صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

سلام
    اینکه کانادا برای کالج ویزا نمیده چقدر حقیقت داره؟ برادرم مالزی درس می خونه و می خواد بیاد کانادا. از سفارت مالزی هم اقدام کنه نتیجه نمی گیره؟
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    سلام
    اینکه کانادا برای کالج ویزا نمیده چقدر حقیقت داره؟ برادرم مالزی درس می خونه و می خواد بیاد کانادا. از سفارت مالزی هم اقدام کنه نتیجه نمی گیره؟
    هیچ چیز 100 درصد نیست
    راه هایی داره
    هنوز هم می خوان این کار رو کنن ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا از طریق کالج

سلام ذوستان من لیسانس دارم و میخوام برای دیپلم یک ساله تو ی یه کالج تو انتاریو واسه یه رشته دیگه مدارکمو بفرستم . آیا این درسته که کانادا برای پذیرش دیپلم از کالج ویزا نمیده؟ ایا میشه با مدرک دیپلم از کالج کانادا ورک پرمیت گرفت بعد فارغالتحصیلی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا از طریق کالج

سلام

میشه یکی لطفا کمک کنه، آیا هیچ راهی برای گرفتن ویزا از طریق پذیرش کالج نیست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام،
    من میخوام برای کالج دورهام (durham college) اقدام کنم.
    به نظرتون ارزش داره سالی 13000 دلار شهریه؟
    کسی در مورد این کالج اطلاعات به درد بخوری داره؟
    چقدر طول میکشه اپلای کنن؟ چقدر طول میکشه ویزا بیاد؟
    برای اینکه ویزای خودم و خانومم همزمان بیاد چی کار میتونم کنم؟ چه راه حلی داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SNo نمایش پست ها
    سلام،
    من میخوام برای کالج دورهام (durham college) اقدام کنم.
    به نظرتون ارزش داره سالی 13000 دلار شهریه؟
    کسی در مورد این کالج اطلاعات به درد بخوری داره؟
    چقدر طول میکشه اپلای کنن؟ چقدر طول میکشه ویزا بیاد؟
    برای اینکه ویزای خودم و خانومم همزمان بیاد چی کار میتونم کنم؟ چه راه حلی داره؟
    دورهام کالج خوبی است ولی علت خاصی داره که مثلا کالجهای شهر تورنتو یا مونتریال اقدام نمیکنید؟
    با این شهریه چرا دانشگاه اقدام نمیکنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دورهام کالج خوبی است ولی علت خاصی داره که مثلا کالجهای شهر تورنتو یا مونتریال اقدام نمیکنید؟
    با این شهریه چرا دانشگاه اقدام نمیکنید؟
    در رابطه با انتخاب کالج تحقیق زیادی نکردم، فقط چند تا کالجی که دیدم سایت هاشون رو، این کالج دورهام بود که رشته برنامه نویسی داشت... مکاتبه ای هم که باهاشون داشتم، گفتن به 2 تا دانشجو خارجی برتر هر رشته هر سال بورسیه میدن که فکر میکنم با توجه به اینکه تخصص دارم تو این زمینه، بتونم بورسیه شم برای سال های بعدش ...
    والا مدرک دیپلم (پیش دانشگاهی) دارم، میتونم برای دانشگاه اقدام کنم مستقیم؟ پذیرش میدن بهم ؟
    کالج های تورنتو و مونترئال بهترن؟
    من میتونم شهریه و هزینه های یکسال رو با خودم ببرم و برای سال های بعد یا باید کار کنم و تامین کنم یا بتونم بورسیه شم ... شما چه پیشنهادی میدین؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SNo نمایش پست ها
    در رابطه با انتخاب کالج تحقیق زیادی نکردم، فقط چند تا کالجی که دیدم سایت هاشون رو، این کالج دورهام بود که رشته برنامه نویسی داشت... مکاتبه ای هم که باهاشون داشتم، گفتن به 2 تا دانشجو خارجی برتر هر رشته هر سال بورسیه میدن که فکر میکنم با توجه به اینکه تخصص دارم تو این زمینه، بتونم بورسیه شم برای سال های بعدش ...
    والا مدرک دیپلم (پیش دانشگاهی) دارم، میتونم برای دانشگاه اقدام کنم مستقیم؟ پذیرش میدن بهم ؟
    کالج های تورنتو و مونترئال بهترن؟
    من میتونم شهریه و هزینه های یکسال رو با خودم ببرم و برای سال های بعد یا باید کار کنم و تامین کنم یا بتونم بورسیه شم ... شما چه پیشنهادی میدین؟
    بهرحال کالجهای دیگر را هم چک کنید. داوسون کالج مونتریال انگلیسی زبان است و در تورنتو کالجهای Seneca, Sheridan, Centennial و Humber college معروفترند. استانهای دیگر راهم چک کنید شاید کالجهای ارزانتری هم باشند.
    پذیرش دانشگاه به رزومه تون (معدل ونمره زبان) بستگی داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بهرحال کالجهای دیگر را هم چک کنید. داوسون کالج مونتریال انگلیسی زبان است و در تورنتو کالجهای Seneca, Sheridan, Centennial و Humber college معروفترند. استانهای دیگر راهم چک کنید شاید کالجهای ارزانتری هم باشند.
    پذیرش دانشگاه به رزومه تون (معدل ونمره زبان) بستگی داره.
    ممنون.
    چک کردم، همون دورهام به نظرم بهتره ...
    فقط یه جایی خوندم که برای undergraduate ویزا نمیدن. صحت داره؟
    چون تو سایت cic چیزی در این رابطه ننوشته و نوشتن که دوره آموزشی فول تایم باشه و موسسه آموزشی هم تو لیست مورد نظرشون باشه ویزا میدن ...
    من میخوام برای یه دوره (2 ساله) diploma پذیرش بگیرم و بعد اگه بشه برای bachelor (که 2 سال میشه) اقدام کنم ...

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

باید ببینید کدوم رشته رو دقیقا میخواید بخونید اکثر رشته های فنی تو کالجدهای تورنتو و بقیه کالج های کانادا زیر شاخه های خیلی تخصصی دارند ، از بهترین کالج های اینجا تورنتو میشه سنکا ،جورج براون و هامبر کالج رو معرفی کرد. انتخاب کالج به محل سکونت شما هم بستگی داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)