صفحه 3 از 26 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط SAAGHI_SH25 نمایش پست ها
    هیچ چیز 100 درصد نیست
    راه هایی داره
    هنوز هم می خوان این کار رو کنن ؟
    بله هنوز هم می خواد این کارو بکنه، اما این بار از ایران. شنیدیم که برای کالج ویزا نمیدن برای همین داریم به دانشگاه فکر می کنیم...
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Junior Member

سلام
    پذيرش از كالج شانس ويزاي كمي خواهد داشت؟
    از اوجا كه اقدام خيلي برامون سخته خواهش ميكنم راهنمايي بفرماييد كه براي كسي كه ليسانس با معدل بالا داره ولي زبانش نمره اش به حد نصاب ٦.٥ ايلتس نرسيده، بهتره كه براي كالج اقدام كنه يا اينكه ويزاهاي كالج صادر نميشه و بايد نمره زبان رو بياره بالا و پذيرش از دانشگاه بگيره؟

ايا در انتاريو دانشگاهي رو ميشناسيد كه براي مقطع فوق ليسانس پذيرش مشروط براي نمره زبان بده؟

خيلي ممنون

Junior Member

سلام و عرض ادب
    کاشک دوستان این تاپیک رو هم فعال کنند . تقریبا پاسخ ۹۰٪ سوالات بی جواب مانده اند ....

بنده هم مایلم بدونم در حال حاضر شانس گرفتن ویزا برای پذیرش کالجهای تورنتو ( برنامه نویسی برای خودم و گرافیک و وب دیزاین برای همسرم ) چقدر است ؟
    ( اضافه کنم خواهر خانم من ده ساله مقیم تورنتو هستند و اونجا بورسیه بودند و الان هم مشغول به تدریس هستند )

Junior Member

سلام
    من ٣٠ سالم داره ميشه متاهلم و ليسانس نرم افزار دارم و ترم اخر حقوقم . نرم افزار رو از دانشگاه غير انتفاعي با كنمور سراري وارد شدم و كاردانيم هم از علمي كاربردي
    معدل كارشناسي ١٨،٥ و معدل كارداني ١٦،٥
    شرايط مالي خوبي دارم
    اينجا شركت دارم ك يك سال و نيمه تاسيس شده من مدير عاملشم و بيمه رد شده يك ساله

ميخوام واسه كانادا يا آمريكا اپلاي كنم واسه ارشد
    زبان فرانسه در حد b1 و انگليس در حد ايلتس ٦ هستم

اگه ممكنه منو راهنمايي كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vect0r نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    کاشک دوستان این تاپیک رو هم فعال کنند . تقریبا پاسخ ۹۰٪ سوالات بی جواب مانده اند ....

بنده هم مایلم بدونم در حال حاضر شانس گرفتن ویزا برای پذیرش کالجهای تورنتو ( برنامه نویسی برای خودم و گرافیک و وب دیزاین برای همسرم ) چقدر است ؟
    ( اضافه کنم خواهر خانم من ده ساله مقیم تورنتو هستند و اونجا بورسیه بودند و الان هم مشغول به تدریس هستند )

تا اونجایی که من اطلاع دارم الان دیگه هیچ فرقی نداره چه کالج چه دانشگاه ، بستگی به مدارکی که ازتون میخوان و ارائه میدید همچنین به بک گراند کاری و سکیوریتی و این چیزاست که شانس ریجکت شدن رو ایجاد میکنه، من خودم کسی رو میشناسم که چند ماه پیش برای دوره زبان اپلای کرد و ویزاشو گرفت
    در ضمن اینکه خیلی از رشته ها الان توی کالج ها بصورت تخصصی ارائه میشند و دانشگاه ها ندارند اون رشته هارو مثل دنتال هایجن که اکثرا کالج هستند ، اما برای دوره های مستر خب دانشگاه ها ارجحیت دارند،

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

آیا برای پذیرش گرفتن از دوره های زبان تو کالجهای تورنتو نمره تافل/آیلتس .... الزامیه؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

سلام

نه لازم نیست.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    نه هیچ فرقی نداره گرفتن ویزا با داشتن پذیرش از کالج یا دانشگاه. این چیزی هم که باب شده همه میگن به کالج ویزای تحصیلی نمیدن شاید به خاطر این باشه که معمولا کسایی کالج رو انتخاب میکنن که میخوان سریع تر وارد بازار کار بشن آموزشای لازم برای بازار کار رو ببینن و دروس اضافه ی آکادمیک رو نخونن. برای همین آفیسر توی سفارت بیشتر شک میکنه که شما میخواین بعد از تموم شدن تحصیل توی کالج، کانادا بمونین و وارد بازار کار بشین. در هر صورت چه از دانشگاه پذیرش داشته باشین چه از کالج یا هرجای دیگه، باید آفیسر رو قانع کنین که بعد از تموم شدن ویزاتون به کشور خودتون برمیگردین. همین.
    به قول خودشون برای امریکا و کانادا، آفیسر تمام درخواست های ویزا رو رو حساب این میذاره که شما میخواین بمونین و برنگردین پس پیش فرض اینه که بهتون ویزا نده مگه خلافش بهش ثابت بشه و قانع بشه.
    خودمم میخوام برای کالج اقدام کنم امیدوارم که موفق بشم

Junior Member

ولی جالبه من خودم با دو تا شرکت اعزام دانشجو که مجوز وزارت علوم رو هم دارن تماس گرفتم گفتن برای کالج نمیشه ویزا گرفت. حالا نمیدونم به ایرانیا ویزا نمیدن یا اینکه این شرکتا کلا کیسی که پذیرش کالج داشتنو تا حالا نداشتن

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم کسی که سال سوم دبیرستان رو تموم کرده (دیپلمش رو گرفته) ولی پیش دانشگاهی رو نرفته می تونه از کالج پذیرش بگیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)