صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

سلام من 37 سال دارم و دارای مدرک کارشناسی گرافیک هستم، سابقه کار 13 سال در زمینه تبلیغات و مدیریت مارکتینگ دارم در حال حاضر بصورت توریستی در کانادا هستم ، هنوز مدرک آیلتس ندارم و می خوام برای یک دوره یکساله مدیریت مارکتینگ در کالج seneca اقدام کنم و از طریق آن برای اقامت اقدام کنم
    می خواستم بدانم ویزا به من برای یک دوره یکساله با توجه به سن می دن؟
    . برا زبان با توجه هزینه تحصیل در کالج بهتر هست مدرک آیلتس بگیرم و بعد برا پذیرش اقدام کنم و یا بهتره د رکالج بخوانم؟
    ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره و بتوانه به من کمک کنه
    ویرایش توسط pedro373 : January 30th, 2019 در ساعت 08:18 PM

سلام خسته نباشید میشه لطفا کسی که ویزای گرفته اطلاعاتی به من بده ممنون.
    من ۳۶ سالم متاهل با دوفرزند
    ۱۰ سال سابقه تدریس و البته سابقه بینه تو دفتر اسناد برام رد شده
    مهندسی شیمی معدل ارشد ۱۶.۸۸
    آیلتس جنرال ۶.۵ .برای دانشگاه یا کالجبا شرایط من ویزا میدن؟ و آیا وکیل بگیرم یا خودم اقدام کنم.و اینکه کدوم سابقه کارم رو اعلام کنم ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من کارشناسی ارشد برق هستم
    اما میخوام یک رشته ترجیحا مدیریتی یا مرتبط با برق در کالج بخونم
    میخوام ببینم شما آیا امکانش هست چند کالج را به من معرفی میکنید.
    نمره آیلتس تا دو ماه دیگه تقریبا 6.5 میتونم آماده شم.
    سپاس از شما

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس حسابداری دارم و نمره تافل 93. 6 سال سابقه کاری دارم.
    قصدم این بود که برای سال تحصیلی 2019 برای مستر حسابداری یا فاینانس کشور کانادا اپلای کنم. با توجه به معدل پایین و نداشتن GRE یکی از دوستانم پیشنهاد داد که برای کالج اقدام کنم. شنیدم بعد از فارغ التحصیل شدن و گرفتن مدرک دیپلم 2 ساله یا دوره 1 ساله کالج شانس زیادی برای کار پیدا کردن دارم و همینطور شرایط ادامه تحصیل راحت تری برای دوره مستر دارم. چون در مورد این اطلاعات زیاد مطمئن نیستم، میخواستم نطر شما را در مورد درست بودن یا نبودن این اطلاعات و همینطور نقاط ضعف کالج هابدونم.

ممنون

سلام دوستان
    آیا با گرفتن پذیرش در رشته ای که به صورت part time ارايه می شود هم میشه ویزا دانشجویی گرفت یا اینکه پذیرش حتما باید فول تایم باشه؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    وکیل بنده از کالج برام پذیرش گرفته و چون نتیجه آیلتس دیر اومد به من مشروط به گذراندن دوره زبان طی یک دوره دو ماهه دادند، الان نتیجه آیلتس اومده و نمرش رو گرفتم. ولی وکیلم میگه دیگه نمیشه مدرک رو آپلود کرد چون ظرفیت پر شده. الان من باید یه پول اضافی بدم به کال . راهی هست؟!؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash92i نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وکیل بنده از کالج برام پذیرش گرفته و چون نتیجه آیلتس دیر اومد به من مشروط به گذراندن دوره زبان طی یک دوره دو ماهه دادند، الان نتیجه آیلتس اومده و نمرش رو گرفتم. ولی وکیلم میگه دیگه نمیشه مدرک رو آپلود کرد چون ظرفیت پر شده. الان من باید یه پول اضافی بدم به کال . راهی هست؟!؟؟
    ظرفیت چی پرشده؟ هر کالجی برای پذیرش قوانینی داره ولی من فکر میکنم اگر با خود کالج مستقیما در ارتباط باشید خیلی راحت مدرک زبان رو از شما قبول میکنند و نیازی به گذرون دوره اضافی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash92i نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام، من هم برای اینکه ظرفیت پروگرم پر نشه، قبل اینکه آیلتس بدم پذیرش کاندیشنال گرفتم و بعد از اینکه مدرک آیلتس آماده شد برای کالج فرستادم و پذیرشم رو تغییر دادن به دایرکت. هزینه اضافی هم نداشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با مدرک ارشد پذیرش کالج هم بگیرید شانس ویزاتون پایینه. چرا برای ارشد مجدد اقدام نمیکنید؟
    سلام
    میتونم بپرسم چرا؟
    آیا برای ارشد، گرفتن بورس ممکن هست برای کانادا؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazdst نمایش پست ها
    سلام

فقط اومدم که بگم به حرفای منفی افراد گوش ندید، به گفته خیلیا از جمله حتی وکیلا، گرفتن ویزای من شانسش حتی ۱۰ درصد هم نبود و می گفتن اصلا اقدام نکن چون واضحه که ریجکتی، چون بیش از ۶ سال گپ تحصیلی داشتم، بیش از ۱۰ سال ایران نبودم و ثابت کردن تای برام غیر ممکن بود، متاهل بودم، ۳۰ ساله، پذیرش از کالج، همسرم هم اپن ورک پرمیت. ولی برخلاف گفته همه، کمتر از ۱ ماه ویزای من و همسرم اومد و بار اول بود که اقدام می کردیم. به نظرم همه چیز برمیگرده به استادی پلن قوی که اونم خودم نوشتم. امیدوارم ویزای همه شما بیاد

سلام
    ممکن هست در مورد ایتادی پلن و ساریو که نوشتید بیشتر توضیح بدبد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)