ادامه تحصیل) شرایط چجوریه ؟ پذیرش میدن ممنون از پاسخ دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)