صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط javidsadr نمایش پست ها
    سلام. من برای کانادا شهر لاندن کالج fanshawe رشته الکترونیک در مقطع post graduate اقدام کردم. سن 29 سال و 6 سال از لیسانس برق قدرتم با معدل 13.5 گذشته بود. ایلتس 6 هم داشتم. 6 سال گپ تحصیلیم با مدت سربازی و سابقه کار که 3 سال ان با بیمه بود پر کردم. سابقه سفر توریستی هم به چند تا کشورداشتم که جزو شنگن نبودند.
    سلام
    تبریک میگم بهتون کسایی که مدرک زبان ندارن فک میکنید چقد شانس دارن؟

Junior Member

با سلام.
    دوستان من ارشد مهندسی برق قدرت دارم و معدلم ۱۷ هست و بهمن ۹۶ فارغ ‌التحصیل شدم و سربازی هم رفتم و ۲۷ سالمه و ایلتس هم در حد ۶ تا ۶/۵ هستم. میخواستم برای پذیرش تو یکی از کالج‌های کانادا اقدام کنم، ۲ سند خونه به ارزش تقریبی ۴۰۰ میلیون به اسمم هست و میتونم از پس هزینه تحصیل یک سال بر بیام. میخواستم بدونم با این شرایط شانس گرفتن ویزا دارم یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1876 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان من ارشد مهندسی برق قدرت دارم و معدلم ۱۷ هست و بهمن ۹۶ فارغ ‌التحصیل شدم و سربازی هم رفتم و ۲۷ سالمه و ایلتس هم در حد ۶ تا ۶/۵ هستم. میخواستم برای پذیرش تو یکی از کالج‌های کانادا اقدام کنم، ۲ سند خونه به ارزش تقریبی ۴۰۰ میلیون به اسمم هست و میتونم از پس هزینه تحصیل یک سال بر بیام. میخواستم بدونم با این شرایط شانس گرفتن ویزا دارم یا نه؟
    با مدرک ارشد پذیرش کالج هم بگیرید شانس ویزاتون پایینه. چرا برای ارشد مجدد اقدام نمیکنید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از کالج Fanshawe کانادا پذیرش گرفتم و ویزام هم تاییدیه ش اومده. ایمیل دادن که پاسپورتم رو بفرستم. فقط یه مساله هست و اون اینکه من ویزای توریستی هم دارم. آیا با گرفتن ویزای دانشجویی ویزای توریستیم باطل میشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام
    میخواستم ببینم رشته ای که توی ایران نباشه شانس ویزا گرفتن رو بالا میبره ؟

Junior Member

سلام. چقدر طول کشید تا جواب پذیرش کالج فانشو بیاد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم برای مقطع کارشناسی اقدام میکنم معدل سال سومم 18.99 و سال پیشم متاسفانه 14.73 هستش و یک تک ماده تو کارنامه پیشم دارم و ایبتس رو هم هفت شدم بنظرتون شانسی واسه پذیرش گرفتن تو رشته ی زیست شناسی برای مقطع لیسانس دارم یا خیر؟ دانشگاه خاصی با این شرایط تو ذهنتون هست؟ ممنون میشم کمکم کنین...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc of applied design From Shiraz Azad Un

نقل قول نوشته اصلی توسط Simacma نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از کالج Fanshawe کانادا پذیرش گرفتم و ویزام هم تاییدیه ش اومده. ایمیل دادن که پاسپورتم رو بفرستم. فقط یه مساله هست و اون اینکه من ویزای توریستی هم دارم. آیا با گرفتن ویزای دانشجویی ویزای توریستیم باطل میشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سلام خوب هستید ؟ یه سوال داشتم از خدمتتون
    من پذیرش از کالج گرفتم و همچنین ویزای توریستی هم دارم و هم اکنون در کانادا هستم و آخرین مدرک تحصیلیم در ایران کارشناسی ارشد هست.
    میخواستم بپرسم آیا شما میدونید که از داخل خاک کانادا میتونم اپلای کنم یا اینکه باید برگردم ایران ؟
    و میخواستم بدونم شما مدرک تحصیلیتون در ایران چی بوده و چند سالتونه و چقدر طول کشید تا ویزاتون بیاد البته اگه فضولی نباشه این سوالارو پرسیدم که شانس ویزا شدن خودم رو بسنجم.
    ممنونم.

Junior Member

سلام ميشه منو راهنمايي كنين من ويزاي توريستيم اومده با توجه به اينكه تمكن بالا يا سند ملك ندارم و دليلي ندارم كه اثبات شه من به ايران برميگردم از اقدام براي ويزاي دانشجويي ميترسم به نظر شما با توريستي بيام و در كالجهاي اونجا به مدت چند ماه پيش نياز (زبان يا هرچيزي كه كالج ارايه بده ) بخونم بعد بگم ويزامو تغيير بدن به دانشجويي امكان پذير هست اين كار؟ و شما فكر ميكنين راه خوبيه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

سلام دوستان
    من برای کالج رشته کارگردانی سینما میخوام اقدام کنم. رشته دبیرستانم ریاضی بوده و دانشگاه هم مهندسی IT خوندم ولی به خاطر یه سری مسائل هنوز تو کش و قوس دعوای وزارت علوم هستیم برای صدور لیسانسم.
    با توجه به اینکه دوسال دیگه وارد 26 سال میشم و رشته دبیرستان یا دانشگاهم مرتبط نیس اما یکی دوتا موزیک ویدئو و فیلم کوتاه ساختم، به نظر شما چقدر شانس ویزا گرفتن دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)