صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alborzm77 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم کسی که سال سوم دبیرستان رو تموم کرده (دیپلمش رو گرفته) ولی پیش دانشگاهی رو نرفته می تونه از کالج پذیرش بگیره؟
    عموما باید 12 سال را تمام کرده باشید ولی میتونید باکالج موردنظرتون تماس بگیرید و بپرسید شاید برای دوره های خاص کوتاه مدت قبول کنند.

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

دوستان اینجا ایا کسی برا تحصیل در کالج ویزا گرفت؟
    کاش یکی یه خبر امیدبخشی بده تا بدونیم میشه اینکار رو کرد یا نه!
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Junior Member

دوستان اگر کسی درباره احتمال اخذ ویزابرای پذیرش دوره های تخصصی عمران و شهر سازی (یکساله ) در کالج ،اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیار بزاره

سلام
    از مدیران این تاپیک خواهشمندم فعالش کنن. من برای دوره 1 ساله تو چند کالج تورنتو اپلای کردم. کالج می گه تا 15 جون باید هزینه تحصیل رو واریز کنی که نامه پذیرش رو بدیم که بعد من بتونم واسه ویزا اقدام کنم. اگر به هر دلیلی با ویزام موافقت نشه پولی که پرداخت کردم چی می شه؟ اگه من ویزا استادی بگیرم آیا می تونم برای همسرم هم درخواست ویزا بدم همزمان یا نه؟ دوستان لطفا اگر تجربه ای دارید همفکری کنید.

Junior Member

آیا اگر من از کالج پذیرش داشته باشم میتونم همسرم هم با خودم ببرم؟ سفارت اجازه و ویزا میده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babito نمایش پست ها
    آیا اگر من از کالج پذیرش داشته باشم میتونم همسرم هم با خودم ببرم؟ سفارت اجازه و ویزا میده؟
    ویزای همسر معمولا به نوع پذیرش بستگی نداره. قانونا میتونید تقاضای ویزا برای همسرتون کنید ولی اگر افسر بخواهد به همسرتان ویزا بدهد با پذیرش کالج معتبر هم میدهد و اگر نخواهد با پذیرش دانشگاه تاپ هم نمیدهد. کلا تابع نظر افسر سفارت است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ویزای همسر معمولا به نوع پذیرش بستگی نداره. قانونا میتونید تقاضای ویزا برای همسرتون کنید ولی اگر افسر بخواهد به همسرتان ویزا بدهد با پذیرش کالج معتبر هم میدهد و اگر نخواهد با پذیرش دانشگاه تاپ هم نمیدهد. کلا تابع نظر افسر سفارت است.
    چه شرایطی را باید مهیا کنم تا در نظر کلی آفیسر و طبق قانون مشکلی نباشد؟ (منظورم حداقل حساب بانکی برای تحصیل من و همراه بردن همسرم - داشتن سند بنام و موارد دیگر هست)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babito نمایش پست ها
    چه شرایطی را باید مهیا کنم تا در نظر کلی آفیسر و طبق قانون مشکلی نباشد؟ (منظورم حداقل حساب بانکی برای تحصیل من و همراه بردن همسرم - داشتن سند بنام و موارد دیگر هست)
    تاپیک ویزای دانشجویی کانادا را نگاه کنید.

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

سلام خدمت دوستان عزیز
    من با وکیل در مورد ویزا دوره یکساله کالج پرس و جو کردم، وکیل گفت که برای دوره یکساله ویزا نمی دهند، دوره باید حداقل دوساله باشد. بنظر شما این مسئله صحت دارد؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام دوستان

فقط خواستم بگم که نگران نباشید برا کالج هم ویزا میدن فقط به شرط اینکه مراحل ویزاتون رو درست انجام بدید.
    در مورد دوره های یه ساله هم نمیتونم مطمئن بگم ولی احتمالش هست که ویزا ندن ولی نه خیلی زیاد. به نظر من اقدام کنید نتیجه رو ببینید!

در مورد سوال اون دوستمون هم که گفتن اگر پول رو بریزن ویزا نگیرن چی میشه، این به خود دانشگاه و قوانینش ربط داره ولی معمولا بین 4 تا 8 هفته ریفاند میکنن پولتون رو منهای یه مبلغ کمی مثلا 100 دلار. سوال این هست که کجا ریفاند میکنن! در این مورد بهتره کسی رو اینجا داشته باشید حساب اون رو بدید به اون ریفاند کنن یا از صرافی حساب بگیرید که به اون بریزن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)