صفحه 14 از 26 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

سلام

کسی اخیرا ویزا گرفته برای تحصیل در کالج؟
    من نامه‌ی پذیرشم اومده و دارم مدارک ویزا رو آماده می‌کنم و در حال حاضر هم ویزای توریستی دارم. کسی اینجا اخیرا ویزا گرفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Simacma نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش کالج گرفتم و اپلای کردم برای Study Permit. الان یه نامه Biometric برام اومده. با توجه به اینکه من ویزای توریستی کانادا دارم و یک بار Biometric انجام دادم، آیا باید دوباره برای این تست برم سفارت کانادا؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام منم شرایط شما رو دارم تو سایت خود سفارت چک استاتوس کردم و نوشته بود تا سال ۲۰۲۶ اعتبار داره بایومتریکم و دیگه لازم نیست برم.
    چرا برای شما این نامه اومده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rooozaneh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خیلی خوشحالم که ویزاتون اومده و تشکر از انرژی مثبتتون
    من هم تقریبا شرایط شما رو دارم با این تفاوت که من 40 سالمه و اروپا هستم می خوام برای کالج اقدام کنم
    امکان داره یکم بیشتر در مورد مراحل کارت بخصوص مصاحبه سفارت توضیح بدین

بسیار سپاسگزارم
    سلام تبریک میگم
    میشه استادی پلنتون رو به طور خلاصه بگین چیا نوشتین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه ازاد برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh63 نمایش پست ها
    امیدوارم ویزا هم بگیرید.
    یه سوال داشتم. برای کالج هم باید با استادها نامه نگاری داشته باشیم؟ یا فقط پر کردن فرم درخواست کافیه؟
    با سلام. حقیقتش من کارهام از طریق وکیل انجام دادم و زیاد از جزییاتش خبر ندارم اما تا جایی که من می دونم فقط فرم کردند. امروز نتیجه ویزام مثبت امد پس نگران گرفتن ویزا از طریق کالج نباشید امکانش است. فقط باید جوری باشد که افیسر قانع شود.

شنیدم هر چه دوره طولانی تر باشه بهتره این طوری ویزا ی تحصیلی که میدن مدتش بیشتره و چون بعدش باید برید برای ویزای دیگری اقداد کنید. من برای کانادا گفتم و فقط از تحقیق تو نت و از وکیل پرسیدم نمی دونم درسته یا نه

سلام من پذیرش گرفتم و رفتم انگشت نگاری منتظر جواب سفارتم اگر سوالی هست شاید بتونم جواب بدم

سلام این کالج نیاز به مدرک زبان ندارد. اولش که ثبت نام می کنید یه امتحان رایتینگ ازتون میگیره و بر اساس اون براتون کلاس میزاره تا به نمره ی 6 برسید و درساتون رو شروع کنید البته دادن امتحان ایلتس برای قوی تر کردن رزومتون برای سفارت و افیسر خوبه . نمرش هم براشون مهم نیست. البته دوستی داشتم که بدون امتحان دادن ویزاش اومد.lasalle college

Junior Member

سلام من ٣٢ سالم هست و ١٠. سال از ليسانس كامپيوترم ميگذره همسرم هم فوق ام بي اي از مالزي دارند ما به اروپا و كانادا سفري نداشتيم به نظر شما از طريق كالج ميتونم ويزا بگيرم؟و يا راه ديگه اي به نظرتون هست براي رفتن به كانادا و نهايت اخذ اقامت؟با توجه به اينكه ميخوام اونجا بچه دار شم به نظر شما چه راهي كم هزينه و سريعتر و راحتتر هست؟ سپاس از وقتي كه برام ميگذاريد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

سلام
    من ۲۴ سالم هست و لیسانس ندارم. معدل دیپلمم هم ۱۸ هست تافل ۷۲ هم دارم میخواستم ببینم شانس پذیرش از کالج برای دریافت ویزای تحصیلی بیشتره یا دانشگاه چون من یک موسسه (دانش کسری) رفتم برای مشاوره گفت چون معدلم بالاس به نسبت میتونم برای دانشگاه و لیسانس هم اقدام کنم. من یه سری هم پارسال برای دانشگاه Nait با تافل ۵۵ اقدام کردم ولی رد شدم . میخواستم بدونم با تافل ۷۲ کجا میتونم پذیرش بگیرم . درضمن من سابقه کار دارم و میخوام از طرف شرکت نامه بگیرم برای ادامه تحصیل و بازگشت به کشور و از این راه میخوام تضمین برگشت بدم برای ویزا. یکسری دانشگاه و کالج دیدم که مشروط هم قبول میکنن یعنی به موازات رشته تحصیلی باید یک کورس زبان هم بردارم . حالا میخوام بدونم چه دانشگاه ها و کالج هایی راحت پذیرش میدن و کدومشون معتبر هست برای گرفتن ویزا ؟‌
    ممنون پیشاپیش بابت پاسخ.

Junior Member

با سلام

من در حال پروسه ی ویزای توریستی به کانادا هستم و مدارکم تقریبا برای اپلود کردن امادس اما من دیگه به صورت موقت نمیخوام به کانادا برم میخوام ویزای دانشجویی بگیرم. حالا چند سوال دارم . اول اینکه من در اکانتی که دارم به جز گزینه ی انلاین اپلیکیشن که برای ویزای توریستی هستش دو گزینه ی دیگه هم دارم یکیش international experiences Canada و express entry هستش حالا کدوم یکی از اینا برای ویزای دانشجویی میتونه استفاده شه. سوال دوم اگر اینکه هیچکدوم از موارد بالا ربطی به ویزای دانشجویی نداشته باشن ایا میتونم با همین اکانتی که دارم یرای ویزای دانشجویی اقدام کنم و اگر میشه من کلا یه ماه دیگه برای هر کدوم از پروسه های بالا وقت دارم ایای میتونم delete application بزنم و دوباره از اول این پروسه رو شروع کنم. سوال سوم اینکه با فرض اینکه مهلت قانونی من تمام شه و اکانت من به طور خود به خود حذف شه ایا بازم میتونم با اسمو فامیل خودم و ایمیل خودم همون اکانتو از اول بسازم. سوال چهارم من در ارتباط با کالج هاس چون من اینجا لیسانس گرفتم اما به خاطر محدودیت زمانی و سربازی نمیتونم دانشگاه هارو بررسی کنم برای ارشد که برای ترم ژانویه پذیرش بگیرم ایا میتونم از کالج ها پذیرش بگیرم و ویزای تحصیلیو تبدیل به permanent residence بکنم. و سوال اخر اینکه ایا لازم مدارک دانشگامو به کالج بفرستم یا فقط مدرک پیش دانشگاهی و دیپلمو و در ضمن من معدل دیپلم و پیش دانشگاهیم ضعیف هستش و ایلتس 6 دارم چقدر شانس پذیرش دارم و اگه شانس دارم ایا میتونم تا ژانویه پذیرش شم و برم کانادا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)