صفحه 18 از 26 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    دوستان من بخوام برای کالج هایی که مدرک فنی حرفه ای میدن اقدام کنم. بعدش خودشون برام کار پیدا میکنن ؟ موسسات میگن می تونید ویزای تحصیلی بگیرید بعدش با یه مدرک زبان ویزای کاری بگیرید
    کدوم رشته ها تو کانادا بازار کار بهتری دارن ؟ ترجیحا دنبال کالج توی تورنتو هستم
    بعد از تحصیل متاسفانه هیچکس در کانادا برای شما کار پیدا نمیکنه و مدرک زبان هم هیچ ارتباطی به ویزای کار نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    متاسفانه هیچکس در کانادا برای شما کار پیدا نمیکنه و مدرک زبان هم هیچ ارتباطی به ویزای کار نداره
    بعد از تموم شدن کالج خودم می تونم دنبال کار بگردم ؟ اگر اره چقدر فرصت دارم تا کار پیدا کنم ؟ و اینکه چقدر میشه امیدوار بود که کار پیدا کرد ؟

ApplyAbroad Guru

بعد از تموم شدن کالج خودم می تونم دنبال کار بگردم ؟ اگر اره چقدر فرصت دارم تا کار پیدا کنم ؟ و اینکه چقدر میشه امیدوار بود که کار پیدا کرد ؟
    چه رشته ای در کالج میخواهید بخوانید و طول دوره اش چقدره؟ بعد از اتمام کالج میتونید درخواست ویزای کار کنید که مدت اعتبارش به طول مدت دوره تحصیلی تون بستگی داره و وقتی اعتبارش تموم بشه باید کانادا رو ترک کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چه رشته ای در کالج میخواهید بخوانید و طول دوره اش چقدره؟ بعد از اتمام کالج میتونید درخواست ویزای کار کنید که مدت اعتبارش به طول مدت دوره تحصیلی تون بستگی داره و وقتی اعتبارش تموم بشه باید کانادا رو ترک کنید.
    یعنی اگه من یه کالج با دوره 1 ساله برم یه ویزای 1 ساله می تونم بگیرم و بعدش دیگه نمی تونم تمدیدش کنم ؟ رشته رو هنوز انتخاب نکردم اما بین 1 تا 1.5 سال هست اکثر رشته ها

ApplyAbroad Guru

یعنی اگه من یه کالج با دوره 1 ساله برم یه ویزای 1 ساله می تونم بگیرم و بعدش دیگه نمی تونم تمدیدش کنم ؟ رشته رو هنوز انتخاب نکردم اما بین 1 تا 1.5 سال هست اکثر رشته ها
    بله همینطوره و Postgraduate Work Permit قابل تمدید نیست.

Junior Member

پس اگه بخوام کالج بخونم بعدش اونجا اقامت بگیرم راهش چطوری میشه ؟ الان یه سری موسسات میگن میرید اونجا یکسال تا یکسال و نیم می خونید بعد مشغول به کار میشید متاسفانه اطلاعات اشتباه میدن
    مدت زمان تحصیلی که شخص تو کانادا هست برای گرفتن اقامت دایم منظور میشه یا بی تاثیر هست ؟

من فکر کنم این دوستمون هم مثل من و مثل اون دوست ارشد قدرتمون می خوان با استفاده از کالج و سابقه کار در کانادا امتیازات ee‌ رو بالا ببرند.
    که البته اینطور که شما می گید جناب آفیسر ویزا نمی ده.
    اگه مشکل ویزا حل شه خیلی چیزا حل می شه

ApplyAbroad Guru

پس اگه بخوام کالج بخونم بعدش اونجا اقامت بگیرم راهش چطوری میشه ؟ الان یه سری موسسات میگن میرید اونجا یکسال تا یکسال و نیم می خونید بعد مشغول به کار میشید متاسفانه اطلاعات اشتباه میدن
    مدت زمان تحصیلی که شخص تو کانادا هست برای گرفتن اقامت دایم منظور میشه یا بی تاثیر هست ؟
    برای اقامت کانادا تاپیک های مهاجرت به روشهای اکسپرس انتری را نگاه کنید. مهاجرت یا همان اقامت دائم کانادا به مدت زمان حضور در کانادا ارتباطی ندارد. شما ممکنه دهسال هم کانادا باشید و امتیازتون به اقامت کانادا نرسه یا اصلا از ایران اقدام کنید و امتیاز اقامت کانادا را داشته باشید. تحصیل و کار در کانادا امتیازتون را برای مهاحرت افزایش میده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan_0o0 نمایش پست ها
    من فکر کنم این دوستمون هم مثل من و مثل اون دوست ارشد قدرتمون می خوان با استفاده از کالج و سابقه کار در کانادا امتیازات ee‌ رو بالا ببرند.
    که البته اینطور که شما می گید جناب آفیسر ویزا نمی ده.
    اگه مشکل ویزا حل شه خیلی چیزا حل می شه
    بله به نظر میرسه بسیار از دوستان فکر میکنند مثل اروپا با پیدا کردن کار یا چند سال زندگی در کانادا اقامت دائم کانادا را میتوانند بگیرند که البته اینطوری نیست. مهاجرت کانادا پروسه کاملا مستقلی دارد.

بله به نظر میرسه بسیار از دوستان فکر میکنند مثل اروپا با پیدا کردن کار یا چند سال زندگی در کانادا اقامت دائم کانادا را میتوانند بگیرند که البته اینطوری نیست. مهاجرت کانادا پروسه کاملا مستقلی دارد.
    خوب البته در بالا رفتن امتیاز برنامه استانی تاثیر داره.
    قبلاً انگار این کار رو انجام می دادند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)