صفحه 22 از 26 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power Engineering

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

من شنیدم که کار جنرال پارت تایم دانشجویی راحت در مدت کوتاه پیدا می شه که هزینه زندگی رو کاملا میده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ho33ein1111 نمایش پست ها
    ممتون از پاسختون
    پشتوانه مالی که سفارت برای یک سال رو میخواد که میشه هزینه یک سال شهریه بعلاوه 10 هزار تا، 30 هزار تا برای تمکن مالی کافی هست فکر میکنم.
    ولی درست میفرمایید که کار کمتر پیدا میشه !
    بنظرتون تو استان های شرقی کار پارت تایم و سطح پایین هم ممکنه پیدا نشه برای یک دانشجو ؟
    شما دلار کانادا رو آزاد حساب می کند یا دولتی که حدود 3200 تومنه؟ (برای تمکن مالی میگم) یعنی مثلا اگر 100 میلیون تو حساب باشه اینو بر مبنای دلار دولتی 30000 تا حساب می کنن یا دلار آزاد که میشه 10000 دلار؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power Engineering

سلام، تبریک می گم.

در مورد این دانشگاه campus های زیر dli دارن یعنی بعد از فارغ التحصیلی شما دو برابر میزان تحصیل ویزای کار دارین. یعنی از الان تا حدود سه تا چهار سال دیگه امکان اقامت قانونی رو دارید . پس نگران ویزای توریستی نباشید. هر چند بعید می دونم اون ویزا هم کنسل بشه.

Centre for Applied Transportation Technologies, Centre for Digital and Performance Arts (Downtown London Location), Main Campus
    St. Thomas
    Tillsonburg

فقط اگر فضولی نباشه میتونم شرایط شما رو برای ویزا بدونم . میخوام بدونم من با 30 سال سن و مدرک کارشناسی و چهار سال سابقه کار و بدون شنگن و گرفتن پذیرش کالج شانسم چقدره؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirEshaghi نمایش پست ها
    سلام، حتما حتما توجه کنید که دانشگاهتون DLI Number داشته باشه. فقط در این صورت پس از فارغ التحصیلی دو برابر میزان تحصیل به شما Work permit (ویزای کار) میدن.
    دو برابر نیست. برای دوره های زیر دو سال برابر مدت تحصیل است و برای دو سال و بیشتر ویزای کار سه ساله میدهند.

Junior Member

کسی از کالج Douglas داگلاس توی British Columbia پذیرش و ویزا گرفته ؟

از طریق خود کالج میخوای اقدام کنی میگه باید پست کنی و ارزش یابی بشه و 4 ماه طول میکشه پروسه پذیرش از کالج !!!!

بعد خودشون ایمیل زدن در ادامه گفتن از طریق فلان 2 موسسه اقدام کن زودتر میشه !!!

رسما ایرانی بازی شده
    I Love FCB

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirEshaghi نمایش پست ها
    کسی برای شما کار پیدا نمیکنه خودتون باید دنبال کار بگردید. هر چند با مدرک کانادایی و یک سال تجربه و پیدا کردن کانکشن پیدا کردن کار کاملا محتمل است هر چند به سابقه کار شما در ایران و تجربه و مهارت هم بسیار وابسته است. من چند تا دوست دارم که دقیقا همین کار رو انجام دادن و بعد از فارغ التحصیلی کار پیدا کردن و الان دارن برای PR اقدام می کنن.

یک نکته بسیار مهم اینه که دانشگاه یا کالج یا موسسه ای که اون دوره رو در آنجا می گذرانید دارای DLI Number باشه. پس از فارغ التحصیلی از اون دانشگاه ها و کالج ها به شما به میزان دو برابر میزان تحصیل Work permit داده می شود.

اگر برای چک کردن اینکه کالجت این ویژگی رو داره یا نه سوال داشته به من پیام بده.

فقط من یک سوال از شما دارم، اینکه گرفتن پذیرش دوره یک ساله خیلی کار سختی نیست! آیا گرفتن ویزا با این پذیرش شدنیه؟؟؟!
    درود مطالبتون تا جائی که من مطالعه کردم صحیح هست منتهی روی Work Permit بنظرم مدت کار پس از فارغ التحصیلی بمدت تحصیل شما بستک داره یعنی دوره ای که طی می کنید نباید کمتر از 8 ماه باشه که اجازه کار 8 ماه رو داشته باشید مثلا اگر 1/5 نیم سال درس خوندید 1/5 سال اجازه کار دارید و این حد اکثر تا 3 سال هست یعنی اگر مدت تحصیل شما 4 سال باشه حداکثر زمان اجازه کار 3 سال خواهد بود .

سلام
    من 28 سالمه و آیلتس لیسانس IT دارم
    6 سال هم از فارغ التحصیلیم میگذره
    میخوام تو کالج humber در شهر تورنتو در رشته web design and development ثبت نام کنم که یک مقطع post grad هست و دوره 2 ترمه داره که حدوداً 11 ماه میشه
    خیلیا میگن این دوره ها خوب نیست و امکان ویزا گرفتن و pr شدن بعد از work permit رو ندارم
    خیلی ممنون میشم اگه یکی راهنماییم کنه که چیکار کنم

بله درست بهتون گفتند.
    این دوره ها احتمال ویزاگرفتن باهاشون خیلی کم هست. مخصوصا واسه شما که مقطع لیسانس هستی، و سن 28 سال هم داری. ظن افسر به یقین تبدیل میشه که شما میخوایی یه دوره دم دستی ارزون ثبت نام بکنی و بتونی ویزا بگیری که بری و برنگردی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsatajer نمایش پست ها
    سلام
    من 28 سالمه و آیلتس لیسانس IT دارم
    6 سال هم از فارغ التحصیلیم میگذره
    میخوام تو کالج humber در شهر تورنتو در رشته web design and development ثبت نام کنم که یک مقطع post grad هست و دوره 2 ترمه داره که حدوداً 11 ماه میشه
    خیلیا میگن این دوره ها خوب نیست و امکان ویزا گرفتن و pr شدن بعد از work permit رو ندارم
    خیلی ممنون میشم اگه یکی راهنماییم کنه که چیکار کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید

درود بر شما دوستان.
    یک راهنمایی میخواستم. پیش چندتا وکیل رفتم متاسفانه هرکدوم یک چیزی گفتن و دیگری رو رد کردن. سر در گم شدم.
    من 36 سالمه لیسانس مکانیک دارم و 12 سال سابقه کار. همسرم 30 سالشه و لیسانس معماری بدون سابقه کار.
    ویزای توریستی جفتمون داریم ولی هنوز وارد خاک کانادا نشدیم.
    میخوایم برای همسرم اقدام به ثبت نام در کالج فرانسوی زبان در مونترال کانادا کنیم.
    چند تا سوال:
    اول اینکه دوره زبان رو باید پیش از ثبت نام در کالج ثبت نام کنیم یا خیر وقتی کالج رو ثبت نام کردیم همسر رو در دوره زبان هم ثبت نام میکنند؟
    دوم اینکه شانس قبول شدن پروسه دانشجویی از ایران اقدام کنیم بیشتر هست در کالج یا از خاک کانادا؟
    سوم اینکه دوره های کالج جند وقت قبل از ترم پر میشه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیزم
    من شرایطم رو دوست دارم با شما مطرح کنم تا نظرات خودتون رو بگید ممنونم

32 ساله هستم ، لیسانس متالورژی ، گپ تحصیلی 6 ساله ایی دارم که با کار و سربازی پر شده ، از کالج AVIRON در کبک پذیرش گرفتم در رشته جوشکاری که Vocational Diploma هست و کاملا مرتبط با لیسانسم هست و مدت 2 سال هم زمان میبره ، CAQ دو روزه برام آمده و استادی پلن خوبی هم نوشتم نسبتا چرا که سابقه گرفتن دیپلوم های فنی در ایران را دارم که منجر به ثبت اختراع مرتبط با دیپلم شده و هدف خودم را استفاده از امکانات این کالج برای استفاده مشابه نشان دادم ، تمکن مالی 50000 تایی ارائه میدم ، یک خانه به نام بنده هست در ایران و همچنین 2تا عمه بنده 40 ساله که در کانادا زندگی میکنن و نامه ساپورت مالی و محل زندگی را برای بنده ایشون خواهند داد 4 بار سفر به استانبول دارم ، آیلتس 6.5 هم دارم ... میخواستم نظرات شما و شانس ویزا را بدونم و اگر جایی حس میکنید بتونم بهبود بدم پروندم رو چون 10 روز دیگه میخواهم کار ویزای تحصیلی را شروع کنم .
    برعکس چیزی که داخل این سایت خوندم من نمونه های زیادی از دوستانم با لیسانس و فوق الان در کالج مشغول هستند ، خوشحال میشم اگر نظری پیشنهادی دارید بگید ، ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)