صفحه 25 از 26 نخستنخست ... 151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

دوستان من 35 ساله ، مدرك الكترونيك و 10 سال سابقه كار مرتبط با بيمه دارم. آيلتس 6.5 همه اسكيل ها هم بالاي 6 ، به نظرتون ميتونم براي دوره ساله advanced diploma كه براي رشته Electromechanic -Automation هست اقدام كنم ؟

اصلا مدت دوره روي PR گرفتن تاثير داره ؟ مثلا اين دوره 3 ساله هست ولي بعضي ها 8 ماهه

Junior Member

سلام به همه وقتتون بخیر.
    من ۲۳ ساله، مجرد هستم. نزدیک ۱۰ ماهه از مقطع کارشناسی با معدل ۱۷.۵۵ رشته فیلمسازی و سینما فارق التحصیل شدم.
    قبلا برای دوره دیپلما کالج در یک رشته نامرتبط ۲ ساله کواپ همراه با کار و مشروط به دوره زبان ریجکت شدم حدود ۹ ماه پیش.
    مجددا برای یک کالج دیگه برای مقطع Postgraduate معادل ارشد بدون تز پذیرش گرفتم از یک کالج دیگر در تورنتو. کالج غیرمشروط هستش و پروفسور برای بنده برای سفارت توصیه نامه نوشته بعلاوه ۴ توصیه نامه از اساتید ایران هم دارم.
    هیچ گپ تحصیلی نیست. سابقه کارپارت تایم و جاب آفر هم دارم. حدود ۸۰ هزاردلار کانادا هم به ارز دولتی تمکن مالی یکساله دارم.
    دوره یکساله هستش و آیلتس ۷ هم برای این دوره کسب کردم. متاسفانه بدلیل شرایط فعلی مجبورم بسیار سریع انتخاب کنم. بسیاری از دانشگاها ددلاین رو برای پاییز ۲۰۲۰ رد کردن برای همون مجبور شدم برای ارشد برای کالج اقدام کنم.
    بنظرتون شانسم رو امتحان کنم؟
    دفعه قبلی در آفیسر نوت، آفیسر اشاره داشت به دلیل استادی پلن و زبان ریجکت کرده. استادی پلنم حدود ۳ صفحه کامل بود و بسیار از دستورات زبانی و بیراهه روی رنج میبرد و چون رشته غیر مرتبط اپلای کرده بودم کلی بهونه باید میاوردم. مدرک زبان هم که نداشتم و خیلی موارد ضعیف دیگه از جمله گردش حساب ۴۰ هزار دلاری و...
    خوشحال میشم نظرتون رو بدونم.
    ممنون

سلام . ببخشید در این زمینه کسی به شما جواب داده ؟منم همسن شما هستم و میخوام برای کالج اقدام کنم . با سن ما ممکنه بهمون بذیرش بدن؟

سلام . ببخشید شما IELTS داشتین ؟

سلام ببخشید . منم شرایط شما رو دارم . شما کجا اقدام کردین؟
    ویرایش توسط qwerty_1002 : June 21st, 2020 در ساعت 01:38 AM

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام دوست عزیز برای مخاطب قرار دادن یک شخص خاص یا نقل قول از او از گزینه "پاسخ با نقل قول" استفاده کنید الان اصلا معلوم نیست شما دارید از کی سوال می کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mona_apply نمایش پست ها
    سلام . ببخشید شما IELTS داشتین ؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز.
    من 33 سال سن دارم. و مجرد هستم. فوق لیسانس با معدل 4 و لیسانس با معدل 3 از دانشگاه سراسری دارم.
    سابقه کار مرتبط نزدیک به 10 سال.
    آیلتس 8.
    می خوام برای کالج اقدام کنم ولی میگن بخاطر مدرک مسترم ویزا نمیشم. دوستم سال قبل با مستر تونست با ثبت نام تو دوره های یک و نیم ساله دانشگاه ویکتوریا ویزای تحصیلی خودش و ویزای همراه همسرش رو بگیره.
    بنظرتون اگر که استادی پلن و انگیزه نامه قوی داشته باشم باز هم امکان ریجکتی بالاست؟
    راه سریعتر و آسونتر (از لحاظ مالی و سختی تحصیل و شانس پیدا کردن کار) کالج یا دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanmodegh نمایش پست ها
    دوستان من 35 ساله ، مدرك الكترونيك و 10 سال سابقه كار مرتبط با بيمه دارم. آيلتس 6.5 همه اسكيل ها هم بالاي 6 ، به نظرتون ميتونم براي دوره ساله advanced diploma كه براي رشته Electromechanic -Automation هست اقدام كنم ؟

اصلا مدت دوره روي PR گرفتن تاثير داره ؟ مثلا اين دوره 3 ساله هست ولي بعضي ها 8 ماهه
    سلام پذیرش از کالج خیلی سخت نیست در اون بخش مشکلی نیست،اما با توجه به سنتون امکان رد شدن ویزا برای کالج زیاد هست.فک می‌کنم میتونید برای دانشگاه اقدام کنید اومدید کانادا عوض کنید برید کالج، این مورد رو تحقیق کنید چون مراحلش رو نمی‌دونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shilana نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز.
    من 33 سال سن دارم. و مجرد هستم. فوق لیسانس با معدل 4 و لیسانس با معدل 3 از دانشگاه سراسری دارم.
    سابقه کار مرتبط نزدیک به 10 سال.
    آیلتس 8.
    می خوام برای کالج اقدام کنم ولی میگن بخاطر مدرک مسترم ویزا نمیشم. دوستم سال قبل با مستر تونست با ثبت نام تو دوره های یک و نیم ساله دانشگاه ویکتوریا ویزای تحصیلی خودش و ویزای همراه همسرش رو بگیره.
    بنظرتون اگر که استادی پلن و انگیزه نامه قوی داشته باشم باز هم امکان ریجکتی بالاست؟
    راه سریعتر و آسونتر (از لحاظ مالی و سختی تحصیل و شانس پیدا کردن کار) کالج یا دانشگاه؟
    سلام به نظر من برای ورود باید با مستر اقدام کنید چون ویزا برای کالج تو سن شما احتمال ضعیفی داره،خیلی بستگی به رشته تون و عوامل دیگه داره کلی نمیشه گفت.

Junior Member

سلام
    خانوم من مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم تجربی داره.
    20 سالش هست
    اگر از کالجی پذیرش بگیره برای سال بعد ،
    کانادا ویزا میده به دوتامون ؟ ( من لیسانس مهندسی دارم)

Junior Member

سلام وقت همه ی دوستان بخیر امیدوارم ایام به کام باشه
    دوستان من 29 سالمه و در ترکیه هستم میخواستم واسه دوره زبان انگلیسی به کانادا یا یه کشور اروپایی برم میخواستم ببینم کسی از دوستان تجربه گرفتن این ویزا رو داره اصلا ویزا میدن واسه دوره زبان انگلیسی؟؟

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

سلام، من قصد دارم برای برادر ۱۸ سالم به صورت تحصیلی اپلای کنم دوست دارم دوره دوساله Pre-pharmacy رو به عنوان international student بگذرون ولی نمدونم احتمال ریجکت شدن ویزا چقدر چون عموما کسی که تو کانادا Pharmacy میخونه نمیتونه تو کشور خودش کار کنه . نظر دوستان رو میخواستم در باره ی این رشته و شانس قبول شدنش. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)