صفحه 17 از 26 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

سلام دوستان
    راهنمایی میخواستم ازتون راجع به بررسی ارزان ترین روش تحصیل در کانادا . این چند وقت خودم خیلی تحقیق کردم و با وکیل و ... صحبت کردم ، به این نتیجه رسیدم که برای یک دوره دوساله دیپلم تو یک کالج مورد قبول dli و ارزون قیمت اقدام کنم. که بعد از تحصیل هم واجد شرایط دریافت ورک پرمیت (pgwp) سه ساله بشم. شهریه اکثر کالج های معروف و معتبر حدود 15000 تاست سالی ، ولی من کالج nova scotia community college و new brunswick community college را پیدا کردم با شهریه حدود 9500 -10500 سالیانه برای دانشجویان خارجی و حتی کالج holland توی پرینس ادوارد که حدود 8000-9000 تاست سالی .
    حالا مسئله ای که هست محدودیت مالی منه که نهایت میتونم 30 هزار دلار کانادا هزینه کنم برای دوسال که 20 تا 22 هزار تاش میره برای شهریه کالج و 8 هزار تا میمونه برای زندگی ، که اگر 1000 تا برای یه حداقل زندگی و خوراک حساب کنیم 7-8 ماه رو تامیین میکنه ، برای بقیش من خیلی حساب کردم روی اینکه توی چند ماه اول حسابی برگردم دنبال کار دانشجویی و پارت تایم تا بتونم از پس بقیه هزینه ها برام .
    حالا میخواستم نظر دوستان باتجربه را بدونم که با این روش و این بودجه میشه از پسش برامد یا ممکنه خیلی جدی به مشکل بخورم و نتونم کالج را تموم کنم و مجبور شم برگردم و این همه هزینه ایی که کردم برباد بره؟
    واقعا ممنون میشم از راهنماییاتون
    ببخشید اگر مطالبم بی ربط به تاپیکه ، تاپیک مرتبط تری پیدا نکردم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ho33ein1111 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راهنمایی میخواستم ازتون راجع به بررسی ارزان ترین روش تحصیل در کانادا . این چند وقت خودم خیلی تحقیق کردم و با وکیل و ... صحبت کردم ، به این نتیجه رسیدم که برای یک دوره دوساله دیپلم تو یک کالج مورد قبول dli و ارزون قیمت اقدام کنم. که بعد از تحصیل هم واجد شرایط دریافت ورک پرمیت (pgwp) سه ساله بشم. شهریه اکثر کالج های معروف و معتبر حدود 15000 تاست سالی ، ولی من کالج nova scotia community college و new brunswick community college را پیدا کردم با شهریه حدود 9500 -10500 سالیانه برای دانشجویان خارجی و حتی کالج holland توی پرینس ادوارد که حدود 8000-9000 تاست سالی .
    حالا مسئله ای که هست محدودیت مالی منه که نهایت میتونم 30 هزار دلار کانادا هزینه کنم برای دوسال که 20 تا 22 هزار تاش میره برای شهریه کالج و 8 هزار تا میمونه برای زندگی ، که اگر 1000 تا برای یه حداقل زندگی و خوراک حساب کنیم 7-8 ماه رو تامیین میکنه ، برای بقیش من خیلی حساب کردم روی اینکه توی چند ماه اول حسابی برگردم دنبال کار دانشجویی و پارت تایم تا بتونم از پس بقیه هزینه ها برام .
    حالا میخواستم نظر دوستان باتجربه را بدونم که با این روش و این بودجه میشه از پسش برامد یا ممکنه خیلی جدی به مشکل بخورم و نتونم کالج را تموم کنم و مجبور شم برگردم و این همه هزینه ایی که کردم برباد بره؟
    واقعا ممنون میشم از راهنماییاتون
    ببخشید اگر مطالبم بی ربط به تاپیکه ، تاپیک مرتبط تری پیدا نکردم.
    بهر حال ریسک که داره. اون جاهای دورافتاده ای که شهریه پایینی دارند امکان پیدا کردن کار پارت تایم هم ممکنه کمتر باشه. بدون پشتوانه مالی و با پذیرش کالج هم شانس گرفتن ویزای تحصیلی پایین میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بهر حال ریسک که داره. اون جاهای دورافتاده ای که شهریه پایینی دارند امکان پیدا کردن کار پارت تایم هم ممکنه کمتر باشه. بدون پشتوانه مالی و با پذیرش کالج هم شانس گرفتن ویزای تحصیلی پایین میاد.
    ممتون از پاسختون
    پشتوانه مالی که سفارت برای یک سال رو میخواد که میشه هزینه یک سال شهریه بعلاوه 10 هزار تا، 30 هزار تا برای تمکن مالی کافی هست فکر میکنم.
    ولی درست میفرمایید که کار کمتر پیدا میشه !
    بنظرتون تو استان های شرقی کار پارت تایم و سطح پایین هم ممکنه پیدا نشه برای یک دانشجو ؟
    ویرایش توسط ho33ein1111 : January 2nd, 2019 در ساعت 12:24 AM

Junior Member

سلام. دوستان من دارم واسه یه کالج توی کانادا ثبت نام می کنم. دیپلم ریاضی فیزیک دارم. موقع پر کردن فرم به این مشکلات برخوردم. نمیدونم چی باید بنویسم دقیقا.
    Discipline or program
    establishment
    diploma
    duration of program
    comparative evaluation

سلام دوستان من میخواهم از یک کالج تو کبک پذیرش تحصیلی بگیرم. بعد از پزیرش از کالج چقدر زمان برای CSQ و ویزا نیاز هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhmansia نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخواهم از یک کالج تو کبک پذیرش تحصیلی بگیرم. بعد از پزیرش از کالج چقدر زمان برای CSQ و ویزا نیاز هست.
    یک‌ماه سی ای کیو
    ۳ ماه ویزا

با مدرک ارشد پذیرش کالج هم بگیرید شانس ویزاتون پایینه. چرا برای ارشد مجدد اقدام نمیکنید؟
    سلام
    دلیل اینکه شانس ویزای ایشون پایینه چیه؟
    چون من هم 32 ساله ارشد الکترونیک معدل لیسانس 13 ارشد 16.5
    از طرفی معدلم برای ارشد مجدد افتضاحه
    اما سابقه کار مرتبط بالای 5 سال دارم.
    حدود 29 هزار دلار کانادا هم می تونم جمع کنم.
    هدفم از قبولی در کالج گرفتن امتیاز تحصیل در کانادا و کار در کانادا برای ee هست.
    زبان هم فکر کنم بتونم تا 6 6.5 بگیرم. الان در حال یادگیری هستم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan_0o0 نمایش پست ها
    سلام
    دلیل اینکه شانس ویزای ایشون پایینه چیه؟
    چون من هم 32 ساله ارشد الکترونیک معدل لیسانس 13 ارشد 16.5
    از طرفی معدلم برای ارشد مجدد افتضاحه
    اما سابقه کار مرتبط بالای 5 سال دارم.
    حدود 29 هزار دلار کانادا هم می تونم جمع کنم.
    هدفم از قبولی در کالج گرفتن امتیاز تحصیل در کانادا و کار در کانادا برای ee هست.
    زبان هم فکر کنم بتونم تا 6 6.5 بگیرم. الان در حال یادگیری هستم
    دقیقا بهمین دلیل که افسر هم میفهمه هدف شما تحصیل نیست بلکه اقامت است.

دقیقا بهمین دلیل که افسر هم میفهمه هدف شما تحصیل نیست بلکه اقامت است.
    ممنون
    اینجور که متوجه شدم باید سن و مدرک تحصیلی پایین باشه
    راه دیگه ای نیست؟
    فکر کنم باید کشور های دیگه رو انتخاب کنم.

Junior Member

دوستان من بخوام برای کالج هایی که مدرک فنی حرفه ای میدن اقدام کنم. بعدش خودشون برام کار پیدا میکنن ؟ موسسات میگن می تونید ویزای تحصیلی بگیرید بعدش با یه مدرک زبان ویزای کاری بگیرید
    کدوم رشته ها تو کانادا بازار کار بهتری دارن ؟ ترجیحا دنبال کالج توی تورنتو هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)