صفحه 21 از 26 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

با مدرک لیسانس (اصلا فوق ندارم تا لیسانس گرفتم رفتم سر کار تا پول در بیارم برای اقدام به ویزای تحصیلی کانادا) و سابقه کاری مربوطه با بیمه و نامه رسمی از شرکت جهت اعزام کارمند جهت دوره در کالج چطور؟ باز ریجکته؟ یا دانشگاه اقدام کنم؟ اخه هر دوش برام یک مزیتی و شدنی هستند اما کالج را به دانشگاه ترجیح میدهم. سن 35 سال و 8 سال سابقه کار با بیمه و تمکن شخصی مناسب همینطور از ساپورتر مناسب و با انواع نامه های قوی کاری و کاور لتر و استادی پلن.

سلام.دوستان من ۳۶ سال دارم و مدرک کارشناسی کامپیوتر سال ۸۸ گرفتم.مدرک زبان هم ندارم.سه تا سوال داشتم:
    ۱-برای ویزای تحصیلی کالج اقدام کنم یا برای مستر؟
    ۲-با توجه به اینکه ۱۰ سال پیش مدرک دانشگاهیم رو گرفتم آیا شانس پذیرش از دانشگاه و ویزا دارم یا نه؟
    ۳-آیا کالج یا دانشگاهی هست که پذیرش کاندیشنال بده تا برم اونجا و زبان بخونم؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramdj نمایش پست ها
    می خواستم به دوستانی که برای کالج دارن اپلای می کنند یه خبر امیدوار کننده بدم. من برای یکی از اقوام از سنتینیال کالج پذیرش گرفتم برای یه دوره ی یه ساله ارشد. پذیرش رو ۲۸ دسامبر گرفتیم و ایشون ۷ ژانویه در استانبول رفتند انگشت نگاری. روز ۱۵ ژانویه مدارک انگشت نگاریشون رسید به آنکارا و ۶ روز بعد یعنی روز ۲۱ ژانویه پاس ریکویست شدن. ایشون هیچ سفر خارجی هم نداشتند جز ترکیه. البته نامه جاب آفر داشتند از یه شرکت خصوصی برای بعد از تحصیل. هیچ وکیلی هم نداشتند. آیلتس ۶.۵ دارند و سنشون هم ۲۴ سال هست. پس نا امید نباشید و تلاشتون رو بکنید. موفق باشید.
    سلام. ممنون از این خبر خوبتون. همسر من از کالج هامبر اکسپت گرفتن برای ترم سپتامبر. پست گرجویت 2 ساله. 33 ساله ایتلس 6 و وکیلمون میگه ریجکت میشید
    برای 10 سال گپ رزومه کاری قابل ارائه وجود داره. و کاخونه ای که همسرم مدیر آی تی اونجا هست تعهد نامه میده که من اسپانسر مالی مشروط میشم. جوری که در طول تحصیل حمایت مالیشون میکنم و برگردن ایران هزینه های تحصیلشون رو خواهم داد. می تونم نظر شمارو بپرسم؟

اما سوال اصلی من از شما این هست که میشه در خصوص این جملتون توضیح بیشتر بدید؟
    "البته نامه جاب آفر داشتند از یه شرکت خصوصی برای بعد از تحصیل"

سلام.دوستان وقت همگی بخیر.

همسر من از کالج هامبر اکسپت گرفتن برای ترم سپتامبر. پست گرجویت 2 ساله. 33 ساله. ایتلس 6. رزومه کاری قابل ارائه برای 10 سال گپ تحصیلی. تمکن مالی نسبتا خوب.
    و کاخونه ای که همسرم مدیر آی تی اونجا هست تعهد نامه میده که اسپانسر مالی مشروط میشن. جوری که در طول تحصیل حمایت مالیشون میکنن و سر2 سال باید برگردند ایران و تعهداتشون رو عملی کنند تا هزینه های تحصیلشون رو بدند. من با ایشون اقدام نمیکنم. هر زمان ویزاشون بیاد من اقدام میکنم.

با این شرایط وکیلمون گفتن ریجکت میشید. و باید یک دانشگاه ثبت نام کنبم دیپازیت 2 جارو بدیم، و بریم اون شهری که دانشگاه هست انصراف حضوری بدیم و بعدش بریم همون کالجی که می خوایم ثبتناممون رو انجام بدیم. من اصلا دوست ندارم این دور زدن هارو.

چنانچه کسی تجربه ای داره میشه من رو راهنمایی کنن؟
    ممنون

سلام دختر 22 ساله ای گه دیپلم هنرستان داره و الان ساکن فرانسه هست، میشه برای کالج زبان یا ذوره پیش دانشگاهی در کانادا ویزا بگیره؟ اگر بخاد مستقیم وارد دوره لیسانس بشه چطور؟

سلام دوستان.
    من مدرک فوق لیسانس کامپیوتر دارم از کشور لهستان و همین چند روز پیش از کالج george brown برای یک دوره postgraduate یک ساله پذیرش گرفتم که از ژانویه سال دیگه شروع میشه.
    دوره هم مربوط به data analysis هستش.

Junior Member

سلام و تبریک

رشتتون احیانا T413 نیس ؟
    چون منم این رشته یا wireless ش مد نظرمه

از لحاظ مدارک برای سفارت نکته ی خاصی نبوده ؟ چون رشته 1 ساله هست سخت گیری نکرد سفارت ؟

ممنون
    I Love FCB

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramdj نمایش پست ها
    می خواستم به دوستانی که برای کالج دارن اپلای می کنند یه خبر امیدوار کننده بدم. من برای یکی از اقوام از سنتینیال کالج پذیرش گرفتم برای یه دوره ی یه ساله ارشد. پذیرش رو ۲۸ دسامبر گرفتیم و ایشون ۷ ژانویه در استانبول رفتند انگشت نگاری. روز ۱۵ ژانویه مدارک انگشت نگاریشون رسید به آنکارا و ۶ روز بعد یعنی روز ۲۱ ژانویه پاس ریکویست شدن. ایشون هیچ سفر خارجی هم نداشتند جز ترکیه. البته نامه جاب آفر داشتند از یه شرکت خصوصی برای بعد از تحصیل. هیچ وکیلی هم نداشتند. آیلتس ۶.۵ دارند و سنشون هم ۲۴ سال هست. پس نا امید نباشید و تلاشتون رو بکنید. موفق باشید.
    سلام

بعضی از رشته های کالج ها مثلا همین
    سنتینیال اسم دوره 1 ساله هست ولی تو جزئیات زده دوره ی 8 ماهه که 2 تا semester هست

مشکلی از لحاظ سفارت واسه دوره 1 ساله نبود ؟

ممنون
    I Love FCB

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    یعنی اگه من یه کالج با دوره 1 ساله برم یه ویزای 1 ساله می تونم بگیرم و بعدش دیگه نمی تونم تمدیدش کنم ؟ رشته رو هنوز انتخاب نکردم اما بین 1 تا 1.5 سال هست اکثر رشته ها

سلام، حتما حتما توجه کنید که دانشگاهتون DLI Number داشته باشه. فقط در این صورت پس از فارغ التحصیلی دو برابر میزان تحصیل به شما Work permit (ویزای کار) میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power Engineering

کسی برای شما کار پیدا نمیکنه خودتون باید دنبال کار بگردید. هر چند با مدرک کانادایی و یک سال تجربه و پیدا کردن کانکشن پیدا کردن کار کاملا محتمل است هر چند به سابقه کار شما در ایران و تجربه و مهارت هم بسیار وابسته است. من چند تا دوست دارم که دقیقا همین کار رو انجام دادن و بعد از فارغ التحصیلی کار پیدا کردن و الان دارن برای PR اقدام می کنن.

یک نکته بسیار مهم اینه که دانشگاه یا کالج یا موسسه ای که اون دوره رو در آنجا می گذرانید دارای DLI Number باشه. پس از فارغ التحصیلی از اون دانشگاه ها و کالج ها به شما به میزان دو برابر میزان تحصیل Work permit داده می شود.

اگر برای چک کردن اینکه کالجت این ویژگی رو داره یا نه سوال داشته به من پیام بده.

فقط من یک سوال از شما دارم، اینکه گرفتن پذیرش دوره یک ساله خیلی کار سختی نیست! آیا گرفتن ویزا با این پذیرش شدنیه؟؟؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)